Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

UI / Addon Başlığı

Gangren

Öne çıkan mesajlar

• 3 hafta sonra ...
Şu an benim bildiğim daha doğrusu bulabildiğim 3 adet program bulunuyor.

www.curse.com > Curse Client

www.wowinterface.com > Wowui Update manager

www.wowmatrix.com > WowMatrix

Bu 3 ünden birini kullanan ve memnun olan var mı? Addonları tek tek sitelerden çekip güncellemek yorucu oluyor. (Tembelliğin gözü kör olsun.) Şu an ben denemelere başlayacağım ama bir kaç öneri veya fikir işime yarayacaktır.
Teşekkürler.
Sosyal ağlarda paylaş

Curse ve wowmatrix hakkında hiç hoş olmayan trojen söylentileri dolaşıyor. Wowhead hakkındada reklamlar sebebi ile bir zamanlar aynı söylenti dolaşmıştı. Elle tek tek yapmaya üşenmemeniz hesabınızın güvenliği açısından daha hayırlı olur.

Sonra millet gibi "ben addondan hacklendim" gibi saçma bir lafla ortalıkta gezerken bulabilirsin kendini :D
Sosyal ağlarda paylaş

Blizzard addon olayını o kadar kurnazca ilerletti ki, yıllarca arayüz tasarlayıp, modsuz oynayamayan ben bile sade arayüze alışır oldum.

Expansion'da gördüğüm tek eksiklik dot/hot ları takip etmek için illa hedefin seçili olma zorunluluğu. Güzel bir bar ve haritada koordinatı da görürsek moda filan gerek kalmaz bundan böyle kanımca.
Sosyal ağlarda paylaş

valla ben ilk gunden beri alısıgım. orijinalinden mumkun oldugunca az odun vermeye calısıyorum. grid'siz yapamıyorum bi tek. mutlaka olması lazım. bir de blizzard'ın quest log'unu begenmiyorum. cok kucuk, tek seferde 2-3 quest ismini ancak gorebiliyosun, siniz bozucu bisey.
Sosyal ağlarda paylaş

aente said:
curse'de de trojan varsa zaten tüm wow camiası yanar. ha çok abuzettin yeni yüklenmiş addonlardan uzak duruyorum nolur nolmaz diye.

Evet, bende çok kullanılan addonları kullanıyorum sadece de zaten çok fazla addon da kullanmıyorum eskiden müptelası idim herşeyi değiştiriyodum da artık blizz güzel ayarlamış hoşuma gitti yeni arayüz.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...