Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Kör Gordon

Masticore

Öne çıkan mesajlar

said:
Spor yazarı Vedat Okyar, Beşiktaşlı Gordon Schildenfeld'in görme engelli olduğunu öne sürdü.
Beşiktaş'ın efsane isimlerinden spor yazarı Vedat Okyar, Beşiktaş'ın 2007-2008 sezonunun ortasında Dinamo Zagreb'ten transfer ettiği Gordon Schildenfeld'in görme engelli olduğunu iddia etti. Okyar, bu iddiasını bir kaç kişi ile yaptığı ciddi görüşmelerden sonra ortaya koyduğunu da belirtti.

Yüksel Aytuğ köşesine taşıdı: Yüzyılın iddiası!

Sabah Gazetesi Yazarı Yüksel Aytuğ, köşesinde Vedat Okyar'ın açıklamalarına yer vererek, "Bu yüzyılın en büyük spor iddiasıdır" dedi. İşte Aytuğ'un yazısı:

"Bence yüzyılın en büyük spor iddiası pazar akşamı tv8'deki Ve Gool programında emektar spor yorumcusu Vedat Okyar'dan geldi. Okyar, Beşiktaş'ın geçen yıl transfer ettiği oyuncusu Gordon'un görme engelli olduğunu iddia etti.

Vedat Ağabey'i iyi tanırım. Yazdıklarını da çok yakından takip ederim. Öyle balon haber uçuranlardan, gözü kapalı haber ve yorum yapanlardan değildir. Üstelik Hırvat futbolcu Gordon Schindelfeld'in "âmâ" olduğunu iddia ederken, bu savını bir kaç kişi ile yaptığı ciddi görüşmelerden sonra dillendirdiğini de söyledi.

Okyar'ın iddiasına göre Gordon önünden geçen topu bile zor algılayabiliyormuş. Eğer Okyar'ın bu iddiası, tıbben de kanıtlanırsa, Türkiye "körü körüne transfer" alanında literatüre geçecek... "

Gerçekse vay beşiktaşın haline diyorum :)
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Beşiktaş'ın yeni transfer ettiği Alman asıllı Hırvat oyuncusu Gordon Schindelfeld, bu sabah sağlık kontrolünden geçti.

Siyah - beyazlı kulübün doktoru Ayhan Optur ile birlikte Kadıköy Acıbadem Hastanesi'ne gelen Hırvat oyuncuya, hastanede çeşitli sağlık kontrolleri uygulandı. Kan ve efor testinden de geçen Schindelfeld'in, ayrıca ortopedi, dahiliye, göz muayeneleri de yapıldı. Genç oyuncunun sağlık taraması MR çekimiyle tamamlandı.
(Cihan Haber Ajansı) 04.02.2008

Alırken sağlammış. Sonrasında birşey olduysa yapacak birşey yok, ha gözüne gelmiş ha bacağına. Göz muayenesine bir şekilde fesat karıştırıldıysa işte o zaman yüzyılın iddiası olabilir. Bana çok kolpa geldi açıkçası.
Sosyal ağlarda paylaş

Göndermeyecekler mi adamı zaten, bırakın allaşkına bir takımda beğendiğiniz futbolcu varken ahlaka uymuyor diye yine aynı takımda aynı mevkiden oyuncuyu eh bende bunu alayım bare diye transfer yaparsanız hem size gülerler (kendi taraftarınız bile) hemde salak gibi bir kontenjanınızı boşa harcamış olursunuz.
Sosyal ağlarda paylaş

Darksun said:
Göndermeyecekler mi adamı zaten, bırakın allaşkına bir takımda beğendiğiniz futbolcu varken ahlaka uymuyor diye yine aynı takımda aynı mevkiden oyuncuyu eh bende bunu alayım bare diye transfer yaparsanız hem size gülerler (kendi taraftarınız bile) hemde salak gibi bir kontenjanınızı boşa harcamış olursunuz.

Yüzyılın fiyaskosu budur zaten, gözünde problem çıkmasına da şaşmam.
Sosyal ağlarda paylaş

rize maçında yüzüne aldığı darbeden sonra oldu herşey

ama herşey bir yana adamın alınması zaten fiyasko. hayır her branşı yok ettiler. futbolun içine ettiler. basketi katlettiler. kapayın kulübü de siz de rahatlayın biz de rahatlayalım vallahi yoruldum ben artık allah kahretsin sırf birdahaki seçime yetişsin oy verebileyim 2 sene sonra diye kulübe üyelik başvurusu yaptım 1 oy 1 oydur bu herifler defolsun gitsin diye ama yok artık ona da hevesim kalmadı lanet olsun ya

daha iyi günlerimiz bunlar. daha da beter olucak bu kulüp
Sosyal ağlarda paylaş

cemad said:

ama herşey bir yana adamın alınması zaten fiyasko. hayır her branşı yok ettiler. futbolun içine ettiler. basketi katlettiler. kapayın kulübü de siz de rahatlayın biz de rahatlayalım vallahi yoruldum ben artık allah kahretsin sırf birdahaki seçime yetişsin oy verebileyim 2 sene sonra diye kulübe üyelik başvurusu yaptım 1 oy 1 oydur bu herifler defolsun gitsin diye ama yok artık ona da hevesim kalmadı lanet olsun ya

kim gelicek başına fetullahçı kalkavan mı ?
Sosyal ağlarda paylaş

Darksun said:

en güzel yorum bu bence :)
Sosyal ağlarda paylaş

Masticore said:
cemad said:

kim gelicek başına fetullahçı kalkavan mı ?

evet o gelicek, bu takımın başında olmak isteyenlerden en kalitelisi o.. İnsanları görüşlerine göre değerlendirmek de komik. O fetocu dediğin adam Y.D'den 100 kat daha Beşiktaşlıdır!
Sosyal ağlarda paylaş

Birde sizin savunduğunuz kalkavanların her tarafından pislik akıyor.Daha bundan bi kaç hafta önce ailelerinin genç bir ferdi trafik kazasında bir kıza çarpıp öldürmekten 1 ay göz altında kalıp çıktı.Kamera kayıtlarıda varmıs hepsini sildirmişler. Polisler ne kadar delil varsa hepsini yok etmiş.

Fetonun sağ kolu olmak dışında , Tertemizde insanlar.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...