Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Official 2.4 patch notes

Wispy

Öne çıkan mesajlar

Hımm, yanlız itemler hakikaten şaka gibi. Minunum 200-250 bagdeden ucuz olmamalılar bunlar.

Yoksa hakikaten BT-Hijal falan yapmanın tek farkı ordaki bossları görmüş olmaktan ibaret olacak. Yeni badge itemler + yeni dengesiz craftlar + nether vortexi AH'den alınabilmesi ile, normal bir oyuncu 10-15k para harcıyarak, SSC bile yapmadan sunwell yapan bir guildde rahatça yer bulur bu itemlerle.
Sosyal ağlarda paylaş

Öyle hemen expansion gelir diye beklemeyin bence. Ben emin diğilim ama wikide yazdığı doğruysa burning crusade ilk önce ocak 2006da diye duyurulmuş, sonra ekim 2006 denmiş, sonra ocak 2007de çıkmış :D

Zaten drysc 2.4 içinde aklımızdaki herşeyi hayata geçiremedik, şu noktada emin diğilim ama daha yeni yamalar olabilir demiş.
Sosyal ağlarda paylaş

CapN said:
Benim kafam fena karıştı biz heroic vs dusen badgelerle neler alabılıcez sımdı ? Yenı ıtem varmı ?

mmo-champion
world of raids

Ana sayfada ilk haberde sürekli patchle ilgili güncellemeler yapılıyor. Serverda görülen her yeni item eğer biliniyorsa kaynağı ile birlikte gösteriliyor. Bugün 50 den fazla item eklendi, ilevel 141-146 arası. Bu bt droplarına eşdeğer bir rakam. Henüz nasıl alınacağı ile ilgili bir bilgi yok ama badge reward olacağına dair söylentiler var. Benim tahminim eğer badge reward olursa 100 badge ten aşağı olmayacağı yönünde, ZA eşdeğeri badge itemlerinin 60-75 badge olduğunu düşünürsek.
Sosyal ağlarda paylaş

1 hafta önce olsa yok artık blizzard raiderları hiç sevmiyor, kıçı kırık bir title verip avutmaya çalışıyor, BT yi o kadar wipe la farmladık adamlar aynı kalitede hatta daha iyi loot u badgelerle veriyor diyecektim.

Karar verdim artık sadece oyunu oynıycam, careface direk. Blizzard badgelerle warglaive vermediği sürece umurumda değil, casuallar hayrını görsün ama blizzard a da bu aç gözlülüğünden dolayı bir alıntıyla cevap vermek istiyorum.

mahmut tuncer said:
blizard çakal senii.. puşt
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...