Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Yaptırım..

Astral

Öne çıkan mesajlar

Absolut said:
SS al, yanına ingilizce mealini ekle mail ile yolla.

SS kabul etmiyorlar, bir yaptırımı yok. Aynısı başıma geldi, söyledim GM'e SS aldım isterseniz yollayabilirim dedim, "gerek yok çünkü bir yaptırımı yok zaten çok rahat manipule edilebilir SS'ler." diye cevap vermişti. Haklı da.
Sosyal ağlarda paylaş

Bir garipsiniz yahu.. mağdur durumdayım diyorum emin misin? adamı mı scamledin gibi şeyler söylüyorsunuz. 85 accounts bir guildin officerıyım level 61'ken gördü beni ilk o levelda adamla ne alakam olabilir ki ? Aynı realmda oynamaktan başka ve aynı classı paylaşmaktan başka alakam yok :) Adam bu sabah gene sövdü arena takım ratinglerim iyi diye.. 3 kişi ticket açtık galiba warning babında ban yiyecek bir süreliğine. Ayriyetten ben de onu inspect ettim 2v2'si 1353 3v3'ü 1320 puan idi ahahaha. Böylede bir player işte.
Sosyal ağlarda paylaş

Artık oyunda gmlerin ne görev yaptığını idrak edemez durumdayım. İşe yaradıkları durum sadece yanlış bi item aldıysan onu gelip değiştiriyorlar arada okadar. Onun dışında güvenlik, bot kullanımı, ırçılık ve sataşma gibi konularda eskisi gibi ciddiyet gösterdiklerine inanmıyorum. TBC ile herşeyin değiştiği gibi bu konularda değişti. Para satanlarında bunlar olduğuna inanıyorum. Yakında bende dellenip bot kullanıcam, sırf " ulan gelir beni bulur" korkusundan kullanmıyorum...
Sosyal ağlarda paylaş

Abi bi isim değiştir olsun bitsin :). Hayır dediğin adamın açısından bakınca da insan bi gün iki gün yapar da böyle hergün birine saatlerce küfür etmek için kim uğraşır ki.

Sen varya kesin bunun sevdiği kızla birliktesindir ya da sen fabrikatörsündür o adam çalışandır höeh. Vallaha akıl karı bişey diğil bi insanın ne tarz bi sapık olması lazım ki böyle bişey yapsın. :D
Sosyal ağlarda paylaş

değişir miyim ya ismimi ben çok seviyorum nereye gitsem fenomen oluyor. zottiri. zottiri zot zott diye bağrıyor herkes lol^^
ayriyetten bu adam bıkmıyor hani sezen aksu boardu vardı ya yıllar önce orada hulusi ve mahmut vardı aylar sonra tatilden dönüp birbirine sövmeye devam eden. işte bu onlardan birinin çocuğu.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...