Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

EURO 2008

Luinir

Öne çıkan mesajlar

Gergin gitmiş son sayfalar,biraz konuyu dağıtalım...
Underdog takılsalarda bana göre hem seyirci avantajlarıyla hem de çekirdek kadronun korunmasıyla turnuvanın favorisinin kadrosu :

Almanya

Kaleci: Jens Lehmann (Arsenal), Robert Enke (Hanover96), Rene Adler (Bayer Leverkusen)

Savunma: Christoph Metzelder (Real Madrid), Per Mertesacker (Werder Bremen), Philipp Lahm (Bayern Münih), Arne Friedrich (Hertha Berlin), Marcell Jansen (Bayern Münih), Clemens Fritz (Werder Bremen), Heiko Westermann (Schalke 04)

Orta Saha: Michael Ballack (Chelsea), Thomas Hitzlsperger (VfB Stuttgart), Simon Rolfes (Bayer Leverkusen), Torsten Frings (Werder Bremen), Bastian Schweinsteiger (Bayern Münih), Piotr Trochowski (Hamburg SV), Tim Borowski (Werder Bremen), Jermaine Jones (Schalke 04), David Odonkor (Real Betis), Marko Marin (Borussia Moenchengladbach)

Forvet: Miroslav Klose (Bayern Münih), Lukas Podolski (Bayern Münih), Mario Gomez (VfB Stuttgart), Kevin Kuranyi (Schalke 04), Oliver Neuville (Borussia Moenchengladbach), Patrick Helmes (Köln)

Klose,Podolski,Gomez ve Kuranyi 4lüsü gerçekten çok sağlam forvetler...Klose ve Podolski milli takımın forvet ikilisi olarak görülsede bu sezon Kuranyi ve Gomez'in Bundesliga performansları ortada,çok formdalar.Gomez geçen sezondan beri Stuttgart adına sayısız gol attı.
Ballack da Grant'in gelişiyle Chelsea'de kilit adamlardan olup kendini buldu,tek tereddütüm Hildebrand'ın kaleciler arasında yer almayışı...Kabul Valencia garbage sezon geçirdi ama Kahn'ın ardından yeni kaleci Hildebrand olmalıydı...
Sosyal ağlarda paylaş

Xo said:
Lorrotar said:
vaaaaaaay çok şakacısın.senden başka şaka yapan yok nedense,topikte sosyal mesaj ver.sonuna sdgdsgdf koyarak laf sok,sonra şaka şaka.görürsem söylerim.

neyse konu dağılmasın.

ıyy tamam ne tarafından anlarsan anla.

bu arada ben luinir. kardeşimin ( xo nun ) pc den girdim. onun üyeliği açık unutmuşum.
Sosyal ağlarda paylaş

Kaleciler: Gregory Coupet (Lyon), Mickael Landreau (Paris Saint-Germain), Sebastien Frey (Fiorentina), Steve Mandanda (Marsilya)

Savunma oyuncuları: Eric Abidal (Barcelona), Jean-Alain Boumsong (Lyon), Francois Clerc (Lyon), Julien Escude (Sevilla), Patrice Evra (Manchester United), William Gallas (Arsenal), Philippe Mexes (AS Roma), Willy Sagnol (Bayern Münih), Sebastien Squillaci (Lyon), Lilian Thuram (Barcelona)

Orta saha oyuncuları: Alou Diarra (Bordeaux), Lassana Diarra (Portsmouth), Mathieu Flamini (Arsenal), Claude Makelele (Chelsea), Jeremy Toulalan (Lyon), Patrick Vieira (Inter), Samir Nasri (Marsilya)

Forvet oyuncuları: Nicolas Anelka (Chelsea), Hatem Ben Arfa (Lyon), Karim Benzema (Lyon), Djibril Cisse (Marsilya), Bafetimbi Gomis (Saint-Etienne), Sidney Govou (Lyon), Thierry Henry (Barcelona), Franck Ribery (Bayern Münih), Florent Malouda (Chelsea)

makalele hala kadroda aha
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...