Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

FTK: Galatasaray - Fenerbahçe (27.02.2008 - 20:00)

toggie

Öne çıkan mesajlar

Rewendor said:
Bonjo said:
Valla hak eden geçemiyor işte turu türkiyede , avrupaya çıkınca öyle olmuyor işte daha çok trömsöler helsinborglar leverkusenler madara eder sizi , sizde 9 kişi Fenerbahçeyi yendik kralız diye gezinirsiniz ortada ahaha

Bonjo şu 2 kupa maçına da bak GS-FB arasında. Nasıl hakeden geçmedi? GS sonuna kadar haketti geçmeyi 2 maçta da üstün oynadı 11-11 ken de 11-9 ken de. Ayıp artık, bu kadar hak yemeyin fanatizm uğruna, günaha giriyosunuz artık :)

İlk maçta üstün oynadınız atamadınız gol , 2.maçta biz 10 kişi kaldıkdan sonra kaç tane net pozisyonunuz var , gökhan tek başına şov yaptı , gökhanın atılması skandal resmen eğer gökhan atılmasaydı 11-10 bitseydi maç turu atlayan Fenerbahçe olurdu , ama halamın bıyğı olsaydılarla olmuyor işte..Haksız şekilde elendik kupadan..Haftaya sevillanında bizi elemesi büyük ihtimal artık sadece lige konsantre olup , ligdeki her maçı intere sevillaya oynadıgımız gibi oynarsak kalan 10 maçıda kazanarak şampiyon oluruz , canımız sağolsun yani çok üzülmedim kupadan elendiğimize ,ama işte keşke sahada 22 futbolcuyla bitseydi maç gs bileğinin hakkıyla tur atlsaydı..
Sosyal ağlarda paylaş

numberten said:
Adam gibi bir hakem olsa çok farklı olurdu...

evet ilk yarının sonunda kesilen atak golle sonuçlanır gs 2 farklı üstünlükle soyunma odasına gider 10 kişilik fenerbahçede kapanır kendi sahasına aptal bi futbol oynardı ohoo ne güzel lan senaryo yazmak uydur bitarafından nası olsa meydan boş salla gitsin...
yahu hala sallamıyoruz falan diyorsunuz ya cidden zeka sorunlarınız var yada birşeyleri kabullenmek cidden çok zor geliyor fenerbahçe dün tam kadro sahada değilmiydi her bir futbolcunun bitarafından ter dökülmedi mi? tabiri caizse yırtındı fenerbahçe ama olmuyor işte bikere kupa kızı oldun mu bidaha dönmüyor işte...
hala gökhan gönülün pozisyonu anlatılıyor yahu volkan da gördü aynı pozisyonda aynı kartı adam maç içi standart belirlemiş o tür hareketlerin hepsine kart çıkardı delikanlı gibi söylesin içinizde bitane adam o kartta yanlıştı çok agır karar böyle sarı mı gösterilir dedi mi fenerbahçe maglupken?
Sosyal ağlarda paylaş

Bonjo said:
Başka takımlarda olduğu gibi türkiye kupası Fenerbahçede hiç bir zaman hedef olmadığı için , 20 seneyi aşkın süredir alamamışız kupayı..83 yıllık lig tarihinde Fenerbahçe 26 kere şampiyon olmuş en yakın rakipleri gs ve bjk 17 şer kere, 45 yıllık kupa tarihinde ise 11 kere final oynamışız 4 kere kupayı alabilmişiz , valla biz her sene ligi alalım avrupada başarılı olalım 100 yıl daha kupayı almayalım razıyım , hem bu mutlulukda artık sizi tatmin ediyor , herkes memnun yani..np

ahah bonjo azimle bi yerden bişeyler bulmaya çalışıyorsun ama çok başarısızsın arkadaşım yani kusura bakma.. 83 yıllık lig tarihini göz önüne alırsak demiş... kimsenin hesaba katmadığı yılları işinize gelince ne güzel katıyorsunuz, bi forma daha yapın bence üstünde 26 tane türkiye kupası olsun, hani şu milyon tane yıldız olan formanız gibi, hersene 1 kupa daha eklersiniz formanın üstüne şekil olur
Sosyal ağlarda paylaş

DeathLord said:
numberten said:
Adam gibi bir hakem olsa çok farklı olurdu...

evet ilk yarının sonunda kesilen atak golle sonuçlanır gs 2 farklı üstünlükle soyunma odasına gider 10 kişilik fenerbahçede kapanır kendi sahasına aptal bi futbol oynardı ohoo ne güzel lan senaryo yazmak uydur bitarafından nası olsa meydan boş salla gitsin...

gören de kale boştu sanıcak o kadar eminsin ki gol olacağından
Sosyal ağlarda paylaş

Khelben said:
Bonjo said:
Başka takımlarda olduğu gibi türkiye kupası Fenerbahçede hiç bir zaman hedef olmadığı için , 20 seneyi aşkın süredir alamamışız kupayı..83 yıllık lig tarihinde Fenerbahçe 26 kere şampiyon olmuş en yakın rakipleri gs ve bjk 17 şer kere, 45 yıllık kupa tarihinde ise 11 kere final oynamışız 4 kere kupayı alabilmişiz , valla biz her sene ligi alalım avrupada başarılı olalım 100 yıl daha kupayı almayalım razıyım , hem bu mutlulukda artık sizi tatmin ediyor , herkes memnun yani..np

ahah bonjo azimle bi yerden bişeyler bulmaya çalışıyorsun ama çok başarısızsın arkadaşım yani kusura bakma.. 83 yıllık lig tarihini göz önüne alırsak demiş... kimsenin hesaba katmadığı yılları işinize gelince ne güzel katıyorsunuz, bi forma daha yapın bence üstünde 26 tane türkiye kupası olsun, hani şu milyon tane yıldız olan formanız gibi, hersene 1 kupa daha eklersiniz formanın üstüne şekil olur

83 yıllık aldım çünkü o zamanlarda Fenerbahçe vardı o zamanlarda gs vardı , eskiden beri çektiriyoruz demekki..o zamanlarıda saysalar zaten formada yıldız takacak yer kalmaz..Ama tff sagolsun 1959 yılından itibaren baz alıyor , ordanda bakarsan ilk şampiyon Fenerbahçe , son şampiyon Fenerbahçe 17 şampiyonlukla gene lider Fenerbahçe..
Sosyal ağlarda paylaş

ya hakem maçı hediye etti falan değil. hakem cesur kararlar verdi ama çok tepki görünce arada saçmaladı.

nası bir futbol seversiniz anlamıyorum yani hakem mi verdi maçı? neden mehmet topalın alexe yaptığı presi, daha ilk dakikalarda ümitin manyak asistini hakanın güzel şutunu konuşmuyorsunuz? ve neden hala haksız maç kaybetti fb diyorsunuz? ilk 20-30 dakikayı es mi geçtiniz naptınız anlamadım ki

evet hakem çok cesur davrandı sertliğe müsade etmedi tamam ama luganonun gözlüğünde hiç mi suç yok.

biz galip gelince eleştiriyoruz siz ahyah yyee hakkeeem diyor bağırıyorsunuz.. siz galip gelince biz susuyoruz olur böyle şey şu şu şu hata diyoruz sizden tık yok. bu yüzden bir türlü ısınamıyorum işte fenerbahçeye :(

sevilla maçında başarılar diliyorum ayrıyetten, umarım turu geçersiniz
Sosyal ağlarda paylaş

bugun sakin kafayla oturdum düşümde galatasaray sevinmekte çok haklı böle bi galibiyetini içinize nasıl sindiriyosunuz falan diyodum da haklısınız siz koskaca Fenerbahçeyi yendiniz zor bi işi başardınız cidden 2006 yılında denizli bizle son maçta berabere kalınca çifttelli oynamıştı birbirinize benziyosunuz valla.
Sosyal ağlarda paylaş

Bonjo said:
toggie said:
neyse artık, her sene kupadan elendiğinizde 6 kasım'ı hatırlarsınız. sizden de büyüğü yok :)

32. hafta tekrar görüşmek dileği ile.

32.haftayı iple çekiyoruz merak etme değil cüneyt çakır , Allahın oğlu gelse alamazlar elimizden ;)

ne 32. haftasi baboli sen forumda yazı yazmayı bırakmıyomuydun gs tur atlarsa yahu:)
Sosyal ağlarda paylaş

uhea antu.com forumlarını okudum da üzüldüm fenerbahce taraftarlarının komik haline.. hepsi teker teker lincoln e küfür etmis haha ne karaktersiz bir takımdır bu ya. bi de antu offical fenerbahce takımı forumları falan diye yazmıslar kalite -50 lerde ya
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...