Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

UI / Addon Başlığı

Gangren

Öne çıkan mesajlar

QuestLevel (questlerin levellarını gösterir özelikle level kasarken vazgeçilmez ma ben 70 oluncada kullanıyorum)

QuestRepeat (tekrar edilen questleri tek tık ile yapar. , mesela AB marklarını vereceksiniz basarsınız adama 20 kez tekrar et dersiniz, adama her basıçta bir quest biter, 30 yere tıklamassınız)

UberQuest (quest penceresini 2 sayfa yapar questleri bölümlere ayırırı, istediğin bölümü kapamana ve görmemene imkan tanır, quest takip için baya fazla ayarı olan bir ekstra pencere yaratır, blizzratın track questi gibi kullanışsız değildir. vs vs anlkatmakla bitmez bu)

QuestHelper (işte questlerin yerlerini falan gösterir, yol çizer burdan git falan diye bilindik quest helper)
Sosyal ağlarda paylaş

Henüz tam olarak istediklerimi elde edemedim ama. Latency, fps durumunu gösteren daha iyi bir addon vardı bulursam onunla güncelleştireceğim. Ayrıca HotCandy çok kullanışlı olsa da ne doku özelliklerini değiştirebiliyorum ne de ayar seçeneklerinden memnunum.

Unit Frames: Pitbull
Action Bar: Bartender 4
Bag: Baggins
Minimap: Chinchilla (kesinlikle tavsiye ederim bunu)
Raid: Grid, Omen, Recount
Alt panel: kgPanels
Casting Bar: Quartz
Buff: SatrinaBuffFrame

Bunlar dışında XLoot, CowTip, ColaLight ve Cartographer var.
Sosyal ağlarda paylaş

Fontlar falan değişilirde pitbull ile uğraşmak istemedim. Ayrıca grid i bıraktığımdan beri 3 kez kullanmaya çalıştım ve her defasında ilk bossa gelmeden yedeklediğim eski uiye geçtim. X-perl düşmanlığını bırakın :) X-perl daha basit pek uğraşmadan şekillendirebiliyorsun ve yeni eklentilerle beraber kullanışlı bunun üzerinde bir iki ufak değişim yapıp yedekleyeceğim. Belki sonra daha karışık daha çok göze hitap eden birşeyler yaparım ama şuanda kendimi yeni bir ui yapmak için çok tembel hissediyorum, içimden gelmiyor.

Sanırım sen şu tarz arayüzleri daha çok seviyorsun.

Sosyal ağlarda paylaş

Bir iki ufak düzenleme yaptım. Fontları değiştirdim ve borderları düzeltip cooldownların tek grup halinde sol üstte sıraladım daha derli toplu oldu sanırım. Sade ve pek göze batan yanı olmaması bir healer olarak aradığım tek şey zaten.

Yeri gelmişken ufak bir parantez açıp birşey ifade etmek istiyorum, umarım konu akışını pek bozmam....

FPS herzaman ki gibi yerlerde zaten BC sonrası ne zaman iyi bir fps elde ettim ki ama yinede oynanabilirliği pek etkilemiyor. Max ayarlarda default oynayıp pek fark yaratmadığını gözlemlediğim için sorunun adresini Blizzard olarak yorumluyorum. Radeon x1800 Ekran Kartı, Amd Athlon 64 X2 4400 Dual Core İşlemci, Kingston 2GB Ram kullanıyorum Illidan demon phase, Eredar Twins Nova, Felmyst Nova ve M'uru yeri geliyor performansı 1 sn bile olsa etkileyebilecek yavaşlık yaratıyor(fps bazlı).

Yeni kartlarda ve Vista'da durum nedir ? Şu oyunu max ayarlarda sabit ve aynı zamanda yüksek fps değerlerinde bahsettiğim bosslarda oynayabilen var mı ? Varsa sistemi nedir ?

Teşekkürler....

Sosyal ağlarda paylaş

S-H said:
font değiştirince bende sorun oluyor , relog olduktan sonra türkçe karakterler garip bir hal alıyor

Sadece belli fontlarda mı oluyor yoksa hepsinde mi. Hepsindeyse Chat için kullandığın addon ve font için kullandığın addon bir uyumsuzluk yaratıyordur belki... Chat için Prat ve Font için Clearfont2 yi dene. Böyle bir sorun yaşamazsın.

http://files.wowace.com/
Sosyal ağlarda paylaş

atlas loot
natur edemy cast bar
decursive acık sadece
4 fpsde oynuyorum(oynayamıyorum desem daha mı dogru olur?) video ayarları en dusukte
1.6celeron 128 ekran kartım var. daha iyi performans almanın bır yolu var mı? kaspersky i bile kapatıyorum oyundayken gene de kare kare goruyorum herseyı :s
Sosyal ağlarda paylaş

Stunwatch yerine quartz kullanıyorum ben, diğer debuff ve buffları da gösteriyor. Hem druid olduğum için diğer formlarda da gayet kullanışlı. Üstelik stunwatch gibi yer kaplamıyor, cast bar üstünde görünüyor ve delayını da belirtiyor.

Bu arada ben arena için takım arkadaşımın kullandığı skill ve spell'leri aynı zamanda onun stun'unun sapının süresini vs. target'ı seçmemiş dahi olsa gösterek bir addon arıyorum var mıdır böyle birşey?
Sosyal ağlarda paylaş

@ Nessarien

Birkaç sorum olacak şimdi

1-) 1. ve 2. sste buff ikonlarını hangi addonlarla yapıyorsun, debuffları da aynı şekilde gösteriyorlar mı?

2-) O haritayı hangi addonla değiştiriyorsun, onu değiştirdikten sonra üzerine addon butonlarını falan koymak mümkün mü tekrar? Değilse başka bir yere koyma şansımız var mı?

3-) Bag ve menü tuşlarını göremedim, kaldırdın mı?
Sosyal ağlarda paylaş

1. Buffalo2, Debuff ve Weapon bıkbıklarını da aynı şekilde gösterir.

2. Simple Minimap, tuşları kaldırıp sonradan ekleyebilirsin, istediğin yere oynatabilirsin.

3. Bongos ile Invisible yaparsın, ya da 5 gibi Alpha verirsin, çok silik görünürler. Ya da yine Bongos ile, show on rollover yaparsın.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...