Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Başbakanımı Seviyorum

Cthulhu

Öne çıkan mesajlar

ben 17 yaşındayım ama hep akpli olacağım sayın başbakanımız ülkemiz için ne gerekiyorsa yapıyor elinden gelse dahada iyilerini yapacaktır ileride oyum akpnindir ne olursa olsun ancak başörtü sorunu hiçde laik bir düşünce deildir lütfen bu sorunu bir an evvel halledelim %47 oy 77 lere 87 tırmanacaktır
bir vatandaş - konya/selçuklu - 23.01.2008 19:25:40

ROFL.
site iyi yorum dolu, adamlar kötüleri onaylamıyorlardır zaten sdf. arada birkaç bunu yayınlamazsınız diye giren olmuş, hemen yayınlamışlar onları iyi taktik.
Sosyal ağlarda paylaş

said:

sayin basbakanim bu mesajim yayinlanmayacak biliyorum belki sizinde haberiniz olmayacak ama ben yazayim ülkemin kalkinmasi icin bakiniz simdi her kez bas örtü davasina kilitlendi siz birde yatirim hamlesi baslatiniz almanya ile almanya almanyadaki türklere issizlik parasi veriyor sosyal yardim veriyor ama almanyada issizlik bitmiyor alman devleti bu issizlere kradi versin kradiyede issizlik parasindan cocuk parasindan kesip türkler türkiyeye dönüp organik seanen kecisi beslesin keci sütünede isleyip almanya pazarina sürelim böylece hem ülkemiz dövüz kazanir hemde almanyada issizlik azalir evet almanya aile basina 50,000 euro kradi verir bu kradiyede issizlik parasindan keser yesil sermayeli holdinglerde keci sütü isletir sayin basbakanim yesil sermayeli holdinglerede cözüm bulunuz bas örtüsünü yasa cikardiniz yesil sermaye icinde cikarin sasygilarimla
selım - denizli/sarayköy - 21.01.2008 20:27:27
OMG
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...