Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

WotLK Bilgileri

ssj4songoku

Öne çıkan mesajlar

43/38 Fire/Frost build yaptımda aklıma yatacak şekilde.

5x Scorch = 10% damage
5x Winter's Chill = 10% Crit

Deep fire 9% crit veriyor. 3sn cast süreli FrostFire Bolt ile 5x winter's chill stack yapıp 15sn süresinde scorch ve ffbolt rotasyonu ile fireball spamlayarak gayet güzel dps yapılabilir gibi geliyor bana. Arada atılacak olan ffbolt ile hem ignite şansı hemde winter's chill geleceğinden gayet etkili olabilir. Ya da gayette rotasyondan fireball çıkarılarak'ta birşeyler yapılabilir.
Sosyal ağlarda paylaş

Bence full frostfire spam için scorch destekli bu talent daha yüksek dps tutturur. Sonuçta tek başına water elemantel bile dps'se %10 civarı katkı yapan birşey. Üstüne manasız instant fireboltlar, %5 damage artic windden, %3 dps chiled to the bonedan falan derken baya büyük fark yaratıyor.

Hem 3300'lük bir shiledde hayat kurtarır :D
Sosyal ağlarda paylaş

Silence yada interrupt yiyince 10sn boyunca bi kere daha yemiyosun işte. Yani kick geldi 5 sn sürdü, 6. snde büyü atarken priest silence atarsa yemiyosun. Ama aynı rogue gouge atarsa disorient yüzünden interruptı yiyorsun. Ha misal improved kick ne olur, proc yüzünden silence yer mi yemez mi bilmiyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Da combat logda onlar arka arkaya gelen iki ayrı effect olarak mı geçiyor nedir? Mekaniklerini bilmek lazım. Yan etki olarak silence atıyorsa 10snlik immunity silence da geldikten sonra devreye girer.

Bide mmo champion blizzcilerden gelen postların toplandığı bi blue post sayfası yapmış. http://blue.mmo-champion.com/
Worldofwar.nette de vardı eskiden ama bu daha iyi görünüyor.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Da combat logda onlar arka arkaya gelen iki ayrı effect olarak mı geçiyor nedir? Mekaniklerini bilmek lazım. Yan etki olarak silence atıyorsa 10snlik immunity silence da geldikten sonra devreye girer.

Fark etmez abi silence yada interrupt edilirse castin her iki tipede immune oluyorsun 10 sn ;)
Sosyal ağlarda paylaş

Suark said:
peki bu silence immunity ne işe yarar? tam kavrayamadım büyüyü
sora bide,
imp. fireball la frostbolt 3 rank e düşmüş diye duydum.
bide keşke living bomb başkasına atılsa =)))

İmp fire 3'e düşmüş, imo frostbolt 2 ye düşmüş. Ama imp frost bolt %1 crit kaybetmiş, yani eskiden %10 damage +%5 critken şimdi %10 damage +%4 crit olmuş.
Sosyal ağlarda paylaş

Suark said:
talent dizemedim
yok abi dizemedim
fire frost
birbirinden güzel
işin guzel tarafı 43242434 çeşit mage gorucez inşallah =) sonunda yaptı blizz böle bişi.

amiiin amin

her spec i viable yaparlarsa işte o zaman eğlenceli olur

öbür türlü saçma zaten

mage sen fire gel druid sen tank veya heal gel shaman heal gel warrior tank gel rogue sen zaten ister istemez dps gel :p
Sosyal ağlarda paylaş

bişey sorucam 5 küsür aydır ara vermiştim, 100 küsür sayfayı tek tek kontrol etme imkanım yok, şimdi Deathknight acmayı dusunuyorum da orası allahın emri gibi. Onun dışında shaman ve druidim var, büyük olasılıkla druidin serverda devam edicem, ama oldu başka char kasarsam paladin olabilir wotlk gelmeden önce 70lemek adına(HAYBIRT FOREVA) da değer mi yani?

mesela druide baktım feral talentta 1 tane bile yeni skill göstermiyor mmochampion'da şaka mı bu? balanceta fln süper bir haste, resto da 2. bir resleme skilli fln var en azından.

şimdi uzun lafın kısası wotlk geldiğinde deathknigt dışında nolacak classlar arası denge fln sizin gözleminiz nedir mesela bir shaman imba olacak mı, druidle devam etmeye değer mi gibi?

tenkx
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...