Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

UI / Addon Başlığı

Gangren

Öne çıkan mesajlar

Darkthrone said:
Bloody UI 3.0.2 yayınlandı.Bilginize =)

http://www.wowinterface.com/downloads/info9176-BloodyUIfor3.0.2.html

Birkaç sorum vardı bu ui hakkında. Kurdum herşey sorunsuz ama beğenemediğim bazı yanları var. Mesela yazılar inanılmaz küçük, hadi chati ayarlayabiliyorum da guilddekileri görme veya /rock yazıp add on ayarlarını kurcalamam neredeyse imkansız. Diğer bir sorun bu kendi karakter barımı ben öyle büyülerin hemen üstünde ortada istemiyorum, sol yukarı veya daha kenarı alamıyor muyuz? Şu anlık sonuncusu da sağ üst köşede kocaman spell damage, crit ve haste yazıyor onu da kapatamadım. Dediğim gibi çoğu şeyi okuyamadığımdan gerekli kurcalamaları yapıp tam istediğim optimizasyona getiremiyorum. Bilen birileri varsa saygılarımı sunar, teşekkür ederim.
Sosyal ağlarda paylaş

Pyro said:
Darkthrone said:

Birkaç sorum vardı bu ui hakkında. Kurdum herşey sorunsuz ama beğenemediğim bazı yanları var. Mesela yazılar inanılmaz küçük, hadi chati ayarlayabiliyorum da guilddekileri görme veya /rock yazıp add on ayarlarını kurcalamam neredeyse imkansız. Diğer bir sorun bu kendi karakter barımı ben öyle büyülerin hemen üstünde ortada istemiyorum, sol yukarı veya daha kenarı alamıyor muyuz? Şu anlık sonuncusu da sağ üst köşede kocaman spell damage, crit ve haste yazıyor onu da kapatamadım. Dediğim gibi çoğu şeyi okuyamadığımdan gerekli kurcalamaları yapıp tam istediğim optimizasyona getiremiyorum. Bilen birileri varsa saygılarımı sunar, teşekkür ederim.

Aynı sorun bende de var :) Yazılar çok küçük... :S
Sosyal ağlarda paylaş

Pyro said:
Darkthrone said:

Chat window hakkında, /prat config font seçeneği var oradan yazı boyutlarını değiştirebilirsin.

/rock pitbull seç. genel bölümünde "lock" işaretini kaldır. Kafana göre ayarlayabilirsin.

Sağ üst köşedeki detay bilgilerini gösteren addon adı "powerdisplay" addon klasöründen komple sil yada "/powerd" yazarak onuda kendine göre editleyebilirsin.
Sosyal ağlarda paylaş

PhotekUI e ne oldu yaw : curse artık compilation ları yayınlamıyor. Sacma sapan adamlarda orda burda kafalarına göre update etmişler kullanılacak gibi değil. zaten güvenlide değil. var mı adam gibi bir UI bilen. PhotekUI den sonra hiç bi Uı adam gibi gelmiyor gözüme :
Sosyal ağlarda paylaş

Synergenx said:
bloody UI var 4. sayfada bi arkadaşımız SS'lerini de koymuş sağolsun ayalamaları biraz zor kasar ama çok mükemmel bir UI olmuş tavsiye ederim.

Önerin için teşekkür ederim dostum. wowinterface link'indeki comment lerde ayarlar ile ilgili sorunlara cevaplar bulunmakta.Vakit olsa fixlicemde yok.

toggie said:
ben begenmedim bloody'yi hic. photek favorimdir, sade ve şık. ama artık hazır ui kullanmaktan vazgectim. blizzard'ın orijinal barlarını, haritasını ve buff şeysini kullanıyorum. sadece unitframes'i degistirip, raid frame için grid kullanıyorum.

Photek v5'e kadar kullandım.Güzeldi. Açıkçası kendi UI'den bir ss koyarsan bende senin UI hakkında yorum yapabilirim. :)
Sosyal ağlarda paylaş

aslında gostericek pek bisey yok, grid ve unitframes var goze hitap eden. onun dısında chat icin prat, kısayol olsun diye fubar, ve decurse icin decursive kullanıyorum.
ha bir de quartz kullanıyorum castbar icin ama o yok ss'te su an.

senin ui'ni begenmedim diye kızmamıssındır umarım ama ben orijinal hali ile fazla oynanmıs sekilde sevmiyorum uzun bir sureden beri :)

http://img412.imageshack.us/img412/3671/wowscrnshot103108231431cs2.jpg
Sosyal ağlarda paylaş

Dostlar, ben 1-5 arası tuşları kullanıyorum sürekli, diğer tuşlara mouse ile basmam gerekiyor ve bu pvp de zaman kaybı olabiliyor. En çok kullandığım skiller dolayısıyla 1-5 arasında.
Shift+2 , Shift+3 ile bu tuşları farklı skillerlede kullanabilirim biliyorum ama bu açıdan daha kullanışlı bir addon önerebilirmisiniz. Addon kültürüm pek geniş değil :)
Sosyal ağlarda paylaş

mokoko said:
ya toggie ben bi turlu gridi sole yapamdım ya. bnmki default haliyle ole duruo. ayarlamaya calısırken 2 3 kez renkleri gitti falan bişileri yanlış yaptım. biraz anlatabilirmisn nası bole buyutuosun grid kutularını falan?

frame > advanced > frame width ve height 35
layout border ve background, sag taraftaki transparency yüzdesini 0 yap.

bi de fontun boyunu degistirebilirsin tabi barların buyuklugune gore.
Sosyal ağlarda paylaş

mani said:
User Interface paketi kullanıyorsanız SS alıp buraya koyabilirmisiniz. birde ismini ve nerden dl edileceğinide yazarsanız iyi olur. bunalıma girdim en son updateden sonra. kendim yapmaya kasıyorum beğenmiyorum. Buladım photekUI gibisini ;(

Bende çok uzun süre photek kullandım.Cidden çok hoştu.Photek aynısını yapabilirsin tüm addon güncelleyerek.
Bu benim yaptığım UI belki beğenirsin.

Sosyal ağlarda paylaş

toggie said:
mokoko said:
ya toggie ben bi turlu gridi sole yapamdım ya. bnmki default haliyle ole duruo. ayarlamaya calısırken 2 3 kez renkleri gitti falan bişileri yanlış yaptım. biraz anlatabilirmisn nası bole buyutuosun grid kutularını falan?

frame > advanced > frame width ve height 35
layout border ve background, sag taraftaki transparency yüzdesini 0 yap.

bi de fontun boyunu degistirebilirsin tabi barların buyuklugune gore.

tmm cok saol toggie. baya guzel oldu.

bide bişi daha sorucam. default wow ui sindeki barları, party kısmını falan yerlerini deiştirebileceim bi addon warmı acaba?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...