Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

UI / Addon Başlığı

Gangren

Öne çıkan mesajlar

birisi bana spell reflect macrosu konusunda yardımcı olabilirmi uzun zaman oldu warrior oynamayalı, tam olarak istediğim şu berserkdeyim enemy target bana spell atıo tek tuş basacam defens stance+spell reflect edip tekrar berserke geçecek delay yada gcddan etkilenirsen derseniz sadece berserk stancedan defens stancea geçip spell reflect etmesi yeterli olur bu arada 1h weapon(One-Hand) ve Shield equiplerinide yazarsanız sevinirim
Sosyal ağlarda paylaş

sleepingdeath said:
Konu dışı olacak ama şu focus barın kullanım amacını söylermisiniz tahmini bişi var aklımda ama tam emin değilim umarım beni doğrularsınız

kendimden örnek vereyim ZA hex lord addlerine banish atacağın mobu focusa alır bossa dps yaparsın bi yandan banish süresini kontrol edersin,vs vs
Sosyal ağlarda paylaş

4 seneye yakın wow hayatımda ilk kez healer olacağım, WoTLK'da da healer devam edeceğim. Healer oynayan arkadaşlar ui için addon onerileri verebilirler mi acaba? Bu başlığı kirletmeyin derseniz özel mesaj ile bana ulaşmanızı rica ediyorum. Ekranın full dolu olmasını istemiyorum ama efektif ve kullanışlı addonlara ihtiyacım var. Şimdiden teşekkürler...
Sosyal ağlarda paylaş

Zlaneth said:
4 seneye yakın wow hayatımda ilk kez healer olacağım, WoTLK'da da healer devam edeceğim. Healer oynayan arkadaşlar ui için addon onerileri verebilirler mi acaba? Bu başlığı kirletmeyin derseniz özel mesaj ile bana ulaşmanızı rica ediyorum. Ekranın full dolu olmasını istemiyorum ama efektif ve kullanışlı addonlara ihtiyacım var. Şimdiden teşekkürler...

Nessarien said:

Addonlar:

Bartender3
Buffalo
Clearfont2
Cooldowntimers2
Cycirled
Decursive
Eepanels2
Omen
Prat
Quartz
Recount
Simpleminimap
Titanpanel
X-Perl

Raid Görünümü 1 :

http://img186.imageshack.us/img186/7518/wowscrnshot080208003850rk8.jpg

Raid Görünümü 2 :

http://img177.imageshack.us/img177/2772/wowscrnshot080608001922or3.jpg

Shattrath (Combat ve Raid Dışı Görünüm):

http://img80.imageshack.us/img80/4403/wowscrnshot080308101937st2.jpg

Buradaki mesajımdan ui sslerini ve onu oluşturan addon isimlerini görebilirsin.

Bu hoşuna gitmediyse ve göze daha hoş gelen birşeyler yapmak istiyorsan yani dilediğince kişiselleştirmek istiyorsan, seçimini pitbulldan yana kullanmalısın. Bunun yanında GRID ya da sRaidFrames kullanacaksın..

Ayrıca libquickhealth v 1.0 tavsiyelerim arasındadır. Health barlar bu sayede default sistemden 0.3 saniye kadar daha hızlı update oluyor. Detaylı bilgiyi aşağıda bulabilirsin.

http://www.wowace.com/forums/index.php?topic=14411.40

said:
QuickHealth is very similar to InstantHealth, is an that it tries to get around the 0.3seconds health update throttle from the server by getting data more often in the combatlog. It also has its differences though, for example, it will not replace any builtin blizzard function but instead rely on modules being written for it.

The following addons have modules which you can install to make them work with QuickHealth.

Classını bilmiyorum eh şimdilik bu kadar yardımcı olunabilir. Bol şans !
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • 2 hafta sonra ...
Uzun Zaman sonra hunter oynayacağım oyüzden eski bi addon avrdı , main action barı rakip oyuncu dibine inince otomatik olarka değiştiriyodu mele oalrak kullandığın skillerin bulunduğu bar main action bar yerine değişiyo acaip kullanışlıydı , adını bile n varsa çok makbule geçer , teşekkürler şimdiden.
Sosyal ağlarda paylaş

sheep timeri spesifik kullanan bir insan değilim tüm efektler dahil. mageyle gayet güzel ama rogueyle oynarken baya bir garip duruyor. pvp öncelik olmak üzere cidden güzel yararlı ve kullanilmasi bir tabirle "must" olan add onlar konusunda yadımcı olabilecek kimse var mı? natur cast bar desursive ile rogue oynamakdan biktim da :D
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...