Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

2.4.3 patch notları

geffen

Öne çıkan mesajlar

Xo said:
mulgear6 said:
4Ever said:
Xo said:
O zaman leather set, cloth'dan daha fazla armor versin (:P)

zaten öyle degilmi

ahaha fail!!!! :D

fail mı ?

http://www.wowhead.com/?itemset=705 1837 Armor

http://www.wowhead.com/?itemset=713 1740 Armor

:(

ı ıı şey ben aslında şey yapmıstım

heh evet 4ever a fail dedim evet evet öyle yaptım >:D<
Sosyal ağlarda paylaş

Yine de Leather setin clothdan aşağı olması komik. O zaman cloth/leather/mail/plate diye sınıflama. Classlara göre yap armorları.

En basitinden Leather setlere, hunter seti kadar armor verse Blizzard cıngar çıkar. >:D<

Çünkü;

1- Rogue her zaman OP'dir.
2- Rogue her zaman kakadır.
3- Rogue her zaman nerflenesidir.
Sosyal ağlarda paylaş

Cheat death'e gelen ayar çok sağlam denge sağlayacak. Roguelar full pve gearıyla girmeden önce bir kez daha düşünecek.

Çünkü gerçekten suyu çıkmıştı, "Cheat death'im var, nukelanamıyorum, kekbur."

Şimdi seçim yapmak zorundalar, ya daha fazla nukage, ya daha fazla survival. Çifte standart olayı azaldı biraz.
Sosyal ağlarda paylaş

Millet iyi ağladı cheat death için ya.

Full pve gear le girecek rogue için çok da fazla setup yok açıkçası, belki shadowpriest rogue 2on2 de, 3 dps 3on3 de, 5on5 de pek dokunulmuyor genelde rogue a zaten.

Ben nefret eden bir insanım resiliencedan ama ben bile 4 tane s3/s4 kullanıyorum.

3k AP li 50 resilience lı bir rogue gelsin, trinketi kullandırdıkktan sonra 1 tane vanish cheap shot kidney shot a bakar olay.
Sosyal ağlarda paylaş

xunn said:
Cheat death'e gelen ayar çok sağlam denge sağlayacak. Roguelar full pve gearıyla girmeden önce bir kez daha düşünecek.

Çünkü gerçekten suyu çıkmıştı, "Cheat death'im var, nukelanamıyorum, kekbur."

Şimdi seçim yapmak zorundalar, ya daha fazla nukage, ya daha fazla survival. Çifte standart olayı azaldı biraz.

PvE gear ile girenler aynen devam edecek. Hatta CD'yi şimdiden bırakıp yerine daha ofansiv Master of Sublety alacaklar ya da biraz daha mobility / def düşünüp Enveloping Shadows alacaklar.

Çünkü PvP gear ile oynayan Sublety bir rogue'un 2v2'de (ki en çok şikayet bu kısımda geliyor roguelara sanırım) yanına healer alıp adam kesmesi için belli bir AP/Crit yakalaması gerekli. 350 Resilience, 1800 AP, %30~ Crit ile oynuyordu PvP gearlı Roguelar.

Şimdi PvE gearla giren adam ile, yukardaki statslarla giren adamı Cheat Death esnasında kesmenin büyük farkı yok. Doğru zamanda attığınız stun, snare vs ile 300 kusur resilience'a sahip olan rogue'u rahatlıkla patlatabilirsiniz. Kaldı ki hp'si ne olursa olsun %10'a düşecek.

Uzun lafın kısası, PvE gearla devam edenler yine aynen girecekler, tabi ratingleri bir nebze düşecek. Diğer kısım da ya diğer speclere yönelecek ya da loldamage yaparak adam kesmeye çalışacak.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...