Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Official 2.4 patch notes

Wispy

Öne çıkan mesajlar

Aluriel said:
Mach said:
herkesin stili başka ben raptorla crit cakıp karşı tarafın yuzunu hayal etmeyi seviyordum mesela

evet adam senin mananı bitirdiğimde hala en az 1k manası olucak, o zaman bol bol hayal edersin yüzünü.

zaten bu oyun %100 hesapların oyunu değil mi... bırakın bu kalıpçılığı artık.
Sosyal ağlarda paylaş

Mach said:
Aluriel said:
Mach said:
herkesin stili başka ben raptorla crit cakıp karşı tarafın yuzunu hayal etmeyi seviyordum mesela

evet adam senin mananı bitirdiğimde hala en az 1k manası olucak, o zaman bol bol hayal edersin yüzünü.

zaten bu oyun %100 hesapların oyunu değil mi... bırakın bu kalıpçılığı artık.

peki.
Sosyal ağlarda paylaş

Bu saatten sonra BT hyjal kalitesinde item verseler nolacakki blizzard. tbc cıkalı bi sene olmus işini yapan yapmış adamlar illidan farm yapıyorlar.. millet itemını almış kendini sunwell e hazırlamış bekliyor.. bu saatten sonra bana bt kalitesinde item verse blizzard nolacak ben cart diye bt hyjalmı yapacam.. gene yapamıcam. cünki icinde bulundugum guild bunu yapamıcak durumda..Casual olarak takılıyoruz.

Bakıyorumda adamlar illidan farm yapıyorlar magelerinde warlocklarında hala craft setler yada parca purca t4-t5-t6 var. Yani item bukadar önemli degil.. Şuan kael kesemeyen hala q leri yapamayan adamlar o itemları alınca yapacaklarmı hayır gene kesemicekler :D BT hyjal q leri kaldırıldıgı icin sorun yaşamıcakları icin giricekler yoksa qleri yaptıkları icin degil.

yani istedigi kadar item dagıtsın blizzar iş yapamayan gene yapmıcak.. Sadece casual olarak benim gibi gecede 2-3 saat oyun oyanayan adamlar güzel itemlar alabilecekler okadar...
Sosyal ağlarda paylaş

farkli tarihler neler mesela?
warrioruma honor kasiorum s1 itemlerini alıp arena yapıcaktık arkadasımla, eğer 1 ay gibi bir süre ise bekleticem honorlarımı.badge fln farmlarım zaten suan prot takılıorum.
50k honor oldu kullanıp kullanmama konusunda kararsızım baya.

bide bu spirit shardlarla alınacak ynei itemler olucak mı? göremedim bir türlü notlarda.50 tane birikti onlarıda kullanıp kullanmama konusunda kararsızım
Sosyal ağlarda paylaş

Meşhur fake notelarımız fake değil galiba :D. Bir kaç örneğe bakmak bile şaşırtıcı.

Offical patch note

Turn Undead(Rank 3):This spell has been reworked and has been renamed to “Turn Evil”. It will now work on Demons in addition to Undead. Turn Evil is subject to diminishing returns, and lasts 10 seconds in PvP.

Improved Mend Pet now has a 50/100% chance to remove one Curse, Disease, Magic, or Poison effect, up from 15/50%.

Nurturing Instinct increases your healing spells by up to 50/100% of your Agility, and increases healing done to you by 10/20% of your Attack Power while in Cat form.

tanıdık geldi dimi. Diğerleride eklenirse yılın bombası olacak.
Sosyal ağlarda paylaş

Arcane Explosion: The damage cap for area of effect damage on this spell has been increased by approximately 50%.

OH.

New Talent: Molten Shields will cause your Fire Ward to have a 10/20% chance to reflect Fire spells while active. In addition, your Molten Armor has a 50/100% chance to affect ranged and spell attacks.

OHOH.

Blink, Slow, and Spellsteal have all had their mana cost reduced.

MEHEHEHEHEHEHE.

Spellsteal ve blink mana cost reduction, sonunda yarabbim, sonunda. bir blink 650 manaydı yahu, gına gelmişti.

Improved Sprint: This ability will now always remove Entangling Roots.

Güldüm.
Sosyal ağlarda paylaş

Abi 650 mana az bir mana degil, hele fire magesen mana diye bi olayin yok zaten su gibi gidiyor, 650 mana hic az birsey degil.

O molten olayi dogru degildir, dogruysa da son kismi dogru degildir o 50%/100% sansla spell reflect olayi yani, kacinci tierde olcak bu talent? Yani ben molten armor acinca 30 dk boyu spell mi reflect edicem 2 talenti da verirsem ki veririm fire mageim cunku.

Veya ben yanlis anladim heralde
Sosyal ağlarda paylaş

New Talent: Molten Shields will cause your Fire Ward to have a 10/20% chance to reflect Fire spells while active. In addition, your Molten Armor has a 50/100% chance to affect ranged and spell attacks.

Molten armor spell reflect etmiyor. Sadece aynı talentle fire warda %20 reflect özelliği kazandırırken aynı anda molten armorada %100 şansla range ve spelle damage verme özelliği ekleniyor.
Sosyal ağlarda paylaş

İnanılmaz yüksek bir mana. Sıfır mana regenle, full S3le benim 8-9k manam ya var ya yok. Şimdi spellsteal da blink de 650 mana.

spellsteal tier skill, 70'te mi ne geliyor zaten, hatırlayamadım. Ama şu an oyun içindeki tek işi bir Gruul'da mage boss tanklamak, hak getire Blessing of Freedom almak.(Tribute to Sam)

Onun haricinde bu spell kullanılmıyor kesinlikle. Ve tabii ki pvp için konuşuyorum, max kael gördüm çünkü, o da freelancer olarak. Eğer raiding yaparken öyle süper işe yarayan bir olayı varsa affola. Sözüm şudur ki bu *ayar* gerekliydi.

@Penth: O talent'a verdiğin zaman fireward açıkken spellreflect olacak. Molten armor'un spell ve ranged attackları etkilemesi passive. Ben şu impact olayını merak ediyorum. Bi pvp build yaptım, aşağı yukarı %11 frost damage kaybediyorum, ama fiery soul, imp blast, impact, vs alıyorum Molten Shields'ın yanına. Denemek lazım, Ice armorun yerini tutamaz gibi geliyor bana, ama hiç belli olmaz, sahada denemek lazım.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...