Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Official 2.4 patch notes

Wispy

Öne çıkan mesajlar

Wispy said:
1 hafta önce olsa yok artık blizzard raiderları hiç sevmiyor, kıçı kırık bir title verip avutmaya çalışıyor, BT yi o kadar wipe la farmladık adamlar aynı kalitede hatta daha iyi loot u badgelerle veriyor diyecektim.

Karar verdim artık sadece oyunu oynıycam, careface direk. Blizzard badgelerle warglaive vermediği sürece umurumda değil, casuallar hayrını görsün ama blizzard a da bu aç gözlülüğünden dolayı bir alıntıyla cevap vermek istiyorum.

yeni badge lootu denilen itemlar güzel ama BT quality falan da değil. sadece BT/Hyjal başlayacak guildlerde eksik itemlar varsa alıp onlarla tamamlayabilir. mesela ordaki melee fistler, al'ar fistleri ile kafa kafaya denebilir ya da talon of azshara hala çok daha iyi bir main hand :p
Sosyal ağlarda paylaş

Lind3r0th said:
Wispy senı herkes hatırlar ama badgecileri kimse hatırlamaz :P olay sadece item değildir!!!

Hatırlarlar hatırlarlar bekle (:P)

2.3 geldiğinde, bizde kaç tane adam guildden çıktı, "Bana hyjaldan btden item vermiyosunuz zaten, dkp'yle uğraşamam" die. Ama adama sorsan "ben illidan görmek için, hyjalın heyecanını yaşamak için raid yapıyorum" der. Sonra başkaları da güzel itemler alınca woaa nooluo blizzard :D Nerde kaldı heyecan, illidan? :D
Sosyal ağlarda paylaş

Eger badgeler ile gelicek itemlar doğruysa.. Balance druidlerin item iyileştirmesi yolunca güzel çalışmış bu sefer blizzard.tbc ile druidleri ya resto ama genellikle feral olmaya zorlamışlardı.. şimdi birazda olsa item yelpazesini genişletiyor.. (ehh fena olmadı belki bu bahane ile gene balance olurum :) )
Sosyal ağlarda paylaş

Sunwell'de trash mobların bazılarında Holy Form bulunmakta bu 2.4 ile eklenen bir spell. Detayları şu;

said:
Holyform
40% of base Mana
Instant cast
Assumes a Holyform, increasing healing dealt by 25% and reducing melee damage taken by 20%. Holyform

Ptr'nin ilerleyen günlerinde priest talentlerinde yapılacak değişimle Holyform'un ekleneceği söylentilerini duydum. Ne derece doğru bilemiyorum. BC ile pvede rezil rüsva edilen spirit ve stam buffı için sınırlı spota mahkum bırakılan priestler Holyform ve değişen Mana regen ile birlikte hakettikleri noktaya gelebilir diye düşünüyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Lindoras said:
Sunwell'de trash mobların bazılarında Holy Form bulunmakta bu 2.4 ile eklenen bir spell. Detayları şu;

said:
Holyform
40% of base Mana
Instant cast
Assumes a Holyform, increasing healing dealt by 25% and reducing melee damage taken by 20%. Holyform

Ptr'nin ilerleyen günlerinde priest talentlerinde yapılacak değişimle Holyform'un ekleneceği söylentilerini duydum. Ne derece doğru bilemiyorum. BC ile pvede rezil rüsva edilen spirit ve stam buffı için sınırlı spota mahkum bırakılan priestler Holyform ve değişen Mana regen ile birlikte hakettikleri noktaya gelebilir diye düşünüyorum.

holyform da oyun içi şaka gibi oldu resmen artık
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...