Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

sevgilimle buluşup 300 ytl harcayacağıma rusa giderim

varsýnolsun

Öne çıkan mesajlar

rusa para vermeye gerek yok ki. herhangi bir tatil yöresinde "ar yu seks?" sorusunu yönelteceğiniz her 5 rustan biri sizizle yatar. ama öyle romantikmiş akşam yemeğiymiş falan filan işin içine girerse olmaz. tarife şu:

-diskoya git
-gözüne 4-5 rus kestir
-gözünde 3-4 rus daha kestir (nolur nolmaz)
-en çok içeninden başlayarak civarda dans et
-sana baktığı an maymunlaş
-sonra kolundan tut içki ısmarla
-içkisi bitmeden sihirli kelimeyi söyle

20-25 taş çatlasa 30 ytl ye geliyor. fakat büyükşehirlerde kalan arkadaşlar biraz bahtsız :(
Sosyal ağlarda paylaş

antalyada yada bodrumda hergun rus buldum fenaydı diyen adam sallyordur

gelen ruslar genelde animatorlere barmenlere yar oluyorlar

1 sene antalyada yaşadım.her senede bodrumda en az 2 ay tatil yapan biri olarak soyluyorum ne tip ne para ne bişi herbişi olsun çok çok şanslı değilksen turist bulamıosun

her bodruma giden antalyaya giden sıkar işte 3-5 rus buldum die

rusların amelelere verdiği bilinen bişi oldugundan herkes sallar :)
ama ruslar gerçekten gerçek amelelere veriolar.gözümün önünde parmak arası terlik beyaz çorap.beyaz atler üzerine yelek.adamın heryerinden kıl fışkırıodu.adam 2 tane kızı el kol hareketi yaparak götürdü :)

o yuzdne rus a para vermek en rahat iş :).ha tamamiyle antalyada yaşayan adam bulur.ama tatile giden adam ferrariyle gitsin yine zor bulur kalıbımı basarım :)
ne varsa türk kızlarında var.bodrumdada antalyadada
Sosyal ağlarda paylaş

300 ytl 1 posta mı
ulan o ne be naptın sen 100 dolara tüm gece geliyorlar. Hani taksiciyle en son muhabbet geçtiğinde "O NE LAEAN ALTINAMIĞ VURAAĞĞYOZ" lafından sonra olay üstünde daha geniş bilgi dağırcıklarına sahip oldum.

@DoruK

abi tarif ettiğin insanlara sinir oluyorum. Ortamların APAÇİSİ oluyor o insanlar. Gece klübe ARMANI , güneş gözlüğü , DG kombosuyla girip yapabilcekleri her türlü rezillik. Tiksinç insanlar.

ps: ayrıca sorunun "do you sex?" versiyonlarıda mevcut.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...