Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

2.4.3 patch notları

geffen

Öne çıkan mesajlar

Yazdığım yazı taa 11 de kalmış ama söyleyeyim. Rogue level 60 da ezik ötesiydi arkadaşım nedenmi 2.5 sene GM olana kadar mage kasmış birisi olarak 200hp ile kalmadıkça hiç bir rogue tarafından öldürüldüğümü hatırlamıyorum. Şimdi mage oynamıyorum us>eu ettim orda da oynadım mage'de rogue da Mage'in 3sny lik CoS dan tırsmasıysa olay oynamasın o zaman mage. Su yapsın portal açsın pve etsin etmesin pvp ne diim. Kendi yeteneksizliklerinizi burda başkasının hatasıymış gibi göstermek ne kadar kolay karşı tarafın skillerini söyleyerek. Geç bi kaç tane mage videosu izle BC öncesi görürsün rogue'larla nası dalga geçtiklerini.
Sosyal ağlarda paylaş

tbc öncesi yapılanlar ile tbc sonrasını karşılaştırmanın pek bir mantığı yok bence.

birincisi o zamanlar resilience diye bi şey yoktuve o yüzden eviscerate, pompyro, 2 hander wf vs. critleri havalarda uçuşuyodu.

ikincisi tbc geldikten sonra ki health poollar.. damageler bu oranda artmadı..
Sosyal ağlarda paylaş

Rilindorlan said:
Julifton said:
Geç bi kaç tane mage videosu izle BC öncesi görürsün rogue'larla nası dalga geçtiklerini.

BC öncesi ne dalga geçmesi ya?ambush+bs ile ölüyodu mageler.

Yok ben gtümden uyduruyorum. 2.5 sene diorum mage oynadım diorum. Low hp harici rogue'ları ağlatıyodum diyorum sen hala diosunki yok embuş vuryomuşta mage ölüomuş. Senin dediğini adam şimdide yapıyor yemyeşil mage'lere 4k ambush + 3k backstab ee o zaman nerde kaldı oyun? İyi item yapmış bi mage'de pyroyla 8 düğüm atmıyormuydu ossuruklara? O bahsettiğin mage'lerin attan inme gibi bi lüksleri bile olmuyordu ap+pom+pyro ile sen hala ambush + bs peşindesin.
Sosyal ağlarda paylaş

ben senin orda genelleme yapmana cevaben yazdım onu.eyvallah anladık 2,5 sene mage oynamıssın önüne gelen her rogu indirmişsin helal.ben de diyorum ki öyle bi dalga geçme olayı vs vs yoktu.rogue stealth haldeyken çok da güzel dalga geçebiliyordu magelerle.boşuna asabiyet yapıyosun.BC defteri kapanalı kaç sene olmus.Ama ben rogue ların yüzde 70 inin preBC öncesi karakterlerinden daha çok zevk aldıklarını söyleyebilirim.
Sosyal ağlarda paylaş

Senin dediğine göre bc öncesi her yerin rogue olması lazımdı fakat şimdi bi bg ye gir bak 15/7 rog oluyormu olmuyormu? Neden? Çünkü şimdi daha alternatif skilleri var class'lara karşı.

Rocket Boots Xtreme and Rocket Boots Xtreme Lite can no longer be used in the arena. These no longer have a failure chance.

Buda iyi olmuş bu arada %1 hp wızzzt adam yok piyasada.
Sosyal ağlarda paylaş

Julifton said:

Yok ben gtümden uyduruyorum. 2.5 sene diorum mage oynadım diorum. Low hp harici rogue'ları ağlatıyodum diyorum sen hala diosunki yok embuş vuryomuşta mage ölüomuş. Senin dediğini adam şimdide yapıyor yemyeşil mage'lere 4k ambush + 3k backstab ee o zaman nerde kaldı oyun? İyi item yapmış bi mage'de pyroyla 8 düğüm atmıyormuydu ossuruklara? O bahsettiğin mage'lerin attan inme gibi bi lüksleri bile olmuyordu ap+pom+pyro ile sen hala ambush + bs peşindesin.

Pre BC ortalama mage hpsi = 2.8k
Lobo+mavi gear rogue ambush bs = 1.8+1.4 = ölü ortalama meyç
Ortalama ap+pom pyro 2.5k

Lakin 4-4.5k hp li bi mage kral oluyordu o ayrı.

Pre-bc locklardan bahsetmemiş kimse? yokmuydu hiç gearlı lockunu yada realmınızda/battle grpunuzda
Sosyal ağlarda paylaş

Regalya said:

Pre BC ortalama mage hpsi = 2.8k
Lobo+mavi gear rogue ambush bs = 1.8+1.4 = ölü ortalama meyç
Ortalama ap+pom pyro 2.5k

Lakin 4-4.5k hp li bi mage kral oluyordu o ayrı.

Pre-bc locklardan bahsetmemiş kimse? yokmuydu hiç gearlı lockunu yada realmınızda/battle grpunuzda

Lock'lar yansın her döneminde şu oyunun..
Sosyal ağlarda paylaş

tbc oncesi locklar aglatıyordu zaten..

Mage vs rogue de her zaman olay bu niye kasıosunuz kim daha sakin ve yetenekli ise kazanıyor tabi arada gear farkı yoksa.

ben şimdi druid ile oynuyorum uzun süredir birde mage var yiğenimin cok iyi durumda.. ama cok saglam rogue ler ile duel atıyor kim iyi oynarsa o alıyor cidden bu kesilmez şu olmaz diye bişi yok bence rogue yi tbc oncesi bi lock veya mage olmadı warrior yakalasa kesin gg... ama rogue nin işi zaten beklenmedik zamanda saldırmak degil mi ? amacınız ne karakteri açarken arkadaşlar.

Yani yıllardır pvp sistemini kimi gün bg kimi gün arena olarak eleştirdiniz ama oyun taş makas kağıt oldu biraz her class her rakibi kesemeyecekte büyük ihtimal düşünün mage veya rogue herkezi kesebilse herkez pvp yapmak istese hepimiz Rgue kasarız şu anda oynadıgınız class a hakimseniz zaten birşeyler başarabilecek durumda olursunuz
Sosyal ağlarda paylaş

Tbc öncesi mage oynuyordum. Bir tarafımı yırtıyordum rogue gelince, cheapshot yiyince 0.5 mili saniyede blinkliyordum vanish e blizzard vs herşeyi yapıyordum. Yine de her 10 karşılaşmanın 8-9 unu kaybetmek çok normald.

Sonra gittim grimin videosunu izledim, o 3k dmg için tek yaptıkları premed cheapshot coldblood evisc miş. Allah kahretsin dedim.

Locklar daha iğrençti, Scubus açık, you are seduced, lock casts soulfire crits you 4k-5k

Ya da lock dc atar, ardından fear ve shadowbolt yine gg.

Gibi sonları vardı bu hikayenin
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...