Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

UI / Addon Başlığı

Gangren

Öne çıkan mesajlar

bu sefer baska bi addonla ilgili soru sorcam. yine bulamadıgım bi addon: dotimer.

curse.com'daki eskiymis ve altında iste calısmıo tarzı commentler yazıo. author da devam ettirmemis. wowinterface'e bakmadan yine mesaj atmiim dedim, oraya da baktım, orda da yok.

dotimer'a benzer bi addon biliosanız cok müteşekkir olurum.
Sosyal ağlarda paylaş

Bloody UI v0.9 :P Umarım hoşunuza gider.

Download ve detay

Font,Wtf ve Interface klasörlerin yedeğini alın.Rar dosyasını World of Warcraft dizini içerisine açın.

WTF klasöründe kullanıcı adınızdaki klasörünü silip "YOURACCOUNTNAME" klasörün kullanıcı adınız yapın(Tümü büyük fark ile). "YourServerName" klasörünü oynadığınız sunucu adı. "yourcharactername" klasörünüde oyundaki adınızı ile değiştirin. Sorun çıkması halinde işlemleri geri alıp tekrar deniyebilirsiniz.Devamı halinde forum, öms ile cevap vermeye çalışırım.
Detay bilgi ve download

http://www.wowinterface.com/downloads/info9176-BloodyUI.html
Buradan indirebilirsiniz.
Sosyal ağlarda paylaş

onlardan kurtulmanın en guzel yolu mumkun oldugunca ace addonu kullanmak ve ayarlarından minimap iconunu kapatmak. ihtiyacın oldugunda /rock yazıp tüm addonların yer aldıgı ayarlara ulasmak.

simdi shaman olup da o ui ile raid yapmak biraz zor. ben de cok sade olsun istiyorum, senin ui de tam istedigim gibi tertemiz olmus ama raidlerde kullanmak gereken addonlar yine karmakarısık yapıyor ekranı. omen, decursive, grid derken zaten aha gitti iste ekranın yarısı.

bu arada o totemleri ayrı barlarda toplayan addonun adı nedir?
baya güzel bişeye benziyor.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...