Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Latency / Lag Başlığı

Gangren

Öne çıkan mesajlar

Arkadaşlar Eye ve SSC de combata başladığımızda ciddi bağlantı takılmaları yaşıyorum.İsterseniz madde madde biraz konudan bahsedeyim:

-Freedom kullanırsam da oluyor,kullanmasam da oluyor.Combata girince ms 1200 -2000 arası fırlıyor. (Freedoma paralı üyeyim)

-Ekran kartım 8600gt.FPS diye düşünenler olur diye soyledim.

-Dün Voidde tam 4 kere DC yedim.Ve giremedim Connectingde kaldı.Bu sırada diğer serverleri denedim girebiliyordum.

-Addonlarım Group Calender,Omen,Recount,Atlas loot enchanted,DBM . Başka addon kullanmıyorum genelde.

Benzer sorunlar yaşayan var mı bilmiyorum.Eğer var ise ve sebebiyle,çözüm yöntemini bana iletirse sevinirim.

Saygılar...
Sosyal ağlarda paylaş

freedom bazen raidlerde spike ve 3k ms lere cıkma gibi olaylar görülüor o yüzden ben sadece pvp yaparken kullanıorum onun dısında ttnet i sucla sizin oralarda ya kazı ya bişeyler vardır ondan deli gibi yavaslamıstır net bu arada gecen deprem olmus türkiyede galiba kalolarda zarar görmüş olabilir :P
ha bu arada bendede shattrat halls serverında sorun cıkarıordu bi ara dier serverlara oranla 1k ms fark vardı bende bulamadım nedenini kendilğinden geçmişti bikaç günde
Sosyal ağlarda paylaş

Şimdi sen mesaj atınca acaba dedim. Format atınca düzeldi dedin çünkü.

Bizim bu regedit ayarlarından kaynaklanıyor olabilir mi acaba? Çünkü regedit ayarlarını yaptım,tekli combatta baya bi fayda sagladı.Ama veri cogalınca boyle bir soruna neden olabilir mi?

Regedit ayarlarıyla birlikte,freedom kullanan arkadaşlar acaba AV veya Tempest Keep gibi 25 manlerde spikelar yaşıyorlarmı?
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...