Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Official 2.4 patch notes

Wispy

Öne çıkan mesajlar

Nie ya allahin sittiri karazanindan badge dusuyo da, ayi gibi 25 man'lerden nie dusmesin? Aylar yillar harciyoruz o 25 man'lerde gerek progress gerek millet item toplasin diye. Bi o kadarda consumable gidiyor. Ama Karazan filan yapanlar badge'leri toplayip nether alip para basiyolar millet 25 man'de para kaybederken.

Iyi olmus iyi, PvE'cilere daha cok para kazandiracak seylere her zaman okey. Sonucta bu oyunda ekonominin donmesinin buyuk kismini PvE'ciler sagliyor. Herkes PvP yapsa ekonomi coker.
Sosyal ağlarda paylaş

Eğer 25manlerden de badge düşücekse kesin yeni bişeyler gelcek badgelere ya da 2.3te badgelerle gelen itemleri bi zamanlar karazhan droplarına sonra da ssc-tk droplarına yaptıkları gibi bufflıcaklar bence.

Şimdiye kadar görmemiş olmamız tuhaf zaten, drysc bile vendorda güzel bi fist weapon gördüm diye yazmıştı forumlarda.
Sosyal ağlarda paylaş

Netherden donuyo demedim ki PvE'ciler donduruyor dedim. Millet consum. almasa, ne o otlar para eder ne primaller. Bir gunluk raid gideri eger yeni biseyler kesiliyorsa en az 4-5 flask ki muhtemelen 6yi zorlayabilir bile, milyon tane mana pot, dest pot, drums of battle, repair, oil, gerekiyosa cok miktarda resistance pot vs vs derken ben diim 500 sende 750g harcama olabiliyor. Hangi pvp'ci para harcamis bi gunde :) Arena desen hicbisey icemezsin, olunce repair vermezsin anca iste standart durability loss alirsin zamanla, o da 12 saat oynasan bi kere repair eder kabaca.

O yuzden ekonomiyi donduren PvE'ci kesim oluyor. Tablo ortada.

Bu arada katiliyorum badge'lerle flask alinsin guzel fikir :)
Sosyal ağlarda paylaş

alın size cocblock..

- Brutallus encounter changes: Hit points increased from 7.3mil to 11mil, he has a lot more armor too. Saber Lash Removed, replaced with Meteor Strike. Meteor Strike hits for 2000 damage, a debuff is placed after damage which increases fire damage taken by 75%. (3 stacks = 20k damage)

3 tank rotasyon, 7 healer ve 15 dps şeklinde bir setup yapılmalı deniyor.. 6 dk enrage timer.. welcome back patch ^_^
Sosyal ağlarda paylaş

bu arada sunwell progress sonucu us realminde yeni bir item vendor aktif olmuş... mevcut itemlar;

http://www.mmo-champion.com/

1 hafta önce Drysc: "Yeah, I don't think it made the notes. The vendor is on Sunwell Isle, some nice fist weapons I saw." demişti. sanırım bu o vendor :p fistlere need :p
Sosyal ağlarda paylaş

Cellobello said:
Gelelim olayın eksi yönüne. Badgelerle T6 ayarında item alınması yanlış, blizzard bu konuda biraz hatalı davranıyor...

kendi kendine dialog kurma çabası yanlış, akabinde

Regalya said:
Cellobello said:

Gelelim olayın eksi yönüne. Badgelerle T6 ayarında item alınması yanlış, blizzard bu konuda biraz hatalı davranıyor..

Sevgili Cellobello üstün körü yorum yapmişsin bakarsan,
Badge ile gelen itemler...

...
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...