Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Galatasaray'da Sabri kadro dışı

Mumu

Öne çıkan mesajlar

fanatik.com.tr said:
Sarı-kırmızılılarda teknik direktör Feldkamp'ın düzenlerdiği basın toplantısı sonrasında harekete geçen Galatasaray yönetimi genc futbolcu Sabri'yi kardo dışı bıraktı.
25.1.2008

Galatasaray’da, milli futbolcu Sabri Sarıoğlu kadro dışında bırakıldı. Galatasaray Kulübü Futbol A.Ş. Genel Müdürü Sezgin, Sabri konusundaki gelişmeyle ilgili soru üzerine, "Yollar ayrıldı diye birşey yok. Sabri mukaveleli oyuncumuz. Şu anda kadroda düşünülmüyor" açıklamasını yaptı. Sarı-kırmızılıların, Sabri’yi kiralık olarak bir takıma vermesi bekleniyor.

zaten iyi bir futbolcu olduğunu düşünmüyorum sabri'nin. galatasaray'ın kurtulması gereken bir çok futbolcu var kadrosunda. sabri hasan şaş gibi isimler bunların başını çekiyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Valla en yanlış zamanda saçmaladılar. Tamam çok başarılı oyuncu değil. Ama Sabri şu anda devşirme de olsa 2 sağ bekimizden biri topu topu. Diğeri de 20 yaşında çömez uğur. Ayrıca kadro sıkıntısı ve sakatlıkların zirve yaptığı şu anda sayılı oynayabilecek durumda oyunculardan. Saçma oldu bu. Kalli'nin garip icatlarından biri yine, yok Necatiyi Emre Aşık ı yollar, yok derbi öncesi Lincoln'ü kadro dışı bırakır, yok Bouzid diye hiç bi işe yaramamış bi oyuncu aldırır. saçma sapan işler yapıyo yine.

Hasan Şaş konusuna hiç girmiyorum, ancak kesinlikle mutlaka kadroda tutulması gereken bir oyuncu Hasan.
Sosyal ağlarda paylaş

Futbol'un karaktersizlerinden birisi. Hasan abisi de yurtdışına gidecekti ama kurtulamadık. Bence iyi olmuş GS'de oynayacak kalitede bi oyuncu değildi. Yalnız GS yönetiminin hem feldkamp'ın dediğinden çıkamayıp bi yandan da oyuncuların sözleşmesini feshedememesi de ilginç Feldkamp'a destek verip bi yandan da gitsede geri çağırsak politikası yürütüyorlar.
Sosyal ağlarda paylaş

ben Sabri'nin iyi oynuyabileceğine inanıyorum fakat sabri geride değil açıkta oynamalı o bıcırık herif'ten savunmacımı olmaz. Ayrıca her ne kadar ters bir herif olsa da gerçek bir galatasaraylı'dır kendisi. Ama satmıycaklarsa bu göz dağı vermeleri iyi olmuş hasan şaş gibi olucaksa hiç oynamasın daha iyi..
Sosyal ağlarda paylaş

siz şakamısınız ya sabri türkiyenin en büyük potansiyele sahip sağ kanat oyuncuları listesinde ilk sıralarda valencianın transfer listesinde eğer kadro dışı kaldıysa bunun sabrinin futboluyla uzak yakın alakası yoktur yine bi terbiyesizlik saygısızlık yapmıştır o yüzden öyle bi oyuncu serbest bırakılmaz ceza verilir neyse cezası çeker döner takıma ayrıca ayrıntıları ögrenmek lazım sezon basından beri hasan şaş da 15 kere falan kadro dışı kaldı(abartı tabi biraz) kalli bi maç bırakıyor dışarda sonra geri alıyor döner geri sabri sezon sonunda da avrupada bi takıma gider ...
edit: necati de denmiş sonuna kadar katılıyorum halı saha da bile oynatmam ben onu ankarasporda bile gol atmaktan aciz bir adam kendisi bir sezon yedi bitirdi gs yi ayrıca sürekli problem çıkarıyor faydasızın önde bayrak filama taşıyanı ben yönetimin yerinde olsam tribüne bile almam necatiyi
2.edit:hakaret etmişim sinirle necatiye düzelttim hemen :)
Sosyal ağlarda paylaş

iyi olmuş bence.oyuna girdiğinde izlemeye bile sinirlerim kaldırmıyo bu adamı. devamlı hakemle , rakip oyuncularla kavga halinde.oynadığı futbola gelince kendini 1 senedir hiç geliştiremedi kendini devamlı futboldan başka sahada yapılmaması gereken herşeyi yaptığı için.

hasan şaş, sabri gibi her maçta her an kırmızı kart görme potansiyeli olan adamı her maça galibiyet için çıkan bir takımın teknik direktörü oynatmak ister mi?hadi futbol adına bişeyler koysalar ortaya belki tahammül edilebilir ama adamlar hakemle rakiple uğraşmaktan futbol oynayacak zaman bulamıyolar.

bu nedenlerden kallinin iyi bi iş yaptığını düşünüyorum.en azından beni her gs maçında sabri oyuna girdiğinde küfür etmekten kurtarıcak.umarım bir an önce hasan şaşta kendine bi yurt dışında klüp bulurda gider en kısa sürede.
Sosyal ağlarda paylaş

Sabri'yi seversiniz sevmezsiniz ama sezonun orta yerinde bir oyuncuyu kadro dışı bırakmadan 2 kere düşünmeniz gerekir. Elbette Sabri alternatifi olmayan bir oyuncu değil fakat takıma yeni gelen yabancılardan hala tam verim alınamazken son çare miladı dolmuş oyuncularına güvenen bir GS (Bkz Hakan Şükür'ün yerine hala biri doğru düzgün geçemedi) bence Sabri'yi kadro dışı bırakmamalıydı.

Madem "oyuncum agresif , laf geçiremiyorum" diyorsun kazanmaya çalış adamı.
Sosyal ağlarda paylaş

BU MESAJ LAF SOKMA AMACIYLA ATILMAMIŞTIR baştan söyleyim

Bugün sabri gidecek yarın hasan şaş ertesi gün barışlar uğurlar.

Galatasarayın yapısında hakemle oynama ve gerekli gereksiz hırs hep mevcut. Bu yapı değişmediği sürece GS bundan çok çekecek. Bir şekilde kulüp kültürü bunu takıma yedirmiş.

Ergün gibi aşırı soğukkanlı ve efendi adamlar olmadığı takdirde bir şekilde bu aşırı hırsı ve kabul edememezliği herkesin gözüne sokuyor GS'li futbolcular.

Emre, hasan, bülent, hagi, sabri ve daha niceleri için hep hakemle uğraşmaktan isyan eymekten futbol oynamayı unutuyorlar yorumları yapıldı yıllardır.

Her takımda hakeme oynayan adamlar yada çirkef futbolcular vardır. Beşiktaş'da da Fenerbahçe'de de isimleri rahatlıkla sayabiliriz ama Galatasaray'da saydığımız kadar rahat değil.

Gerçekten sataşma niyetim yok. tartışanla da ciddi ciddi tartışırım bu düşünceleri hatta bazı durumlarda bu "aşırı hırsı" takdir ettiğim de olmuyor değil ama bir şekilde bunun önüne geçmeli GS yönetimi.
Sosyal ağlarda paylaş

genç sabri genç sabri herif kaç yaşına geldi yahu

ne gelişme var sabride.ilk zamanlarda da şuanki gibiydi.kütük gibi koş.güçsüz bir orta yap.taça orta yap

adam 0 yani.ne şut çekebilir ne bişi

yaptıgı tek güzel hareket koşup koşup aşırtma bi gol atmıştı maçı hatırlayamadım.o maçtır
Sosyal ağlarda paylaş

Red said:
genç sabri genç sabri herif kaç yaşına geldi yahu

ne gelişme var sabride.ilk zamanlarda da şuanki gibiydi.kütük gibi koş.güçsüz bir orta yap.taça orta yap

adam 0 yani.ne şut çekebilir ne bişi

yaptıgı tek güzel hareket koşup koşup aşırtma bi gol atmıştı maçı hatırlayamadım.o maçtır

bursaspor maçıydı :)
Sosyal ağlarda paylaş

SturmVogel said:
Sabri'yi seversiniz sevmezsiniz ama sezonun orta yerinde bir oyuncuyu kadro dışı bırakmadan 2 kere düşünmeniz gerekir. Elbette Sabri alternatifi olmayan bir oyuncu değil fakat takıma yeni gelen yabancılardan hala tam verim alınamazken son çare miladı dolmuş oyuncularına güvenen bir GS (Bkz Hakan Şükür'ün yerine hala biri doğru düzgün geçemedi) bence Sabri'yi kadro dışı bırakmamalıydı.

Madem "oyuncum agresif , laf geçiremiyorum" diyorsun kazanmaya çalış adamı.

Olurmu öyle şey hiç,feldkamp şimdi çıkar kaleci orkunu sabrinin yerine monte eder sorunu çözer:D Peşinden de uysada yptım uymasada der geçer.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...