Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

FUİ SİN TEKMESi

Chaotic

Öne çıkan mesajlar

"FUİ SİN TEKMESi

Fui Sin tekmesi Yasaklanmış Tekniklerden birisidir. Çünkü tekmenin en önemli hedefi aşağı seviyedeki karın bölgesi altıdır. Bu tekmeyi ancak çok zorda kalırsanız kullanınız. Önce diz çekilmesi sonra ayağın hedefe doğru açılmasıyla kullanılır.
Bacak hızı çok önemlidir. Esnek bir bacakla teknik çok hızlı olarak kullanılır. Bu teknik aynı zamanda Gölgeden hızlı Teknikler den birisidir. Bu tekmeyi uyguladığınız zaman size bakan bir kişi duvara akseden gölgenizden hızlı hareket ettiğinizi görecektir.
Bu tekniğin uygulanmasında el hareketleri de çok önemlidir."

Şimdi sen bu şekilde postu koymuşsun buraya. Bana soracaksınız niye c/p yaptın diye. C/P yaptım ama Chaotic'in posttan yapmadım.

Buyrun size link: http://www.kankaweb.com/thema8098-Teknik-Serisi.htm

Yani zaten Kankaweb diye biryerden de anca bu cıkar gibi geldi bana. Chaotic bu linkteki postu atan da sen değilsen seni çalıntı bilgi nedeniyle kınıyorum, eğer bu linkteki postu atan da sen isen bu sefer de seni Uzay Cowboyculuğu oynamaktan dolayı kınıyorum. Zaten postu kankaweb'e koyanın nickname de ayrı bir olay, WebCaKaLi!!
Sosyal ağlarda paylaş

Bir teknikte benden.

"DEMİR YUMRUK

Kung-fuda tekniklerin gerçekten etkili bir şekilde uygulanabilmesi için tek yol vardır. Bu da doğru zamanda doğru kuvvet kullanılmasıdır. Kuvvet kullanımı yetersiz olduğu zaman yapılan teknikler sadece bir dansın figürleri gibi olacaktır; yani dıştan bakıldığı zaman mükemmel fakat uygulama esnasında gerekli sonuca varamayan teknikler olacaktır. Bu sebepten dolayı kuvvet çalışması çok önemlidir.
Kung-fuda kuvvet çalışması iki bölümde yapılır:
Bu Dış kuvvet gelişimi ve İç kuvvet gelişimi yani Chi Enerjisi dir."

Evet arkadaşlar ben şu anda Tibette manastırdan bağlanıyorum, laptopumun şarjı bitmek üzere ve ben laptopumu Chi enerjim ile ayakta tutuyorum. Bu tekniğe "Chi Cha Rger" adını verdim. Manastırın bağlantı dial-up oldugundan zor durumdayım. Net hızını arttırabilmek için "Ikiz yumruk modem kırma" tekniği üzerinde çalışmalarıma başladım.
Sosyal ağlarda paylaş

Bide bir teknik daha vardı oda yasaklanmıştı.
Ama bu teknik için bayağı bir zamanınızı harcıyorsunuz ve öğretmen olma koşuluda var.Sonra elinizdeki ŞAKRALARI açınca bi koyuyosunuz tekniği kullandığınız yerden gül çıkıyor.
Bu teknik bize Hashirama Senju'dan kalmıştır.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...