Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Quiknet - Superonline Fiberoptik

Crawler

Öne çıkan mesajlar

öyle boktan bir olay ki adamlar bir de herkese sözleşmeyi tahattütlü dayadı kimse iptalde edemiyor. tahattüt bittiğinde, iptal ettirmek için aradığımda operatörü, şimdiden güzel lafları hazırlamay başladım.

herkes köylü kurnazı olmuş anasını satayım. İşin boktanı devletin kurumları seni koruyacağı yere bu hırsızları savunuyor sana karşı. dram bir ülkeyiz cidden
Sosyal ağlarda paylaş

Bu topicte Superonline Fiber Internet hizmetini kötüleyen (kotalı/kotasız/pahalı/ucuz) tüm arkadaşlara Şahin K'dan geliyor:

Zannedersem tek eksiğiniz Uydunet'ti.

Abi, bana 20 GB kotalı 20 Mbit Fiberi 100 TL ye versin, alırım. Ama yok işte burada, bu fiberle WoW da aldığım ping'i başka hiç bir bağlantıda alamadım (belki bilardo, ama yok yok fiber daha güzel).
Sosyal ağlarda paylaş

benjani said:

bana sözleşme imzalattırmayı unutmuşlardı.aradılar şimdi müsaitseniz gelelim imza atın diye.imzalamazsam tahaütten cayma hakkım oluyor mu?

Sozlesme imzalamadigin takdirde her kosulda sen kazanirsin. Adamlar ispatlayamadiklari seyi karsilamak zorundalar tuketici haklari ve BTK bu yonde soyluyor ve oyle de oluyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Ya ben hızından falan degilde kalitesinden şüphe duydugum için geçemiyorum. Yani kotasız falan alıp ondan sonra zırt pırt adamları arayıp sorun yaşıyorum demek istemiyorum.

Ttnet çok yavaş ve çok sıkıntılı falan hep internetim var ve internette paticikte falan takılmak ıcın yetecek kadar her zaman var indirmeye kalktıgım zaman 100kb oluyor 40 kb oluyor 25 oluyor o hiç belli olmaz ama var.

Şimdi geçtim diyelim buna sonra habire kopmalar hatalar sorunlar sıkıntılar olucak dıye korkuyorum aynı şey ttnet hariç her internet için dahil.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...