Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

WotLK Bilgileri

ssj4songoku

Öne çıkan mesajlar

Gangren said:
Doğal bence,2k+ Shadow Damage'i geçecek insanlar WotLK, abartı bir scale olurdu :p

O tarafından yorumlarsan swd pve içinde ölür o zaman buda ciddi bir dps nerf olur.Bence olayı farklı sanırım raidlerde disc priestler görecez onlarda attıkları heale göre mana veriyorlar bu yüzden olabilir işte.
Sosyal ağlarda paylaş

Karşılaştırma açısından;

TBC main theme biraz sıçıştı
Wrath biraz matrixvari ama hoş yinede

Kişisel favorim halen orjinal main theme, orjinal haliyle extract edilmiş indirilebilir bir versiyon varmı bilmioyrum ama ingame command olarak

/script PlaySoundFile("SoundMusicGlueScreenMusicwow_main_theme.mp3")
Sosyal ağlarda paylaş

Cellobello said:
Karşılaştırma açısından;

TBC main theme biraz sıçıştı
Wrath biraz matrixvari ama hoş yinede

Kişisel favorim halen orjinal main theme, orjinal haliyle extract edilmiş indirilebilir bir versiyon varmı bilmioyrum ama ingame command olarak

/script PlaySoundFile("SoundMusicGlueScreenMusicwow_main_theme.mp3")

kınıyorum seni
kın kın kın
hepsi birbirinden güzel, ayırt edilemez
Sosyal ağlarda paylaş

ssj4songoku said:
Açıkcası DK'da Tanking Tree diyebileceğim bir talent ağacı göremiyorum. Hani sevinsem mi üzülsem mi, kafam karıştı. Hatta bu DK talentları FAKE bence.

alphadaki talentler onlar , değişmezse bu olucak yani =) üşenmezsem biraz oynayacam DK ile ama ömürt törpüsü sdfsdf
Sosyal ağlarda paylaş

Harbiden o alliance tabardı acayip güzelmiş. X(

Blue postla açıkladıklarına göre frost talent ağacı tanklık için olcakmış da benim de frostta tanklık açısından pek birşey gözüme takılmadı.

Ya da ne biliyim, WotLKta encounterları çok daha farklı tasarlıyor olabilirler.
Sosyal ağlarda paylaş

Yemin ederim varya... O easterndeki adamdaki quest serisini oturup okumuştum. Mükemmel hikayesi vardı... Dedim bundan bişiler çıkar, bu adam burda yanlız savaştan eski zamanlardan felan bahsediyor. Kaybolan bayraktan, onurdan... Hatta bütün guild RP yanlısı olduğundan dinlemişti.

Bak işte. Şans doğru tahmin etmişim. DK adamın yanından başlıyor... Harika.

Edik: Evet Lore hastasıyım, evet questleri tek tek yaşarım!
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...