Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Youtube yine yeniden kapalı(ymış)...

LathspeLL

Öne çıkan mesajlar

said:
Several prominent Turkish journalists and writers — including Nobel literature prize winner Orhan Pamuk — have been tried for allegedly insulting “Turkishness.” And this country wants to join the European Union…

elin denyolarına şu yorumları yaptıranlar utansın gerçekten. atatürkü, türklüğü koruyorum diye saçma sapan işler yaparken hiç mi sonuçlarını düşünmezsiniz kardeşim yazıklar olsun.
Sosyal ağlarda paylaş

aynen hala yok bende de..ractanın verdiği ssg entryleri de cidden cuk'lamış.utandım kendimden ama şöyle de bişey var.Ben seçmedim gereken yasayı çıkartırız kimseye soracak değiliz diyen herifleri.Ben şu an baskı altında bir yerde,bir kaç sığınakta kaçak,kendi istediği gibi yaşayan tip olarak görüyorum.İnandığım bütün kurtuluş yolları onların elinde.Hukumuş demokrasiymiş şuymuş buymuş,ve istedikleri gibi yönlendiriyorlar.Bak ssg çok güzel demiş;karşındakinin yüzüne osurma yasası çıksa yapacaksın,yasa çünkü bu.E bunu da tek başına iş başına getirerek sen verdin bu tiplere.Tepki göstermek gerek denmiş.E hatırlatırım Cumhuriyet Mitinglerini,ne faydası oldu yaptıkları icraatlara ona buna?abartmayalım o kadar da çok kişi değillerdi dedi adamlar..Kaç kişinin tepki verdiğine takıldılar,ne tepki verildiğine değil.
Sosyal ağlarda paylaş

yorumlara gel (bunlar daha sayfanın yarısına kadar olanlar, diğerlerini okumadım)

said:
those barbarians never learn

i hope one day they will be civilized…

said:
Poor primitive islamists :-(

Get with the times plz …

said:
I just wish it would be possible to put a gigantic dome on the whole region (Saudi Arabia , Iran , Turkey , Iraq , Israel , Pakistan ect)and let them kill each others.
Sosyal ağlarda paylaş

Yav o kadar anlamsız ve saçma yorumlar var ki. Adam Bush'la Atatürk'ü karşılaştırmış. Sorsan Türkiye'nin yerini bilmeyen lavuk, angutça konuşmuş.

Sansüre elbette karşı çıkacağız ama kullanmamız gereken argümanlar böyle sapır saçma siteler ve yorumlar olmamalı.
Sosyal ağlarda paylaş

dns değiştirme ile erişemezsiniz, proxy tarzı bir şey lazım malum ipden sansürledi herifler.
Ayrıca youtubeya
http://www.idesktop.tv/
Buradan erişebilirsiniz dolaylı olarak, genede thumbnailler yok (youtubedan alındığı için) sanırım birisi yazdı buraya tekrar yazdım ben de:b Gene video arama falan var.
Hızlı bir proxy serveri bulursanız da gayet hızlı açılıyor youtube.
Yourfreedom gibi saçmalıklara girmiyorum çünkü 2mbitim var videoların izlerken yüklemek için durması gibi bir saçmalığı kaldıramam, parasını vermişim o kadar:b
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...