Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Dünyanın en saçma şeylerinin olduğu çizgifilm : Ren&Stimpy

Mr_Hand

Öne çıkan mesajlar

küçükken de çok severdim nickelodeon da çıkardı.Geçen sene Cnbc e de sabaha karşı 4-5 gibi on beş dakikalık bölümler yayınlanıyordu her gece izliyodum.Vidyoları izleyemiyorum youtube a giremediğimden ama bunların asıl bi gayli bölümü vardı zaten stimpy pasif ren aktif bir çizgi çiziyor bütün bölümlerde.Bu arada youtube a nasıl giricez lan fsdf
Sosyal ağlarda paylaş

ahaha ren'in who's the pitcher, who's the cathcer? sorusu var o dediin bölümde. (beyzbolda topu atan ve sopayla vuranlara verilen adlar bunlar) sora stimpy diyo : you're the pitcher, I'm the catcher. sdfdsf o bölüm nickelodeonda yayımlanmadı ama. Arkadaş bi yerden tüm bölümlerinin olduğu torrenti bulmuştu onları izlerken gördüm deli ya :D
Sosyal ağlarda paylaş

Katılırsınız katılmazsınız bence anime yönetir.

Çoğu anime -konusu basit olsun olmasın- yukarıda saydığımız örneklerden çok daha olgundur herşeyiyle.

Kişisel görüştür tabi... Ama tutup da Ron and Stimpy izleyen adamın günün birinde LOGH, Gasaraki filan izleyip görüş bildirmesini ben şahsen beklemem.
Sosyal ağlarda paylaş

Ren & Stimpy absürd komedi...
yani öyle anlık saçmalıklara ''ZUHA!'' diye gülüp eğleniyorsun.

Ayrıca, anime yönetir, bu ezer, şu kovalar, o ağzına bile sıçar demek komik baya.

Tamam animeler güzel de, Ren & Stimpy izlediği için anime izleme çabasına girişmiş bir insana ''git izleme, bok adam'' diye kovalamakta fanboiluk, hatta nerdlük oluyor.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...