Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Assassins Creed

dreagloth

Öne çıkan mesajlar

valla beni ilgilendirmiyo :)
ama;
MINIMUM REQUIREMENTS

Processor: Dual core processor 2.6 GHz Intel Pentium D or AMD Athlon 64 X2 3800+
RAM: 2 GB
Video Card: 256 MB DirectX 10.0-compliant video card or DirectX 9.0-compliant card with Shader Model 3.0 or higher
Sound Card: DirectX 9.0 or 10.0 compliant sound card
HDD Space: 12GB
DirectX Version: DirectX 10.0

RECOMMENDED REQUIREMENTS

Processor: Intel Core 2 Duo 2.2 GHz or AMD Athlon 64 X2 4400+ or better
RAM: 3GB
Video Card: 512 MB Card
Sound Card: 5.1 Sound Card
Sosyal ağlarda paylaş

abartmışlar cidden ama her nedense son zamanlarda bütün oyunlar recommended işlemci olarak c2d 2.2ghz diyor, e ulan bu işlemci daha 6 ay önce filan alınabilir fiyatlara düştü. 1.8ghz filan demiyorlar ısrarla, düzgün multi-thread yapılıyorsa neden bu kadar yüksekten başlatıyorlar recommended merak ediyorum. minimal 2.2ghz mi gerekiyor yani tek bir thread'i halletmeye nedir..

neyse bakalım ama şu sistem gereksinimleriyle konsol versiyonundan iki kat filan daha iyi görünmesi lazım yani heh
Sosyal ağlarda paylaş

dreagloth said:
valla beni ilgilendirmiyo :)
ama;
MINIMUM REQUIREMENTS

Processor: Dual core processor 2.6 GHz Intel Pentium D or AMD Athlon 64 X2 3800+
RAM: 2 GB
Video Card: 256 MB DirectX 10.0-compliant video card or DirectX 9.0-compliant card with Shader Model 3.0 or higher
Sound Card: DirectX 9.0 or 10.0 compliant sound card

RECOMMENDED REQUIREMENTS

Processor: Intel Core 2 Duo 2.2 GHz or AMD Athlon 64 X2 4400+ or better
RAM: 3GB
Video Card: 512 MB Card
Sound Card: 5.1 Sound Card

OHA.

al benden de bir oha.
crysis'i bile ultra high ayarda oynatabilecek makineye adam "minimum" diyor.

iyice uçmuşlar.
crysis bile daha iyi grafiklerle daha az sistem istiyordu.
Sosyal ağlarda paylaş

Bence bu sistem gereksinimleriyle direk cevirmedir. Oteki turlu cidden bu kadar yuksek minimum gereksinimleri olamaz, o kadar da bi olayı yoktu cidden izledigim oyun ici videolarda grafiklerin. Direk port etmisler herhalde hic optimizasyon falan kasmadan.

Hayır bari scale etselermis, mesela minimum gereksinimler az olsaymıs da o kadar super grafikli olmadan da oynayabilseymisiz. Deli oldum, bekliyorum bu oyunu kac aydır crysis bile catir catir calisti ben buna en fazla avucumu yalayabiliyorum.

Ha bu arada sunu da soyliym, eger bu kadar yuksek gereksinimler isterse oyun en fazla avuclarını yalar yapımcılar cunku son altı ayda makinasını yenileyenler haric kimse gidip almaz bu oyunu. 1 yıl onceki makinalar nerdeyse minimum'u oluyor oyunun saka gibi. Ekran kartını ve islemciyi o kadar kastırmanın yanında 3gb ram ile ne yapıyor hakkaten merak ediyorum. Ekran kartlarını da adam gibi acıklamamıslar mesela, herhalde yazarlarsa bi "minimum:8800gts" diye kimsenin gidip almayacagını biliyolar.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...