Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

A.R.O.G

Olivies

Öne çıkan mesajlar

Bah said:
bence film gayet iyi herkesin sevmesi de saçma olurdu,cem yılmazın dediği gibi olay alıcıyla ilgili

buna da hastayım :D
burdaki yorumları okudum "lan herkes anlamıyomuş ben cem yılmaza çok gülerim gora da güzeldi herhalde ben anlarım" gazıyla gittim...

arkadaşım alıcıyla ne alakası var. tüm espirileri 5 yaşındaki çocuk bile anlar. o kadar basitti yani hepsi. 2 sahnede güldüm sadece onu da spoiler tagına almaya uğraşamam şimdi ... komik değildi konsept ve espiriler... bu kadar basit kişisel görüşüm ve beni güldüremedi çok kasmış yapıcam diye en son sıçmış belemiş.
var mı ya alıcı malıcı hemen öyle "biz anladık bunlar anlamadı mihee" geyiği .
komik şeyler bunlar
Sosyal ağlarda paylaş

iyi de gerizekalılar anlamaz demedim ki ben sen sazanlıyosun şuanda..

alıcıyla alakalı dedim herkes farklı çeşit çeşit sen bişeye gülersin ben gülmem,ben gülerim sen gülmessin bukadar basit aslında ama açıklamak zorunda kaldım şimdi durduk yere örnek olsun sana da bu madem
Sosyal ağlarda paylaş

Baggio said:
Beğenmeyerek iyi eleştirmen oldunduğunu sanıyor muhtemelen, geçer büyüyünce :p

Hatta şuradan bakarsak seviye ile ilgili çok önemli bilgiler ediniyoruz zaten.

Böyle bir mesaj yazarak senden yaşça büyük olduğumu kanıtlamış oldun zaten Baggio.Beğenmiyorsam yazarım arkadaşım burası forum değilmi seni ilgilendirmez.Evet beğenmediğim filmlere yazıyorum.Açarsın imdb'yi bakarsın benim gibi binlerce insan beğenmemiş ki 6 falan alıyor yorum yaptığım filmler.Heroes 3 beğenilmedi o yüzden yayından kaldırılacak şeklinde haberler dolaşıyor heryerde.Demekki bi sen çok bilmiyormuşsun bu işi demi??

İstediğin sinema sitesini gez istediğin yorumu oku.Şu beğenmediğim filmler hakkında yorumların geneli kötü zaten.Herkez bir filmi beğenmek zorunda değil.Ne biçim insanlarsınız hemen sataşalım modlarında...

Puanlama olayına gelince. www.beyazperde.com sık sık burayı okuduğum için ve burdada yorumlarda benim yazdığım tip puanlama yaptıkları için 10/2 yazdım.Başkasına laf sokmaya kalkçağınıza kendi işinize bakın.10/2 yada 2/10 yanlışsa düzeltirim önemli olan ne olduğunu insanların anlaması...
Sosyal ağlarda paylaş

Barathrum said:
Cem Yılmaz artık eskidi kabul etsin bence.Bir köşe yazısında okudum ''Cem Yılmaz neden artık komik değil?'' şeklinde.Bu insanlar paranın dibine vurunca sanırım bazı şeyleri kaybediyolar içlerinde.Arog rezalet olmuş 10/2.dünya para aldığı ttnet reklamlarıda çok bayık oda ayrı konu...

feci kıskanmış
tamam la sende anlat bişiler sanada güleriz sende komiksin
Sosyal ağlarda paylaş

adamınbiri said:
Barathrum said:
Cem Yılmaz artık eskidi kabul etsin bence.Bir köşe yazısında okudum ''Cem Yılmaz neden artık komik değil?'' şeklinde.Bu insanlar paranın dibine vurunca sanırım bazı şeyleri kaybediyolar içlerinde.Arog rezalet olmuş 10/2.dünya para aldığı ttnet reklamlarıda çok bayık oda ayrı konu...

feci kıskanmış
tamam la sende anlat bişiler sanada güleriz sende komiksin

Ben Gora'ya 3 kere gittim sinemada.Hokkabaz aynı şekilde beğenmeyende oldu beğenende.Ben beğendim şahsen.Yani iyi işe kötü dediğim olmadı bugüne kadar..Koca sinema 2-3 sahneye güldük Arog'ta...Cem Yılmaz'la alıp veremediğim yok.
Sosyal ağlarda paylaş

Ya tabiki güldük,gülmedim demedim zaten.Kızdığım benim farklı bi konu burda.

Mesela Dark Knight'ta Joker olmasa o filmi kaç kişi izler bi sor kendine.Şimdi burda onu eleştirsem,bu adam eleştirmeyi matah birşey sanıyor dicekler gene...Baştan beri mesela Christian Bale nın oyunculuğu çok kasıntı geliyor bize..Batman'e yakıştırmıyoruz o adamı.Şu filmdede o Heath Ledger'in efsane oyunculuğu olmasa film 6/10 falan alır en fazla...

Ama aynı zamanda The Machinist'i çok beğendim...Demekki her filmi eleştirmiyorum beğendiklerimde oluyor..Herkezin görüşleri kendine.Baggio'nun yaptığını ilkokul çocukları yapıyor günümüzde.Yok nasıl okadar kötü olur yok abartma,vasıfsız yorumlar...
Sosyal ağlarda paylaş

Barathrum said:
Açarsın imdb'yi bakarsın benim gibi binlerce insan beğenmemiş ki 6 falan alıyor yorum yaptığım filmler.

Beğenen 10, beğenmeyen 1 veriyor ve dengeyi buluyor yani? Sen de 5.7 alan filme "rezalet, 1" yorumunu yapınca haklı oluyorsun dolayısıyla. Peki o zaman, özür diliyorum çok.
Sosyal ağlarda paylaş

barathrum bize derken kime kasıntı geliyor christian bale :)

batman begins te joker mi var.hyr izledik.dark knight joker kim olursa olsun izlenicekti.heath ledger oldu 10 numara oynadı.

bende tam tersi christian balenin oldugu filmleri özellikle izliyorum.nasıl olcak :)

zevk renk arkadaşım.ilkokul yıllarından itibaren söyledik bu lafı.kimi beğenir kimi beğenmez.

arog u beğenmemiş olabilirsin.olabilir tabiki normal.ama cem yılmaz artk komik değil falan olmamış yani :)
Sosyal ağlarda paylaş

"Heath Ledger olmasa film 6 alır" ne demek, daha neler :p Ben de mevcut puanını hakettiğini düşünmüyorum filmin de, onun sebebi Joker değil. Normal, isimsiz bir kahraman olsa o filmle 8-8.5 alır herhalde, fanların etkisiyle 9 oluyor.

edik: AROG'dan Batman tartışmaya dönmeyelim ama, neler diyoruz kuzum.
Sosyal ağlarda paylaş

"Sabit fikirlinin bayrak sallayanıyım, boşuna laf anlatmayın" diyorsun yani, peki.

Fikrine saygı göstermek var iyi güzel de, bir de bizim dışımızdaki okuyucuların yanlış yönlenmesini önlemek var işin içinde, her karşı çıkılan fikrini kendine saygısızlık olarak görme onun için.
Sosyal ağlarda paylaş

Filmin beğenmediğim yönlerini söyledim.Beğenenlerde beğendikleri yönlerini söylüyor.Forumu okuyup gidicek olanlar bir karar verir sanırım.Sabit fikir değil mevzu.

Ben Batman'e gitmeden önce kime sorduysam ''jokeri izle''şeklinde yorumlar aldım.Gittim gördüm ve hak verdim.Evet Heath Ledger olmadan benim puanım düşük o filme.Batmanli ve Jokerli sahneleri ayırıp düşündüm.

Bak arkadaş Christian Bale'yi beğenmiş.Ben eleştirmedim onun mesajını alıntı yapıp.Ben sevmiyorum o adamı bu benim görüşüm...

İsteyen bu mesajları okur.Gidip izler kendisi en iyi kararı verir zaten.Neyse kapansın konu baydım harbiden..
Sosyal ağlarda paylaş

adamınbiri said:
şimdi birbirimizi kandırmıyalım

rıdvan dilmen çıkıp gol olur dediğinde
demir çağına kadar gelmez dediğinde
yengeç dansında *
yılmaz hocalarla lokaldeyiz dediğinde *
köy kurulurken *

hiç mi gülmedin?

abi ben 3-5 sahne demiştim. spoilerda güldüğüm yerleri işaretledim şimdi... ama bi komedi filmi böyle olmamalı. gora'da biz kahkaha atmıştık neredeyse her sahnede, gerçekten güzel oturtulmuş şeyler vardı. kimsin sen çık dışarı geyiği misal...

ama burda bi hasiktirimsi bi laf vardı yine onun gibi kullanılan ama oturmamıştı yani söylenince defalarca güldürmedi...

kısacası beğenmedim... o kadarcık sahnede gülmek bir komedi filmini başarılı yapmaz. aptal amerikan lise geyiği filmlerinde de 2-3 sahne gülersin illâ ki. kral film mi onlar şimdi? :)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...