Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Türkiye - Slovakya

BiTcH_oFBaT

Öne çıkan mesajlar

Bu defansla zor.İbrahim Toraman nerde?Her orta-korner-duran top tehlike olur mu kardeşim,kesin bu sefer yedik dedim kornerlerde o derece.Sabri+arda+gökdeniz+emre gibi minyon oyunculara,hava toplarında etkisiz emre güngör'le portekiz paçavra eder bizim takımı.Orta sahada emre'ye birşey olsa kesin elendik yani..bi tane yedek oyun kurucu olmaz mı.Forvet desen Semih milli takıma hazır olmadığını tekrar tekrar gösterdi ve göstermeye devam ediyor.Halil Altıntop ve Mevlüt var diger alternatifler,onlar da ne derece hazırlar bı boyutta bir turnuvaya tartışılır.Ümit Karan'ı neden çağırmazsın be adam..Sırf gaz vererek başarılı olunmuyor..Ülkemizde her alanda bu böyle malesef..Niteliksiz adamlara hadi koçum aslanım sen kralsın büyük adamsın numero unosun demekle bu işler olmaz.Takım kuracaksan düzgün adamlardan kuracaksın...Yazıktır diyorum baska sözüm yok
Sosyal ağlarda paylaş

ümit karanı almaması apayrı bir şey oldu zaten. bu sene ligin en iyi santforuydu ümit karan ki bu sene geçen senelerden çok farklı oynadı gs de. ilk 11 de oynatmasan bile sisteminde gerek görmesen bile en azından kadroda tutarsın , büyük bir zenginlik katar kadrona.

neyse terim işlerine akıl sır ermiyor.dün pek bir ümit vermedi milli takım ama umarım turnuva başlayana kadar daha toparlanırlar.
Sosyal ağlarda paylaş

aktiftablet said:
Hakan Balta şans eseri önüne düşen topa vurmaktan başka hiçbişey yapmadı bu maçta. Deli ibo çok daha iyi savunma yapıyor ve çok daha iyi top taşıyor.

ibrahim üzülmez tamamen eksilerde bi adam.beşiktaş'ta da oynamaması gerekiyor.hızlı koşmak iyi topcu olmak değildir.pas atamadıktan sora orta yapamadıktan sora bi anlamı yok.ayrıca ofsayt taktiklerinde hep ofssayt ı bozuo

hakan baltaya gelince.çok iyi değil.daha kendini geliştirmesi lzm.bence volkan yaman oynamalı sol da.ama hakan sırıtmıoda.ayrıca bi adam 2 hafta aynı tarz gol atıosa tesadüf değildir
Sosyal ağlarda paylaş

Benim anlamadığım nokta ise neden forumdaki bazı insanlar (genelleme yapmadım, alınması gerekenler anlaşılıyor zaten) milli takım seçmeleri konusunda bile kendi takımlarının rengindeki gözlüklerini çıkartamıyorlar gözlerinden.

En son Volkan Yaman denmiş sanırım milli takım için. Yahu göz var nizam var. Önümüzde kadro da var. Bu kadroda Volkan Yaman nasıl oynar biri bana açıklasın lütfen. Kimin yerine oynar?

Ben fenerbahçeli olarak Kazım'ın alınmasını eleştiririm mesela. Çok genç bir adam ve bir kaç maç dışında oynamayan bir adam. Resmen maç seçiyor. Böyle bir adamı almak kumardır.

Onun dışında takımdaki diğer forvetlerin neredeyse hepsi Semih'ten daha yetenekli oyuncular. Semih tamam çok hırslı ve koşan bir adam. Rakip savunmayı yoruyor, güzel pozisyon alıyor vs. ama yetenekleri kısıtlı. Fakat bu sezon için performanslarına baktığımızda Ümit Karan'ın Semih'ten ne fazlası var ki? Ümit Karan beklenmedik anlarda gol atabilen bir adam evet ama onun dışında oyun içinde takıma katkısı Semih'in yarısı bile olamaz. Ayrıca şova yönelik oyunu antipatik oluyor artık. Her gelen ortaya göğsüne alıp rahat bir şut atabilecekken vurmaya çalıştığı voleler açıkçası bana aşırı saçma geliyor. Ha atmıyor mu evet 10 denemeden 1 tanesini atıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Ümit Karan bu sene normal karakterinin çok dışında oynadı özellikle ikinci yarı; çok koştu, yeri geldi çizgiden top çıkardı, yeri geldi sağ açık gibi oynadı, ben ki normalde kendisini pek sevmem çok takdir ettim Ümit'i bu sezon. Ayrıca son vuruşlarda turnuvadaki en iyi futbolculardan biri olduğuna da unutmamak lazım.

Kadroyu ben kuruyor olsam, Ümit+ ss olarak Nihat forveti yapardım. Ancak, Fatih Terim'in belli ki kendi planları var offansif bir orta sahayla işi bitirmeyi umuyor, gerçi çok da alternatifi yok sonuçta.
Sosyal ağlarda paylaş

Hakan Balta'nın son maçtaki performansına ve daha önce milli maçlarda gördüğüm akdarıyla yorum yaptım. İbrahime iyi orta yapamıyor diyorsunuz da Hakanın ofansa ne katkısı oldu ki? Sol açıkta oynayan oyuncuları yalnız bıraktı, nerdeyse hiçdestek vermedi. Savunma yanı İbrahim akdar değil. Ayrıca İbrahim üzülmes gibi top taşıyamıyor, koşmak demiyorum dikkat. Bence şu durumda Terim'in tercihi Uğur Boral olmalı. Onun da savunma yönü zayıf olsa da, en azından devamlı ileri çıkması karşısında oynayan oyuncuların (en azından sağ bekin) rahat rahat ileri çıkmasına engel olacaktır.
Sosyal ağlarda paylaş

Uğur boral back oynayamaz abi, gs maçında sabriyi falan geçiriyordu herif. Ama sol açık oynasın amenna.

Ki deli iboyla karşılaştırıldığında hakan balta on kat iyi bence. Deli ibo koşar koşar, dağa taşa ortalardı. Pas vermekten acizdi herif, verkaç yapıcam diye topu kaptırırdı. Ya ofsayti bozar, ya da hücumdan dönerken .ıçını kaldıramaz savunmayı hep eksik bırakırdı.

Hayır hemen bir ergün bir hakan ünsal olmasını bekleyemeyiz adamdan daha bu sene milli takıma alınmışken.

Edit: Harf hatası
Sosyal ağlarda paylaş

Holy said:
Onun dışında takımdaki diğer forvetlerin neredeyse hepsi Semih'ten daha yetenekli oyuncular. Semih tamam çok hırslı ve koşan bir adam. Rakip savunmayı yoruyor, güzel pozisyon alıyor vs. ama yetenekleri kısıtlı. Fakat bu sezon için performanslarına baktığımızda Ümit Karan'ın Semih'ten ne fazlası var ki? Ümit Karan beklenmedik anlarda gol atabilen bir adam evet ama onun dışında oyun içinde takıma katkısı Semih'in yarısı bile olamaz. Ayrıca şova yönelik oyunu antipatik oluyor artık. Her gelen ortaya göğsüne alıp rahat bir şut atabilecekken vurmaya çalıştığı voleler açıkçası bana aşırı saçma geliyor. Ha atmıyor mu evet 10 denemeden 1 tanesini atıyor.

geçen sene olsaydı aynı şekilde düşüneblridim fakat bu sene farklı bir ümit karan izledik.apayrı bir oyun oynadı bu sene özellikle ligin 2. yarısı. gsnin şampiyonluğundan en çok katkı yapan isimlerden biri. en azından aday kadroya çağırılabilirdi bunu haketmişti bu sezon ki performansıyla
Sosyal ağlarda paylaş

Holy said:
Benim anlamadığım nokta ise neden forumdaki bazı insanlar (genelleme yapmadım, alınması gerekenler anlaşılıyor zaten) milli takım seçmeleri konusunda bile kendi takımlarının rengindeki gözlüklerini çıkartamıyorlar gözlerinden.

En son Volkan Yaman denmiş sanırım milli takım için. Yahu göz var nizam var. Önümüzde kadro da var. Bu kadroda Volkan Yaman nasıl oynar biri bana açıklasın lütfen. Kimin yerine oynar?

Ben fenerbahçeli olarak Kazım'ın alınmasını eleştiririm mesela. Çok genç bir adam ve bir kaç maç dışında oynamayan bir adam. Resmen maç seçiyor. Böyle bir adamı almak kumardır.

volkan yaman su anda bu ligin en iyi yerli sol bekidir. ama terim hakan balta'yı daha fazla begeniyor. sen buyuk ihtimalle volkan yaman'ı hiç izlememişsin. en azından lig maclarından sonra bi spor programlarında yorumları falan dinleseydin, bir bek oyuncusu hucuma nasıl kalkar, nasıl orta yapar hepsini gösterdi bu sezon.

ha sen diyosun bi de volkan yaman'ın ne işi var? hakan balta'yı da sallayalım madem oyle, kim oynayacak peki? vederson mu sdfsd.
Sosyal ağlarda paylaş

İbrahim her ne kadar öz verili oynasa da hem yetenekleri sınırlı hem de oyun temel bilgisi çok iyi değil; staddan maçı izlemeden ne kadar kötü olduğu anlaşılmaz bazen oyuncuların.

Hakan Balta da sol bek olarak açıkçası vasat ama bir şekilde idare edeceğiz artık; eldeki malzeme bu kadar.

Sol açık için de görüldü ki Fatih Terim ya Tuncay ya Arda diyecek. Bence bizim kadromuzda iki yıldız oyuncu var biri Arda diğeri Nihat her ikisi de mümkün olduğu sürece oyunda kalmalı. Emre de çok önemli bir futbolcu takım için yine de benim gözümde vazgeçilmez değil.

Dünkü maçı izlerken düşündüm de, kadromuz böyleyken, Fatih hoca 4-3-3, santrafor sevdasını falan bir kenara bıraksın Manu gibi 4-6-0 oynayalım. Ne semih, ne halil sıfır forvet çıkalım: Nihat, Marco, Tuncay, Hamit, Emre, Arda bir arada sahada oynasın.
Sosyal ağlarda paylaş

ayrıca umit karan vs semih karşılaştırma yapılmış.şimdi umitin şov denemelerini sevmiyorum ben.bzen uyuz edio ama bi gerçek var

şimdi galatasaraylı olarak butun maçları izleidm doğal olarak.adam bu sene nerdeyse forvet oynamadı.defansa geldi top cıkardı.orta sahada press yaptı.gitti gol attı.o kadar çok iş yaptıki milli takıma gitmeyi hak etti.ama umit karan 100 gol de atsa fatih terim onu sevmio yapcak ibişi yok

sol bek te kim oynar ?.ibrahim üzülmez oynamaz.ugur boral bek değil.wederson oynamamalı.kim oynicak.ya volkan ya hakan.

fenerli arkadaşlar kadroya itiraz edio ama kim oynasın.defansa lugano mu geçsin.sol bek e carlos mu geçsin.yani kadrolar kısıtlı.bide yabancı sınırı kalksın diolar.altyapı yok ztn.bide o sınırısz olursa milli takıma hakan sukurle devam ederiz adam ölene kadar
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...