Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

patilerin cok oldugu bi server?

mulgear6

Öne çıkan mesajlar

Black Temple farmlamayı hedefleyen son derece profesyonel bi guildız. Eğer seviyeyi düşürecek, ciddiyeti bozacak ve yeterince grind yapamayacaksanız lütfen bize selam bile vermeyin. Ayrıca çok fazla mage var, bundan sonra mageler guilda alınmayacak gelmek isteyenlere duyrulur.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
HORDE KOTU sam icin

Of epic.

Ya shaman açıcaktım, sonra server'ın roleplay server'ı olmadığı geldi aklıma. Ne güzel gezgin, dingin bir tauren shaman olucaktım, mulgore'da doğayla sarmaş dolaş bir bütün olacaktım.

sonra yanıma biri "Lul whut r u doin???" dedi, bitti o an herşey kül oldu.
Sosyal ağlarda paylaş

Sam said:
undead & BE melek gibi ya, hiç kötü olurlar mı. 'yanlış anlaşılmış asil, yeşil adamlar' boşuna dost alır mı onları. :(

tank & healer açsın birileri de 5-man için bizim süründüğümüz gibi sürünmeyin vaktinde eheh
Abi bizde instance'ta gorev dagilimi oyle degil, boostlayan ve boostlanan seklinde.

Level 50'ye kadar beni Pop boostladi, simdi ben bayragi yeni nesle devrediyorum euhehue
Sosyal ağlarda paylaş

axedice said:
Bazı ELİT ler guild'ın adı VAY AK olduğu için girmiyor, onlar yerine rogue lazım bize :P Bide abi paticik diye guild olur mu hiç? Elaleme rezil olursun. Paticik.

ahaha isi gucu birak gecenin bi vakti ghostlandse git neymis paladin pasa kilic alip dps yapacakmis sonra da sana boyle elitist desin. elaleme rezil olmak derken guild ve karakter adini yazar misin arkadasim ehueh

Sam said:
bastır arcane, tabii önce 70'e kadar dayanman lazım rogue'a alışmış insan olarak. :D

sam benim eski rogueu migrate etmistim gerci 60dan bile kasmakta zorlandim. bu aralar levelingle hic aram yok neyse ki son 4 levela pop destegi aldik. bir ayi askin suredir 70im galiba. itemlarim da adam olmaya yakin. isim swarley armoryden bakabilirsin tabii item beklentin s2-3 karisimiysa hic bakma hehe.

karakter acamadik denmis ben simdi sordum an aciliyor dediler arkadaslar yalniz queue varken acilmiyormus

bunun disinda karazhan olmaz denmis. biz 4-5 kisilik bir gruptuk ama su an 23 account var ve yanlisim yoksa 3-4 tanesi disinda hepsi aktif. rahat 10 kisilik raid cikar bence.

herkesin dusuncesi nedir bilmiyorum tabii ama biz ilk migrateciler bi suredir sirf pvp giden insanlariz. bu demek degildir ki pve hic yapmayacagiz ama kurdugumuz guild de su an pve guildi degil. zamanla ne olacagi belli olmaz. zaten expansion da yolda yani wow da oyle kapilari kapatacaginiz bir oyun degil, adama tukurdugunu yalattirir.

sunucunun yerlisi olanlar sirf pve oynayan raider insanlar. onlar disinda yeni kesfettigimiz bi baska ufak turk guildi var herhalde onlarla merge oluruz.

muhabbet olsun yardimlasma olsun premade olsun eglence olsun diyorsaniz bekleriz frostmane sunucusuna. su an terbiyesiz bi gult adimiz var ama buyuk ihtimalle degisecek eheh.

/w Swarley
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...