Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

At Penisi

Cthulhu

Öne çıkan mesajlar

sir said:
at penisi elinden, bin parçaya bölünsün..

görür görmez aklıma geldiydi sdaf saf dsaf asaf
Recall06 said:
Penthesilea said:
Din, tarih ve simge bilimciler demis canim benim, senden benden fazla biliyorlardir herhalde.

Yahu bre kafir ben diyorum ALLAH demis sen diyorsun KUL demis simdi neyini tartisayim senle bu konunun.. :)

bu iki cümle işte bundan ötesi yok iki taraf içinde. nesini tartışcaksınız düşünsel çıkmazın.

Bone said:
o değil de, akp, chp'yi çok güzel tongaya getirmiş lan.

"vay bre kafirler, görüyorsunuz at penisine tapıyor bu adamlar, dinsiz ahlaksız deyyuslar hepsi" yaftası yapıştırdılar :)

çok alakasız olmuş. kötü espri üstüne desteksiz sıkış. dedem yapıyo böyle çok o da 70 küsür var direk. sorry bonbon =/
Sosyal ağlarda paylaş

Overseer said:
çok alakasız olmuş. kötü espri üstüne desteksiz sıkış. dedem yapıyo böyle çok o da 70 küsür var direk. sorry bonbon =/

insanlarla gereksiz yere dalga geçmeye çalışacağınıza bir kere yazılanı okuyun da en azından bize aklınızın olduğunu gösterin.
Sosyal ağlarda paylaş

Bone said:
Overseer said:

insanlarla gereksiz yere dalga geçmeye çalışacağınıza bir kere yazılanı okuyun da en azından bize aklınızın olduğunu gösterin.

adam haklı..espri kötüydü.

/sorry
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...