Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Hakan Şükür Galatasaray'dan ayrıldı

Rewendor

Öne çıkan mesajlar

MacLeod said:
efsane olmadığını bu hareketleriyle kanıtladı hakan şükür. kaç yaşına gelmişsin , klübün ve türkiyenin rekorlarını kırmışsın, takımın şampiyon olmuş , bu başarılarına yakışır bir jubile yap adın efsaneleşsin türkiyenin en çok gol kaçıran futbolcusu olmana rağmen. gs adına hayırlı olmuş sevindim ve rahatladım.

yazdıkların birbiriyle çelişiyor
Sosyal ağlarda paylaş

Aiko said:
MacLeod said:
efsane olmadığını bu hareketleriyle kanıtladı hakan şükür. kaç yaşına gelmişsin , klübün ve türkiyenin rekorlarını kırmışsın, takımın şampiyon olmuş , bu başarılarına yakışır bir jubile yap adın efsaneleşsin türkiyenin en çok gol kaçıran futbolcusu olmana rağmen. gs adına hayırlı olmuş sevindim ve rahatladım.

yazdıkların birbiriyle çelişiyor

valla anlatım kötü olduysa affola fakat hakan şükürü sevmeyen bir insanım hem futbolcu olarak hem kişilik olarak. ama bir çok gsli taraftar efsane olarak görüyor hakan şükürü. bu son hareketleriyle de öyle olmadığını kanıtladığını anlatmaya çalışmıştım ama evet sanırım biraz karışık bi yazı olmuş.
Sosyal ağlarda paylaş

adamın top oynamak istemesinin neresi kötü oluyor ki, gs ile futbolcu olarak olayı bitti hayırlısıyla
oynadığı takım, teknik direktörü, taraftarı düşünsün
zaten oynayacağı takım belli, barcelona, man utd istemiyor, ya tr de anadolu takımı ya da modası geçmiş topçuları toplayan, parası boli futbol kültürü az gelişmiş ülkerin takımları
Sosyal ağlarda paylaş

MacLeod said:
türkiyenin en çok gol kaçıran futbolcusu olmana rağmen.

hakan şükür gol kaçırıyorda bu gol pozisyonlarına girmesi sizce tesafüf mü.ümit karan neden bir maçta 5 6 tane gol pozisyonuna girmiyor da hakan giriyor?golu atar atamaz orasını bilemem ama gol pozisyonuna girmekte bir yetenektir bence.
Sosyal ağlarda paylaş

defans değil tam olarak, müdafaa diyelim. ben hatırlıyorum defanstan top çıkarmaya çalışan adamdan topu kapıp boş kaleye atamadığını hakan'ın mesela :)

ne yazmışım lan gece gece.. müdafa da savunma o da defans anlamına geliyor. sınav sarhoşu olmuşum ben uyiym. ama anladın sen
Sosyal ağlarda paylaş

Bırakmıştır, doğrudur.
Fakat çocukluğu hala bırakamamış. Adnan Polat'ın yurtdışında antrenörlük eğitimi fikri ve teklifi gayet cazip.
Değerlendirmeli ve işin bir tarafından tutmalı.

"Futbolu bırakıp yorumcu olanlar" kervanına katılmasın, bilgisi ve deneyimi mükemmel. Bunu antrenörlük kılıfına uydurmaya çalışsın. Becersin, kral yapar.
Sosyal ağlarda paylaş

Razu said:
MacLeod said:
türkiyenin en çok gol kaçıran futbolcusu olmana rağmen.

hakan şükür gol kaçırıyorda bu gol pozisyonlarına girmesi sizce tesafüf mü.ümit karan neden bir maçta 5 6 tane gol pozisyonuna girmiyor da hakan giriyor?golu atar atamaz orasını bilemem ama gol pozisyonuna girmekte bir yetenektir bence.

bırakın gözünüzü seviyim. jardel koşmadan sadece yürüyerek 20 maçta 23 gol attı ligde o uefa şampiyonu kadroda.11 tanede avrupdaki maçlarda attı. o orta saha avrupanın sayılı orta sahalarından biriydi.

gs den gittikten sonra nerede adam gibi oynadı onu söyleyin bana bu kadar efsane bi adam ise. inter de parmada blackburn de attığı gol sayısı kaç toplamda?
Sosyal ağlarda paylaş

eğerki avrupaya gitmese 350 lig golu atması çok muhtemeldi, sayısız maç kurtarmıştır, sayısız maçta da saç baş yoldurmuştur..

avrupada olgunlaştığında gittiği klup çok büyük hedefleri olan bir klüp tü ronaldolu vierili bir takımdı, üzerideki baskı ve beklentiler büyüktü, duygusal bir insan oluşundan dolayı yeterli başarıyı gösteremedi..

bu gün kluplerin bilmem ne kadar para vererek almaya çalıştığı oyuncuların hemen hemen hepsinden faydalı olur gideceği her takıma

hepsinin dışında onu hakan şükür olarak hafızalara kazıyan klubüne paraya sıkışıkken cebinden parasını bile verecek kadar klubüne karşı vefalıdır, para alamıyorum diye yollara düşmemiştir..

2 kere avrupaya transfer olmuş ilkinde geri alınırken bir kısmı geri verilmiş belki ama ikincisinde 9 mil ero( dolar emin değilim) para kazandırmıştır, milli takımda sayısız gol atmış, sayısız maç kurtamıştır..

kim ne derse desin hakan bu takımın efsane oyuncusudur,ister jübile yapsın ister yapmasın, türk futbolunun en önemli,son 20 yılının da en değerli birkaç oyuncusundan biridir.. Ali Sami Yen en sonra gelmiş geçmiş en büyük yerli oyuncusudur..
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...