Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

2.4.3 patch notları

geffen

Öne çıkan mesajlar

adam grim i savunmamis ama ona karsi konusmaniz ilginc. forumlarda veya wcm de ki videolarinin yorumlarina bakin sizde gorursunuz. eskiden olurdu rogue pvp felan bakalim grim derlerdi. lan bi izledim adam ne kadar cd varsa acip yari afklarin bile oldugu herifleri gankliyo. vs 2 warrior saka gibi konusmaya gerke yok.

videolarindaki tek guzel yani iyi muzik secimi ve baymiyo. editing i felan guzel. baska da bisiy yok sdf
Sosyal ağlarda paylaş

Wispy said:
Tbc öncesi mage oynuyordum. Bir tarafımı yırtıyordum rogue gelince, cheapshot yiyince 0.5 mili saniyede blinkliyordum vanish e blizzard vs herşeyi yapıyordum. Yine de her 10 karşılaşmanın 8-9 unu kaybetmek çok normald.

tbc öncesi hele ki frost mage dalga geçiyodu rogla sendeki anormal bi durum olmuş =P.çünkü hatırlıyorum yani abim,ben bide chris metcalf hayatımızda rogdan dayak yememişizdir.
Sosyal ağlarda paylaş

Wispy said:
Rogue un pvp de düzgün bir yere gelmesi Season 1 ortası değil season 2 ortası ve ilerisidir.

Warrior la Rogue u karşılaştırıyorum

15 sec intercept vs 30 sec teleport
Dispellenemeyen hamstring vs Cleanselenebilen crippling
İşe yarayan WF totem vs İşe yaramayan WF totem
Dispellenemeyen Mortal Strike vs Dispellenebilen Wound Poison
Taktiksel olarak daha kullanışlı warrior disarm vs RNG riposte
Plate vs Leather
Fear Immunity vs ?????
Intimidating Shout vs Blind
Piercing Howl vs ????

Şu post competitive arena'da warrior vs rogue maçı yapmamış birinden geliyor gibi, üzgünüm.

Benim warrior'ım 3 brutal, gerisi vengeful, roguelar kağıt gibi kesmekte. Çünkü ne o hamstring'i üstünde tutabilirsin adam gibi o dodge varken, ne sadece overpowerla adam akıllı indirebilirsin. Senin düz attack'ın MS effect veriyor, ben rage harcıyorum. Senin yine default attack crip atıyor ve hamstring'ten daha fazla yavaşlatıyor. Ve özel bir skill değil yani, attack veriyorsunuz, global CD harcamıyorsunuz. Ayrıca kim oturup bütün wound poisonları tek tek dispelliyor? Geçin lütfen.

-Xunn
Sosyal ağlarda paylaş

KingOfLoss said:
Wispy said:
Rogue un pvp de düzgün bir yere gelmesi Season 1 ortası değil season 2 ortası ve ilerisidir.

Warrior la Rogue u karşılaştırıyorum

15 sec intercept vs 30 sec teleport
Dispellenemeyen hamstring vs Cleanselenebilen crippling
İşe yarayan WF totem vs İşe yaramayan WF totem
Dispellenemeyen Mortal Strike vs Dispellenebilen Wound Poison
Taktiksel olarak daha kullanışlı warrior disarm vs RNG riposte
Plate vs Leather
Fear Immunity vs ?????
Intimidating Shout vs Blind
Piercing Howl vs ????

Şu post competitive arena'da warrior vs rogue maçı yapmamış birinden geliyor gibi, üzgünüm.

Benim warrior'ım 3 brutal, gerisi vengeful, roguelar kağıt gibi kesmekte. Çünkü ne o hamstring'i üstünde tutabilirsin adam gibi o dodge varken, ne sadece overpowerla adam akıllı indirebilirsin. Senin düz attack'ın MS effect veriyor, ben rage harcıyorum. Senin yine default attack crip atıyor ve hamstring'ten daha fazla yavaşlatıyor. Ve özel bir skill değil yani, attack veriyorsunuz, global CD harcamıyorsunuz. Ayrıca kim oturup bütün wound poisonları tek tek dispelliyor? Geçin lütfen.

-Xunn

Evasion açıldığında , warriorlar piercing howl kullanır yavaşlatmak için, ayrıca warriorda 2h silahı >> 1h + shield olarak değiştirir, 15sn idare ederler o şekilde.
Sosyal ağlarda paylaş

Dworgian said:
ben rogueların qq yapmasına anlam veremiorum gerçekten ya.

Ağlamıyoruz biz yaw ağlayanlara diyoruz ki sizde de güzel skiller var kullanabilirsiniz... Rogue'ları bu oyunun paşa'sı ilan etmenin ne mantığı var şimdi onu anlamadım. Rogue ölmüyormu ben warrior papazlarını şöyle rahatlıkla yaptığımı hatırlamıyorum. Varsayalım ki vanish ve evasion CD'da nabıcak rogue? Bıraksın oynamasın dimi?
Sosyal ağlarda paylaş

ehöa warrior bile gelip roguelardan yana dert yanmış.

evasion sırasında piercing howl ve shield alıp def stance'a geçmeyi öğren

spamstring gibi bir skillin var. bol bol basmaktan çekinme.

demo shot ve thunderclap atmıyorsan ağlama bu rogue eşşek gibi vuruyor lan diye.

2x mongoose var silahlarımızda. disarmı kullanmayı öğren.

her daim üzerinde kanama olsun rogue'un.

second wind ve stun resistler ile hiç de öyle warriorlar stun locka girip ölmüyor, aksine stunlocka kasan rogue rezil oluyor warriora.

pvp trinketini doğru zamanda kullanmayı öğren.

intercepti yedirirsen rogue'a muhtemelen trinketleyecektir, anında fearı koyup kendini bandajla falan.

en basit trickler işte aklıma gelen.

maşallah kendi classından çok rogue'u biliyor herkes. biraz da kendi karakterinizde olan skilleri irdeleyip bakın ne işe yararmış, nasıl kullanılırmış.
Sosyal ağlarda paylaş

Julifton said:
Dworgian said:
ben rogueların qq yapmasına anlam veremiorum gerçekten ya.

Ağlamıyoruz biz yaw ağlayanlara diyoruz ki sizde de güzel skiller var kullanabilirsiniz... Rogue'ları bu oyunun paşa'sı ilan etmenin ne mantığı var şimdi onu anlamadım. Rogue ölmüyormu ben warrior papazlarını şöyle rahatlıkla yaptığımı hatırlamıyorum. Varsayalım ki vanish ve evasion CD'da nabıcak rogue? Bıraksın oynamasın dimi?

o zaman varsayalım ki blink cd de frost nova cd de cyclone cd de entangling root cd de fear cd de d.coil cd de vs vs vs

varsayımla olmaz ki bu.

eğer ben cat formda yakalandığım bir rogue a 1 kere vuramıyor, savunma amaçlı bear form a geçiş sonrası yine bir stun lock yiyorsam, ardından bir şekil stunlock dan çıkıp vurmaya çalıştıgımda istedigi an vanish atabiliyor sonrasında ben 3. stun lock u da atlatıp adamı sıfıra indirirken bir anda cheat death açıp ölmüyorsa burada bir problem vardır.

ki o zaman, "her class her class ı kesebilmek zorunda değildir" dersin büyük ihtimal.

ama burda rogue'lar la karşılaşmalarında "tek tek miss ve resistler dışında" "abi ben çatııır çatıııır rogue kesiorum" diyeni görmedim?

bana siz bu konuda örnek verirseniz "xxx class rogue u şöyle şöyle kesio" diye içime su serpilir en azından :)

ha ayrıca gözünüzü sevim "l2p" "get a gear m8" gibi geyiklere girmeyin yalvarırım.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...