Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Warhammer 40k Dawn of War 2

aktiftablet

Öne çıkan mesajlar

space marineler falan tamam metal armor var ama orclar niye parlıyo cideen euh onun dışında güzel gözüküyo. şu ünitelerin hareket etme olayını düzeltirlerse çok süper olur. bu oyunun en bayan tarafı o benim için.

o deil de, bunun classicini çıkarsalar..
Sosyal ağlarda paylaş

onu yamayla bile düzeltmeleri lazımdı esas. cidden rts'lerde 10 yıl önce ortadan kaldırılmış bir sorunu yaşamak trajikomik.

sisters vardır umarım, 4 yıl sonra grafikler iyice pörsüyünce çıkaracakları soulstorm 2 eklentisini bekletmezler gene. :/
Sosyal ağlarda paylaş

bu grafikler final hali değildir, dah oynarlar üstünde, optimize ederler falan. CoH başarısı üzerine o özellikleri WH40K yada uygulayacaklarından eminim. masaüstü WH40K da siper alma gibi özellikler önemli bir yer tutar. ilk oyunda basit olarak yansıtmışlardı krater içine falan girince bonus geliyordu. şimdi bunu daha da geliştireceklerdir. aşırı parlamaların yanlarında olan patlamalardan doğan ışıklara veriyorum şimdilik :)
Sosyal ağlarda paylaş

Namessar said:
ilkinin karakteristik havasi ile kiyaslandiginda grafikler biraz fazla oyuncak plastikvari yapay olmus diyecegim, sonra linc edeceksiniz beni.

Özellikle öyle yapmışlardır, öyle olmuşdan ziyade. Bence.
Ama oyuncakvari grafik yapmaktansa bi kara verip ya gerçekçi ya da bariz oyuncak yapsınlar. Bence.
Sosyal ağlarda paylaş

dreagloth said:
space wolves olmazsa oynamam..

Ehu boya iste space marinelari Space Wolves formatinda...

Gimli said:
Cohtaki cover olayı (ünitelerin saklanma yapay zekası vb) yine cohdaki bina kullanımı (ki çok önemli) ve cohtaki offmap artillery nin dawn of war 2 de olacağı söyleniyor.

Bu kadar kasıcaklarına coh 2 yapsalardı da oynasaydık yeşil yeşil goblinler yerine

terbiyesiz ahlaksiz... Warhammer alehinde yazi yazmak haa... evini tyranidler basinca yardim isteme ama imparatordan :(
Sosyal ağlarda paylaş

Saglam bir Dark Angels taraftari olarak gozumde bundan ibaretler. Blood Angels ve bilimum faction'a karsi da saygimiz sonsuzdur ama Space Wolves... peh.

Koysunlar Asmodai, Azrael ve Ezekiel'li Dark Angels factionu, biz de karismayalim sag sola...

(ayrica Dreag dedigimiz bu densiz adamin taraftari oldugu bir toplulugu sevmem arkadasim, universitede de boyleydi bu... :P)
Sosyal ağlarda paylaş

bloodangels?
Karizmadan mitolojisden anlamıyan cücük veletlere combatcı ordu diye yapılmış chapter be o, dark angel'a hiç girmiyorum.

imperium'un gururu Space wolves dur whitescars dır, Horus terrayı tarumar ederken nerdeydi dark angels? Blood angels terradaydıda noldu Horus'a exp oldu.
Sosyal ağlarda paylaş

Dark Angels'a laf atan atesle bogulmaya mahkum edilir tarafimdan... bir iki arkadas Chaosa gectiyse sucumuz nedir arkadasim, temizliyoruz iste... Ezekiel biraderin kitabinda hepsinin ismi yaziyor, merak etme bulcaz hepsini plx. sdf

space wolves gururu mururu olamaz cuce. Dreaglothun tuttugu taraf ise hic bir sekilde gurur murur olmaz ondan :P
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...