Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Uefa: B.Leverkusen - Galatasaray (21.02.08)

Cthulhu

Öne çıkan mesajlar

toggie said:
defans belli, orta sahada da ayhan ve barusso oynıcak demek ki. neyse artık bu saatten sonra turu gecmemizi beklemiyorum. gecemezsek de cok uzulmiycem cunku genclerimiz ilk maçta inanılmaz guzel oynadılar. bu sene olmaz seneye olur farketmez, takım emin ellerde.
barusso oynayamıyor benim bildigim romayla avrupada 1 maça cıktıgı için yanlış biliyorda olabilirim
Sosyal ağlarda paylaş

oynayabiliyo ve oynayacak diye haber okudum, bilmiyorum artık ne değişir yarına. ancak su kesin, kadrodaki oyuncuların gorevleri ve dizilişlerinde bir fark olmayacak. yani her zmaan oldugu gibi yine ofans oynayacak takım, cift forvet ve 4-4-2. ortanın ortasında da hem ileri hem geri calısabilen adamlar olacak. bunlardan biri barıs'tı, lincoln sakatken. yanında topal vardı. simdi sag bekte barıs, acıkta serkan, ortada topal'ın yerine büyük ihtimal barusso ve yanında ayhan oynar ya da lincoln 11 baslar ki bence baslamalı.
Sosyal ağlarda paylaş

Galatasaray ne olursa olsun bu maçı alır bence ve ben Barusso'nun çok iyi bir maç çıkaracağını düşünüyorum açıkcası eğer oynarsa ve ek olaraka bu maçta Nonda-Ümit Karan 2'lisi oynarsa Galatasaray 2-0 ya da 3-1 kazanır u maçı.

edit:Fenerbahe'liyim ve Galatasaray'ın kazanmasını canı gönülden istiyorum ve inşallah kazanır.
Sosyal ağlarda paylaş

Fenerbahçe galibiyetinden sonra Galatasaray kazanırsa ülke puanı mükemmel olacak. Hem Galatasaray kazandığı takdirde tur atlayıp, daha da ileriye gidebilecek. Fenerbahçe ilk maçı kazandı ve yapması gerekeni yaptı, keşke 1-0 falan olsaydı ama olsun artık. Deplasmanda 0-0 a falan kilitlerse çok iyi olacak.

Duygusal olarak yaklaşmayıp, objektif baksam bile bana göre Galatasaray tura yakın taraf.
Sosyal ağlarda paylaş

Bu turu atlarsak final oynarız tabii sezon boyu süren şanssızlıklarımız devam etmezse. Ben birşeyi anlamıyorum Fenerbahçe zaten bizden iyi kadroyken ballı olan onlar, balsız olan bizleriz. tam tersi olmalı yahu nerede ilahi adalet :)

Fener aldı maçını darısı başımıza. Çok zor olacak ama bi umut var içimde.

Olmazsa da Hasan Doğan'a öpücükler :D
Sosyal ağlarda paylaş

nile sana katılmamak elde değil. başımıza gelmeyen şanssızlık kalmadı.

benim asıl korkum elenmemiz falan değil. daha takımın ilk senesinden uefa kupası bekleyen insanlara garip bakıyorum. takım acayip iyi gidiyor. beklenenin çok çok üzerinde bir performans sergiliyoruz fakat inatla hoşnutsuz olan bir grup var.

bu hoşnutsuz olan grup takımdaki bütünlüğü bozmak için ellerinden geleni yapıyorlar ve bu turda olur da elenirsek başta kalli olmak üzere bazı kişileri yerden yere vurup bütün gelişmeyi yerlebir edecekler.

bütün korkum bu.

ama umarım yarın yeneceğiz ve eski avrupa titreten halimize geri dönüşte büyük bir adım atacağız.
Sosyal ağlarda paylaş

@Gilean: Rakibimiz Hamburg olacak ve Leverkusen'le aralarında 2 puan var ligde. Oynadığı futbol da belli Leverkusen'in ASY'de ağlatarak oynadık resmen ama golü atamadık. Elersek Hamburg'u eleyeceğimize kesin inanıyorum. Ondan sonra zaten Werder, Villareal, Bayern Münih ve Atletico Madrid dışında zorlayacak takım yok. Bayern dışında birileri gelirse gayet eleyebiliriz yani. Bir de bu gençlerin gaz faktörü var :D

Ama bu şanssızlıkla inanmıyorum hiç turu bile geçebileceğimize.

Bence antreman yapmasınlar maçta önce sadece duş alsınlar, beyinlerini erotik düşüncelere kapatsınlar bizimkiler.

Ümit de önce sahda gol atsın sonra evde bence sırayı karıştırıyor :D
Sosyal ağlarda paylaş

hakan atmasa da hava topları, iyi pres ve güzel yerlere kacarak savunmayı hırpalıyor. sadece gol atmaya yakınken titremeye baslıyor nedense :)
ilk mactaki kadar sanssız olmaz isek, aynı pozisyonları buldugumuz taktirde golu atarız. ama yeriz de bu sefer yani. gollu beraberlik geciyo içimden.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...