Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

20 Mayıs Banwave

Greeny

Öne çıkan mesajlar

Bir ayar gördüm sanki ^^ Has olmuş size hain bot kullanıcıları sizi. /cheer /happy

Ben tekrar tekrar ticket atmak yerine bulundukları yer, saat, isim ve şikayet sebebini içeren bir metin hazırladım. Hergün saat 22de oyuna girer girmez /who dan nagrandda gördüğüm 2 adet sevimli mi sevimli şirin mi şirin female night elf hunterın isimlerini kontrol edip c/p yapıp yolladım. 30sn bile almayan bir işlem. 3-4 gün sonra ikisi aynı anda ortadan kayboldu. Aradan 3 gün geçti tekrar gördüm tekrar aynı mesajı gönderdim. Bir hafta daha geçti ve sevimli hunterın biri kayboldu birkaç gün daha göremeyince anladım hesabının uçurulduğunu.

Baktım diğeri hala nagrandda kasmaya devam ediyordu. Bir akşam üstü oyuna giriş yaptım ve kendisini göremedim. Baya üzüldüm az eğlenmezdim onla moblarını dotlamak mountla mobların hepsini yanına çekip bırakmak gibi türlü eğlencelerimiz vardı. Ayrıca o gittiği günden beri ahde 1.2-1.5 golda netherweave cloth satan yok ^^

Şuanda yeni eğlencem shadowmoon valleydeki female troll hunter. Kendisi çok tuhaf bir bot. Arada bir programı bırakıp oturup oynuyor sanırım hatta geçen camp yaptığım sırada bana saldırmaya yeltendi kötü bişey yaptığımda yoktu hem primal air hemde honor kasıyordum. Bakalım bu akşam onuda göremezsem yeni arayışlara girecem başka türlü çekilmiyor :)
Sosyal ağlarda paylaş

Abudik gubudik şeylere vurmak değil olay. Noktayı kaçırdın sanırım. Bot kullanmak doğrudur demiyorum zaten, levelladığım karakterin kime ne zararı var onu merak ediyorum.

Ha ayrıca mantıklı bir insan 1.5 - 2g ye netherweaveları Ah ya koymaz. Bandaj yapıp satsan 20 tanesi 6g zaten.
Sosyal ağlarda paylaş

Heheh ban falan yok. Glider iyi bir olay ya bırakıyosun alıyor levelleri farklı farklı karakterlerin level 70 halini görüp ona göre asıl karakterini seçiyosun . Bence direk 70 karakter yaratma fırsatı olmalı , Yani aynı görevi aynı sıralarla zilyon kere yapmak bayıcı hatta bayık ötesi guide addon vs bile yetmiyor .
Sosyal ağlarda paylaş

ad3m said:
Karakterini kasmadan hakimiyet çok zor ve öyle bir uygulama bence saçma olur.

(tu)

2 tane level 70 rogue kastım, classa gayet hakim olduğumu düşünüyorum. ama arkadaşın rogue ile girdimi karakterde bişiler eksik havasını hissetiriyor, olmuyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Valla, tepkim sert olacak kusra bakmayın da, UO döneminden beri karşıyım böyle şeylere, bot ve benzeri programlar kullananları toptan temizleseler şikayet etmem desteklerim.

Ha, karakterini kendin geliştirmeden alınca evet eksik olur ama dendiği gibi birkaç günde tamamlarsın o eksikleri.

Her karkaterin 70 halini görmek derken zaten bildiğim kadarıyla (çok da emin değilim gerçi) bir test serverı vardı orada isteyen bakar.
Sosyal ağlarda paylaş

sorun şurada amerika serverlarında bu bot işini takip eden 4 gm var tek işleri bu amma velakin avrupa serverlarında böyle bir yapılanma yok adaletin sağlanmadığı noktada suç kaçınılmazdır ben oturayım yeni karakterime s1 toplayacam diye günlerce saçlarımı ağırtayım adam karakteri koysun bota avde takılsın blizzard bunu görsün ve hiçbirşey yapmasın iyi be

burada kızılması gerekn bot yapanlar değildir blizzardın ta kendisidir hem botlara karşı sessiz kalması hemde oyunu tamamen grinde çevirmesi yok pvp gear grindle rep grindle otu grindle botu grindle ve tabiki botlara karşı adam gibi tepki koymayan oyunculardır.

casual playera hitab ettiği için bu günlere gelen blizzard oyuna çıktığından beri hiçbir yenilik ekliyememesinden kaynaklanan sorunları insanların ömrünü grindle çürüterek çözmeye çalışıp oyunun yaşam süresini uzatmaya çalışıyor
Sosyal ağlarda paylaş

BG botların çözüm kolay. Bir tane mouse klavye ekle oraya ve cıkan kodu mouse ileher seferinde yeri değişerek tıklaması lazım olsun BGye girmesi için. Böylece sabah bırak akşam 15k honor olayı olmaz en fazla oyun basına botlar olabilir.
LvL kasan botları nasıl engellerler bilmiyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

valla kural basit. oyun blizzard ın kendi kuralları var. seçeneğin ortada. bot kullanırsan sonuclarına katlanacaksın. çok fazla ağlayan gördüm banlandığı için. binbir çeşit bahaneyle blizzard a suçu atanlar. Yok aynı questleri üst üste yapmak sıkıcı oluyor ondan dolayı bot kullanıyor insanlar. E oldu canım başka ne isterdin ? sana özel milyon adet quest hazırlayalım hatta farklı mekanlarda quest yap canın sıkılmasın. Sonuçta siz blizzard dan devamlı yenilik bekliyorsunuz. Tamam haklı bir istek ama bügüne kadar hiç bir oyun firması oyuncuların isteklerine zaman olarak yetişemedi. O yüzden kendileri istedikleri zaman bu işler oluyor ve olacak. Senin tüketim hızın onların üretim hızından daima fazla olacağından karşı taraftan daha çok üretmesini beklemek biraz safça bir istek.
Sosyal ağlarda paylaş

Absolut said:
BG botların çözüm kolay. Bir tane mouse klavye ekle oraya ve cıkan kodu mouse ileher seferinde yeri değişerek tıklaması lazım olsun BGye girmesi için. Böylece sabah bırak akşam 15k honor olayı olmaz en fazla oyun basına botlar olabilir.
LvL kasan botları nasıl engellerler bilmiyorum.

aynen. veya her öldüğünde kodu yazman gerekebilir öyle dahada iyi olur
Sosyal ağlarda paylaş

Mighty_THoR said:
sony yi günahım kadar sevmem ama wowla aynı zamanda çıkan eq2 ye 5. expansion geliyor adamlar her 3 ayda bir advanture pack çıkartıyorlar her 6 ayda bir expansion oyuncular content e yetişemiyor demekki tersini yapmak mümkünmüş

4 sene eq2 oynadım.. adamlar bu konuda çok iyi gmdir şudur budur.. bi pack çıkacak dedikleri zaman çıkıyo yok 1 hafta yok 1ay salla babam salla olayı olmuyodu.. fakat yeni çıkan patch ile level cap 80'e çıktı oyununda suyu çıktı.. inşallah wow'da olmaz aynısı.. en azından orda gm reportlara anında evap geliyor ve oyunda gmler geziniyodu adamlar kendi görebiliyo bot mu insanmı diye..
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...