Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Official 2.4 patch notes

Wispy

Öne çıkan mesajlar

Ya iyide,
Şimdi ki durumları pek bilmiyorumda
TBC den once yeterı kadar surunmedık mı?
Aylarca sırf "yazık lan alalım bunuda" şeklinde alınmadı mı resto druidler bile raide.
kendi pvp setlerimiz bile tırt değil miydi?
scaling olmadığından hep dps de ezik kalmadık mı?
Shapeshift DR leri sıfırladığından sureklı fear da kalmadık mı?

Bir zamanlar oyunun en zor levellanan classı değil miydik?

Ne çabuk unuttunuz geçerli tek buildin
5-11-gerisi resto olduğu zamanları

Yapabildiğimiz tek pvp nin
bash heal
insta heal
adamı sıkıntıda öldür modunda olduğunu.

11 talentle aldığımız atmak için shapeshift atıp uzakta olmamız gerektiği tek interruptlı zamanları ne çabuk unuttunuz?

Global cooldowna takılan shapeshiftleri, formdan forma geçmek diye bir şey olmadığını
cat formun tamamen işe yaramaz olduğu, ayının sadece dayanma amaçlı olduğu
restonun son talentinin innervate olup kimsenin buna ihtiyacı olmadığı
Regrowthun camış gibi mana yediği, healing touch atana kadar tankın geberdiği

Kendi kendimize tarzlar geliştirip hayvan gibi +heal alıp healing touch rank 4 kullanabildiğimiz zamanları, free hk olduğumuz zamanları ne çabuk unuttunuz.

overpowered sa öyle, birazda biz çıkaralım şu oyunun tadını.

Gerçi her taraf druid olmuş şimdi o kötü.
Ayrıca, Xhun sanırım sen magesin ki sizin direkt karşı classınız druidler özellikle frost san.
Sosyal ağlarda paylaş

Benim tek karakterim yok, 3 tane 70 var. Rogue Mage Warrior, üçünü de resto olarak alması sorun. Feral olsun, herkesi kessin canımı yesin. PvE konusunda resto olarak hala iyi değiller yamulmuyorsam.

Konu pvp sadece, evet. Yani beni adamların moonfirela rogue/warrior kesmesini anlayamıyorum. Support classlar dps classları kesiyorsa sorun vardır. Düz mantık bu. Analamak içi gerçekten einstein olmaya gerek yok.

Ve hiçbir rogue'un arenada bütün CDlerini druid üstünde yakma lüksü yoktur. Ayrıca kimse bırakmaz yani, "Rogue bizim druidi kovalaya dursun" diye. Şu an 5v5 harici nuke yemiyorlar. Nasıl healer ki bu? Garip gerçekten.
Sosyal ağlarda paylaş

Off evet yoksa Mage Rogue setupuyla 1 adama sheep sonra blind atip digerine nuke spamlemek cok zor ya =[
RPM oynamak cok zor ya evet o kadar zor ki yani...
Esseki baglasan RPM'ye 2.2k yapiyor cunku o esseklerin hepsi super yetenekli...
LOLbot yaptiniz adami valla.
1 v 1'de Disc Priest de kesiyor Warrior'u. Eee? Nerf Priest. Druid support-only class degil guzelceler, Hybrid'iz biz. Kabullenseniz sunu iyi olcak.
En azindan Hybrid olmamiz lazimdi. Oyle yapildi bu class. Hatirliyorsunuz di mi?
Sosyal ağlarda paylaş

Rogue kesmek icin ihtiyacimiz olan Insect Swarm'i 11 balance verip aliyoruz. Cast durdurmak icin gereken Feral Charge da havadan gelmiyor, 11 feral...
Bizim surekli `oynamamiz` gerekiyor. Paladin, Priest, Shaman gibi bir koseye gecip de 1 tusuna spamleyerek adam tutamiyoruz ayakta...
Ama yok... Druidi kontrol etmekten LoS disina itmekten aciz average-below average skill whinerlar yuzunden nerf babam nerf.
4 parca gladiator setinde bonus olmayan class var mi?
Sosyal ağlarda paylaş

Arenada skill olayı çok minimalize oldu artık gearda ayni şekilde artık herkezin itemi az buçukda olsa oyun bilgisi var kimse bune demiyor genel anlamda arena tamamiyle şans ve karakter ve takımdaş(larına) hakimiyet ve uyumuna bağlı bişey oldu.
Hunter druid hepsine güzel ne olacak 8-10 kere ard arda warlock druid gelse?
Warlock druid hepsine güzel ne olacak 8-10 kere ard arda warrior druid gelse?
vs vs
Biz wishyle oynarken olmuşdu takımı aldık ilk gece oynadık biraz şansa hep 2 dps takımlar yada hunter dru felan geldi hemen rank up yapdık ertesi akşam gene girdik 8. yada 9. warr druid den sonra birakdik 35%/65% şansımız oluyor bide nedendir bilinmez paso blade edge geldi o akşam daha rahat su içim avantajı yüzünden 5-6 oyun verdik warr/druidlere 2-3 tane aldık ama karşi takım hata yaptı diye.
Bak şimdi kesin biri çıkar warr/dru fine l2p diye :)
Misal o akşam warrior bi oyunda yaklaşık 10 tane cyclone resist etti görseniz ne güzel küfrediyor wishy vt de :>
Sosyal ağlarda paylaş

RMP şu an oynaması en çok skill isteyen 3v3 setup'ı. Bütün ladder önceki postumda saydıgım ve küçük varyasyonlarıyla dolu, ve hepsi adeta counter-setup. Eğer bu setup tarafından saydığım setuplara sahip bir takım yeniliyorsa L2P'i anında çekeceksin arkadaş.

Ayrıca bilip bilmeden konuşmayalım, rogue/mage'in şu an en büyük gelir kaynağı zaten druid/warrior setupları. Diğer bütün main stream setuplar çok rahat alabilirler. Yine ekmeğimizsiniz, sağolun var olun.

Yani olayı yine bana çeviriyorsun ama fail dolu, onu belirtmem lazım artık. Druidlerin nasıl oynadıgını, her haltı rahat rahat yaptıklarını bilmesek harbi yutucaz yani.

Ayrıca priest'in warrior alması da absürd. "Bu da saçma" deyip işin içinden hop diye sıyrılmak hoş değil.

Bırak arenayı, bir mage'in yerinde duran bir druid'i açık alanda kesmeye manasının yetmemesi yüz karası şu an. Arenada pillar varken ki rezaleti siz düşünün.

Daha 1 hafta çnce şu an 1v1 kralı warlock'u 4 saat üstü boyunca döndürerek oyundan çıkartan sen değil miydin? Ki tek antiniz yani, arada mana drain falan yapacak ki HEALER kesecek. Ama yok hocam, druid süper dengeli, tamamen skill classı. Moving impair yedigin zaman shapeshift, hot, shapeshift, shapeshift, aman tanrım shapeshift ve charge! Bu nasıl bir skill aklım almıyor yani. Bütün classları oynadım, böyle saçmalık görmedim.
Sosyal ağlarda paylaş

Ney neyin antisi anlamadim Sl+Sl warlock'un druidi alacak kadar dmg i yokki CC ile desteklemeze
Ki warlock gerizekaliymiş Fear+silence ve dc yi düzdün kombine etmeyip öküz gibi 4 saat peşinden koşmuş druidin.

Ayrica ne skill i gerekior RMP'ye anlamadım tek ihtiyacı olan koordinasyon RMP de.
Sonunda /clark yada /flex çekebileceğin kadar özel birşeymi yapilıyor RMP deki en yüksek skill gerektiren takım demişsin şekerim :)-D
Sosyal ağlarda paylaş

Su an arenada skill adına yapabileceğin tek şey zamanlı CCler, düzgün kordinasyon zaten. Daha fazla ne yapıyorsun skill adına bu oyunda?

Druid/hunter/lock(setup'a gel yarabbi) ne yapıyor? Lololo drain drain lolol. Ve kimseyi nukelayamıyorsun, kimseyi CCleyemiyosun. RMPler tarih oldu, her dreamhack izleyen drain setupını oturttu.
Sosyal ağlarda paylaş

Aynısını bende dedim zaten yukarda skill bazında pek bişi kalmadı diye lakin anlamadığım drain takımlar hep vardi yeni bişi değilki ki zaten olay "Al gülüm ver gülüm" den ibaret değilmi arenalarda ?
X setup y z c v b setupları yenip w ve t setuplarına dömeşir genel anlamda böyle değilmi bu ki önceki postlarımdada işaret ettim bunu olay şansa dayalı oldu artık ne çıkarsa bahtına..
Haksızmıyım?
Sosyal ağlarda paylaş

Evet. Ama şu an yüksek ratinglerde ki takımların çoğu anti RMP. Çıkıp RMP en kolay hede hödö demek saçma. ki oynaması daha zor olan setup gösterin yahu, skill ne bilmiyoruz ya, şu şu setupın oynaması daha zor mesela de. Druidlerin healingleri interrupt olmuyor. Olamıyor. Bu yüzden sorun. Warlock yoksa CC de yemiyor. Adam salsan parmagında oynatıyor, ki bütün takımım gladyatör yani, noob herifler değiller. Shadowstep root'u kaldırmıyor, neler neler.

Üstüne çıkıp RMP gibi, benim gördüğüm kadarıyla oynaması en zor olan setup'a druid başına "kolay" demek yanlış.

Edit:Şimdi arenam var, gelince okurum.
Sosyal ağlarda paylaş

Of xhun amma ağlamışsın. 2.4le ilgili gelişmeleri takip edeyim diyorum bütün sayfalarda senin yok skill yok şu yok bu bişeye çatman bişeye kızman magele oynamak çok zor ama ben puro olduğum için yüksek rating alabiliyorum serzenişlerin. Yeter git artık istemiyoruz seni.

Battlefieldda flatoutta falan eline verdiğimde (klavyeyi) yine böyle çemkireceksen bu defa senden uzakta bi yerde oturmak istiyorum.

Ayrıca druids rejoice, travelform gg
http://static.mmo-champion.com/mmoc/images/news/2008/february/druidpvpspeed.jpg
Sosyal ağlarda paylaş

-Wissy said:
RMP neden zor oluyor? Ustundeki butun CC'lerin kaldirilabildigi bir Rogue milletin pesinde kostururken Mage 1 adama sheep atiyor, Priest de dispel/manaburn spamliyor. Polydeki adama blind atmamak mi super cc uyumu? LOL...

Karşı takım ne yapıyor ki şu teoride? İşini bilen druid yemez manaburn. Bizde yok yukarılarda RMP falan. Sadece saydığım setuplar ve çeşitleri var malesef.

Axedice cüce'nin takıma geç sen hacı, harbi fena vurucam seni. PvE'er go home.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...