Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

WotLK Bilgileri

ssj4songoku

Öne çıkan mesajlar

su anda su oyundan beklediğim 3 yer var.

Grim batol- hakkımızı topraklarımızı krallığımızı soke soke geri alıcaz!
Uldum- sırlar acığa cıkıcak.
Muradin'in Mezarı- Gururmuz yiğidimiz civanımız Muradin. Mezarına gidip kendisiyle soğuk bir thunderale icicez.
Sosyal ağlarda paylaş

üşenmesem koycam onnarında sslerini ama tembelim :P

simdilik söle bisi yapayım , TBC nin bence en büyük eksiği dragon aspectlerinin hikayesine yönelik neredeyse hiç birşey yoktu , bir umutla deathwing i görmeyi düsünmüştük olmadi ama bildiimz gibi blizzard malygos u northrend e koyacagini söyledi su ana kadar gördüüm kadarı ile bayaaa bi ejderhaya doyacagiz =)

Sosyal ağlarda paylaş

arkadaşın kendi serverini kurmuş =)

1. blizzard zuldrak ve benzeri bölgelere giriş iznini henüz vermiyor girdiğinde "you re not suppose to be here" descriptionlu blizzard debuff ı yiyip en yakın flight point e ışınlanıyorsunuz :P

2.wotlk henüz alpha asamasında "beta"değil

3.henüz 80 dk yok en yükseği lvl 78 :P (hep aynı adamlar ile oynaya oynaya tanıdık birbirimizi sdfsdf)

4.SSlerdede gördüün üzere speed i 10.000 e cikarmis , xx serverdan kicklenmiş fln fişman :P (0 skill kisayollu lvl 80 de cabası ;) )
Sosyal ağlarda paylaş

Rotweiler said:
mangos insirceksiniz sitesinden. Googledan aratın bulursunuz. mysql kurcaksınız makinenize(ki zaten anlatıyor manuelinde herşeyi), sonrada zaten downloader üzerinden wotlk beta clienti sunuldu onuda yükleyip bakıcaksınız keyfinize.

Abi bune ya. Girdim baktım forumlarınada... Bu iş beni aşar^^
Hiç deneyimim yok zerre kadar da bilmem :D
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...