Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

TSL: Beşiktaş JK - Galatasaray (02.03.2008 saat:19:00)

aytimania

Öne çıkan mesajlar

bjk çok sağlam top oynadı, gs'nin pozisyonu yok gibi bişiydi, golü attıktan sonra 4 tane çok net fırsatı kaçırdı bjk. bi tanede saçma sapan bi ofsayt çaldı hakem direk kaleciyle karşı karşıya kalacaktı bjk yoksa. ama ümit karan da tekme yedi hakem ona da bişiy demedi neyse ya bjk başından sonuna kdr haketti ve yine o harika tribünleriyle avrupanın sayılı taraftar kitlelerinden birine sahip olduğunu kanıtladı. fener maçına kdr fenerin önünde götürebilirsek şampiyonluk uzak değil.
Sosyal ağlarda paylaş

maçtan akılda kalanlar servet ceza sahası içinde topu nobreye kaptırdıkdan sonra yerde el ile topa müdahale etti..

bir pozisyonda bjk forveti aykut ile karşı karşıya kalacakken ofsayt çaldı hakem , ama ofsayt degildi..

birde gökhan ümiti ceza sahası çizginde biçti çift vuruş vermesi gerekirdi es geçti..
Sosyal ağlarda paylaş

bobo olsun nobre olsun pozisyona girdiklerinde kaptırdıklarında 234234234 tane kontra yedik geçmişte.

holoskoda böyle birşey yok.

bir pozisyonun içine etse bile alıyor topu sürüyor dikine kaleye gitmeye çalışıyor. en kötü ihtimal savunmamız hazırlanmış oluyor. iyi ihtimalde zaten kaptırıp gidiyor :)
Sosyal ağlarda paylaş

Bonjo said:
maçtan akılda kalanlar servet ceza sahası içinde topu nobreye kaptırdıkdan sonra yerde el ile topa müdahale etti..

bir pozisyonda bjk forveti aykut ile karşı karşıya kalacakken ofsayt çaldı hakem , ama ofsayt degildi..

birde gökhan ümiti ceza sahası çizginde biçti çift vuruş vermesi gerekirdi es geçti..

tehlikeli harekette temas varsa çift vuruş değil faul çalınır, yani penaltıydı o pozisyon
gerisine aynen katılıyorum
Sosyal ağlarda paylaş

hemen taze taze yorum yazayım maçı hakeden beşiktaştı, ilk yarı galatasaray üstün oynadı fakat gol göremedi, ikinci yarıya da üstün başlamasına rağmen nobrenin güzel kafa goluyle geriye düştü. o dakikadan itibaren de toparlanamadı.. beşiktaş 2-3 yapabilirdi ama olmadı

ümit karanın pozisyonu penaltıydı nasıl kaçırdı hayret ettim hakem ama maç işte olabiliyor böyle şeyler :)

tekbrikler beşiktaş

açıkçası bu kadar iyi bir beşiktaş beklemiyordum
Sosyal ağlarda paylaş

bgn bişiye dikkat çekmek istiyorum bjk ve gs gerçekten bu ülkenin futbolu için önemli işler yapıyo.

beşiktaşta bgn kadroda kimler vardı: ibrahim kaş, serdar özkan, batuhan karadeniz, mehmet sedef, aydın karabulut ve ethem diye bi arkadaş daha...

galatasarayda bgn kadroda kimler vardı: aykut, sabri, barış, serkan, mehmet topal, arda, mehmet güven...

bu isimler ya çok genç yaşta başka takımlarda keşfedilmiş, yada altyapıdan yetişmiş oyuncular.bgn itibariyle fenerbahçe türk futbolunun lokomotifi olarak gösteriliyo ve bende fenerbahçenin kadrosundan brz isimler saydığımda anlayamıyorum fener türk futbolu için ne yapıyo?

alex, kezman, lugano, edu, r.carlos, maldonado, appiah, deivid, ve sonradan türk yapılan vederson, aurelio, ayrıca önder ve kazım gibide yabancı takımlardan alınmış tam türk olmayanlar oynuyo fenerbahçede...bu yüzden fenerbahçe hiç hoş işler yapmıyo. getirdiği yabancılar çok iyi olabilir, türkiyede r.carlos'u izlettirecek kadar gücü olabilir ama altyapı olarak gerçekten hiç örnek alınacak büyük bi kulüp değil.

sakın hakaret, sataşma olarak algılamayın, ben kadrolarda bulunan oyuncular üzerinde bi değerlendirme yaptım, bjk,fb veya gs olması önemli değil.bana göre doğrular bunlar.
Sosyal ağlarda paylaş

GS üstün falan oynamadı bence. Hele ikinci yarı hiç oyanamdı, golden önce Beşktaş'ın ciddi baskısı vardı.

GSın penaltısı verilmedi, BJKnın ceza sahası içinde çift vuruşu, ve ikinci yarıda bariz gol olucak bi pozsyonuda ofsaytla kesildi.

ve bir patcik klasiği olarak

ağlamayın lan sdfsdsda

edik: Holosko'ya değinmezsem günaha girerim. İnsan değil bu adam! İleri rastgele şişirilen bütün toplara koştu, sahanın her yerdn top aldı, Servet'i çok zorladı, Servet GS'ın en iyisiydi belki de.
Sosyal ağlarda paylaş

LucifeL said:
@aytmaina abi eğer bana ibrahim kaş'ın biçer döver değil de futbolcu olduğunu ve çok iyi olduğunu söylersen bende sana gülerim abi.

İbrahim Kaş iyi ve gelecek vaadeden bi futbolcu, ben sana gülerim. Yaptığı hareketin kasıtlı olmadığı bariz. Ümit Karan orda olmasa İbrahim topu kesmiş olacak, maçın sonu, tecrübesizliğlke ve yorgunlğun etkisiyle konsantrasonunu kaybedip hata yaptı.

Ben sana esas güldüm Lucifel: :)
Sosyal ağlarda paylaş

bu arada az önce ntvde tartışmalı pozisyonları rıdvan dilmen yorumluyordu gs nin penaltısı fln verilmedi diye bişi yok çünkü ümit karanın pozisyonu dışarda :P
bence hakem servetin pozisyonuna penaltı veremedi diye bu pozisyona düdük çalacak güç bulamadı kendinde

penaltımız verilmedi ona rağmen yendik :P ümit karanın poziyonu faul + adam öldürmeye yönelik hareketten ibrahime siyah kart fln gerektiriyordu :F
Sosyal ağlarda paylaş

@Aktif allah aşkına bana İbrahim Kaş'ı falan savunmayın ya.İbrahim Kaş'ın neresi gelecek vaad ediyor.Acaba Cisse olsa oynayabilir mi bildiğin adam yedek başka birşeyde olmaz ondan.

Kafandan zatn sürekli kademe hatası içinde,sürekli adam kaçırıyor teknik eh işte çok öel aman aman bir adam değil bildiğin ortalama türk topçusu daha ileri gider mi bilemem ama dediğim gibi ortalama türk topçusu.

Ama Beşiktaş takımında ki Aydın müthiş bir çocuk bana göre işte gelecek vaad eden o.Arda gelecek vaad eden o Batuhan Karadeniz gelecek vaad eden o ama İbrahim Kaş değil abi.

İbrahim Kaş Baki'nin sağ ayaklı ve genç olan versiyonu bide saçı var o kadar.Kel olsun 26 yaşına gelsin aynı Baki :)

bu arada aktif kendi mesajına alıntı yapı neden post kasma amacı güdüyorsun :) yakışmadı sana.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...