Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

2.4.3 patch notları

geffen

Öne çıkan mesajlar

Xo said:
ehöa warrior bile gelip roguelardan yana dert yanmış.

evasion sırasında piercing howl ve shield alıp def stance'a geçmeyi öğren

spamstring gibi bir skillin var. bol bol basmaktan çekinme.

demo shot ve thunderclap atmıyorsan ağlama bu rogue eşşek gibi vuruyor lan diye.

2x mongoose var silahlarımızda. disarmı kullanmayı öğren.

her daim üzerinde kanama olsun rogue'un.

second wind ve stun resistler ile hiç de öyle warriorlar stun locka girip ölmüyor, aksine stunlocka kasan rogue rezil oluyor warriora.

pvp trinketini doğru zamanda kullanmayı öğren.

intercepti yedirirsen rogue'a muhtemelen trinketleyecektir, anında fearı koyup kendini bandajla falan.

en basit trickler işte aklıma gelen.

maşallah kendi classından çok rogue'u biliyor herkes. biraz da kendi karakterinizde olan skilleri irdeleyip bakın ne işe yararmış, nasıl kullanılırmış.

bir de feral druid guide yazar mısın rogue gank için :D
Sosyal ağlarda paylaş

17k hp %45 dodge 33k armor def capped ve pvp seti degil sadece pve tank seti işte
ne biliyim adamlar dogru duzgun vuramıyo bile filan (full s3/4 rogue la karsılasmadım henuz belki o da vardır :) ) [3k armor ignore olsa adamda zaten 30k=%75 {70 lvl} ] yani ne biliyim en fazla kaçabiliyolar vanish attıklarında üstlerinde lacarte oldugu için en fazla 2 sn filan kalabiliyolar vanish geldiginde direk topukluyorum zaten CS gelmeden (genellikle kaçılmıyo ama olsun :) )
Sosyal ağlarda paylaş

ya ben hiç bi zaman feral tank gearlı druid = rogue antisi demedim ki :S
sadece üstümde feral tank setim varken ölmedigimi söyledim
ayrıca feral tank setimle sadece world pvp / bg yapmısımdır belki 2 kere zorla org önünde duel baska da bi olayım yok yani arenada feral tank seti ezer demedim.. ayrıca burası 2.4.3 patch baslıgı yine qq moar baslıgına cevirmişiz :d
Sosyal ağlarda paylaş

c.m.w said:
Ulan Allahsızlar her patchta warlocuku mu bufflıyorlar. 1 senedeir nerf yiyoruz NERF. tutturmuşsunuz bir ezgi gidiyorsunuz

şurda bitane nerf göster, char user passımı buraya post edecem.. (properly deducted kısmı dısında nerf degil, proper haline getirme bu)

* Curse of Shadows: This spell has been removed.
* Curse of Elements: This spell now applies to Arcane and Shadow damage, as well as Frost and Fire.
* Demon Skin, Demon Armor and Fel Armor are no longer Magic effects and cannot be dispelled.
* Health Funnel: This ability will now cancel channeling when the target pet is Banished.
* Ritual of Summoning: The mana cost of this spell will now be properly deducted when cast.
* Summon Felsteed is now available at level 30.
Sosyal ağlarda paylaş

mulgear6 said:
17k hp %45 dodge 33k armor def capped ve pvp seti degil sadece pve tank seti işte
ne biliyim adamlar dogru duzgun vuramıyo bile filan (full s3/4 rogue la karsılasmadım henuz belki o da vardır :) ) [3k armor ignore olsa adamda zaten 30k=%75 {70 lvl} ] yani ne biliyim en fazla kaçabiliyolar vanish attıklarında üstlerinde lacarte oldugu için en fazla 2 sn filan kalabiliyolar vanish geldiginde direk topukluyorum zaten CS gelmeden (genellikle kaçılmıyo ama olsun :) )

ha ben öldürebiliosun sandım.

ölmemen dogal da öldüremezsin de kaçarsın max
Sosyal ağlarda paylaş

Dworgian said:

o zaman varsayalım ki blink cd de frost nova cd de cyclone cd de entangling root cd de fear cd de d.coil cd de vs vs vs

varsayımla olmaz ki bu.

İyi de bende bunu diyorum zaten cd süresi en uzun olan class rogue hiç dikkat ettinizmi bilmiyorum ama. CD kullanmadan şöyle 5 10 dakkalık baba CD'ları harcamadan Mesela hunter gibi diğer class'ları nasıl kesebileceğini biri bana bi anlatsında bende öğreneyim.

The_Delucian said:
* Curse of Shadows: This spell has been removed.

yersen :D

Yemez onun olayı direk elements e geçti yani tek curse yetio artık.
Sosyal ağlarda paylaş

Julifton said:
İyi de bende bunu diyorum zaten cd süresi en uzun olan class rogue hiç dikkat ettinizmi bilmiyorum ama. CD kullanmadan şöyle 5 10 dakkalık baba CD'ları harcamadan Mesela hunter gibi diğer class'ları nasıl kesebileceğini biri bana bi anlatsında bende öğreneyim.

bizim öyle über mega ability lerimiz de yok biz napcas peki :D

sizin hiç olmazsa cart curt yaptıran ability leriniz var. :D
Sosyal ağlarda paylaş

Dworgian said:
mulgear6 said:

öldüremiyorum demedim? sadece vanish geldiginde max 2 sn vanishli kalabilidigi için CS yememek için topukluyorum gidebildigim kadar sonra tekrar ensesindeyim kaçtıgım filan yok :/
Sosyal ağlarda paylaş

mulgear6 said:
Dworgian said:
mulgear6 said:

öldüremiyorum demedim? sadece vanish geldiginde max 2 sn vanishli kalabilidigi için CS yememek için topukluyorum gidebildigim kadar sonra tekrar ensesindeyim kaçtıgım filan yok :/

peki 17k hp 45 dodge 33k armor varken critin hitin ve ap kaç ki gelen rogue a (burda ortalama rogue un en azından glad seti oldugunu varsayıorum) onu öldürebilecek kadar vurabiliyorsun?

bunu çözemedim :D
Sosyal ağlarda paylaş

Delikanlı rogue o iki saniyeyi dek getirir vanish'i kaçırmaz!

Ayrıca 10 dakkikada bir 5 dakikada bir kullanılan ability'ler yansın bitsin kül olsun.
Abartısız Rogue'la arena da karşıma surv hunter dek gelince klavyeyi bırakasım geliyor. Scatter > trap / trinket > Sprint > 2 tık tık > wing clp > scatter > trap > gg

DR geldiğinden beri aglamayan class kalmadı heral. Bi BM hunter'ların sesi pek çıkmıyor.

Denge denge diyoruz pek güzel de normal olan bir dps'in bir diğer healer'ı biraz zorlansa da kesmesi gerekmezmi (Burda illaki birisi çıkıp ee kardeşim yetenek işi diyecektir) peki söyleyin bana arena dışında duel ettiğiniz hanginiz resto druid'i rahat rahat almıştır? Rogue'lar için söylüyorum gerçi çoğu class aynı. Ölümsüz healer yap sonra dengeden bahset saçma sapan. Saçma benden sapan blizzard'dan alın ama kafa göz yarmak yok!
Sosyal ağlarda paylaş

mulgear6 said:
1.3k kadar (resisizlere sanırım) mangle crit 1.1k kadar maul crit
normal melee var haste var bişey var sürekli mangle+5x lacarte var vs (bi de roguelar heal filan atamıyo ya canını bi kere bitirmen yetiyo -.- )

ben o zaman yarı pvp setimle (ezik yüzüksüz fln bi pvp setim var 326 resili lol) takılmaktansa bi de tank gearla deniyim yav şu rogueları :D
Sosyal ağlarda paylaş

Julifton said:
Delikanlı rogue o iki saniyeyi dek getirir vanish'i kaçırmaz!

Ayrıca 10 dakkikada bir 5 dakikada bir kullanılan ability'ler yansın bitsin kül olsun.
Abartısız Rogue'la arena da karşıma surv hunter dek gelince klavyeyi bırakasım geliyor. Scatter > trap / trinket > Sprint > 2 tık tık > wing clp > scatter > trap > gg

DR geldiğinden beri aglamayan class kalmadı heral. Bi BM hunter'ların sesi pek çıkmıyor.

Denge denge diyoruz pek güzel de normal olan bir dps'in bir diğer healer'ı biraz zorlansa da kesmesi gerekmezmi (Burda illaki birisi çıkıp ee kardeşim yetenek işi diyecektir) peki söyleyin bana arena dışında duel ettiğiniz hangi resto druid'i rahat rahat almıştır? Rogue'lar için söylüyorum gerçi çoğu class aynı. Ölümsüz healer yap sonra dengeden bahset saçma sapan. Saçma benden sapan blizzard'dan alın ama kafa göz yarmak yok!

ben bile gıcık oluorum artık yarı resto yarı bumkin specleyip yarı heal yarı spell giyinip esen druidlere :)

zaten heal itemlara spell dmg veren blizz in aklını sevim.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...