Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Latency / Lag Başlığı

Gangren

Öne çıkan mesajlar

Yaf bende ilginç bi lag türü var anlamadın nedendir ...

Npc leri tıkladığımda lag fırlıyo 3k-4k-5k ve quest alıp quest vermek ölüm hale gelio, train fln yaparken 2 saat bekliyom acaip derecede lag oluyo..

Mail Box da da aynı muhabbet oluyor .. açıncaya kadar canım çıkıyor :((

Bunun nedeni ne olabilir ??
Sosyal ağlarda paylaş

Vandyke said:
ms 100 ken birden 1900 oluyor araya spikelar giriyor falan aynı sorunu olan warmı bitek benmiyim bu probleme sahip olan ?

O sorun bendede var ama sadece NPC,Vendor, ve Meslek kasarken oluyor ...

Yani şöyle anlatayım üzerimdeki itemları satıcam mesela satamıyorum vendoru kullandırmayacak kadar lag oluşuyo .. Veya Quest alıp Quest vericem alıp veremiyorum , tabi kullanıyorum ama bi sigara içip bitirdikten sonra ... Yalnız başka zaman lag olmuyo desim yeridir sadece bunları yaparken lag oluyor dışarda pvp,quest,honor fln kasarken bi sorun yok çok rahat ..
Sosyal ağlarda paylaş

freecap kullanarak farklı bir proxy üzerinden bağlanmayı denedim oyun realm liste bağlanmadan dc ediyor, sonra öğrendimki blizzard hack'lere karşı böyle bir sistem geliştirmiş ama şöyle bir gateway var yorumlarda çalışıyor deniyor ama ben giremedim, galiba amerikan serverları için olabilir,
farklı bir proxy üzerinden sorunsuz oyuna bağlanmak mümkün gibi
Sosyal ağlarda paylaş

Innuendo said:
ya benim anlamadigim yf siz deli lag olurdu acardik yf gayet lagsiz oynardik. ama simdi yf ile girsem bile ayni lag var. tum serverlarini denedim aynisi.

bende hala boyle. yf kullansamda kullanmasamda lag hep var. onceden baya bi lag dusuruyordu. var mi baska birinde ayni sorun?
Sosyal ağlarda paylaş

Aptal adamlar birde şarkı indirme furyası başlattı. Eşşeğin aklına karpuz kabuğu düşürme olayı.. Zaten yoğun olan hatlar , iyice doldu download edilen şarkılar yüzünden. Yok yok biz bu ülkede MMO felan oynayamayız. Ülke yanlış MMO oynamak için.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...