Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Quiknet - Superonline Fiberoptik

Crawler

Öne çıkan mesajlar

Benim gördüğüm kadarı ile eski üyelere a.k.k uygulanmıyor.
Bu kota zımbırtısı çıkmadan önce -2010du galiba- üye olanlara kıyak yapıyorlar :)

Edit: Şuan winamp shoutcaste bağlanamadığımı farkettim.Google dns lerini kullanıyorum.

http://www.shoutcast.com/sctvinwinamp/

Adresine girerken de Türkiye İletişim Bakanlığı zımbırtısı çıkıyor.Google dns lerini kullandığım halde ne iş anlamadım?
Ip ban mı atıldı acep
Sosyal ağlarda paylaş

Ya şimdi şey sorucam, ben bir arkadaşla kiralık evde kalıyordum, Superonline Fiber üyesiydim, bana lojman çıktı, üyeliği iptal ettirmedim o arkadaş kullanıyor 3 yıldır, şu eski tip 49 TL 10 Mbit Sınırsız tarifelerden. Hiç bir kampanyaya katılmadım itinayla, bu şu an AKK yok demek mi?

Bir de, olur da şehir merkezindeki mevcut lojmana altyapı döşerlerse, nakil sonrası AKK lı yeni sözleşme mi düzenleniyor yoksa eski aboneliğim aynen devam mı ediyor?
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
An corp!

Kritik bir soruyla geliyorum. Yeni evde sağ ve sol apartmanlarda fiber var, bizim apartmanda yok. Şimdi sıfırdan ttnet adsl olaylarına girmek istemediğim için fiber bağlatmak istiyorum ama hattın binaya çekilebilmesi için ne yapmak gerekiyor?

- Apartman yönetimini mi ikna etmem lazım
- ikna ettim diyelim herhangi bir şey imzalanacaksa superonline mı geliyor kapıya yoksa apartman yöneticisini bir yere mi götürmem lazım
- apartmana hat çektirmenin herhangi bir masrafı var mı; ya da en az şu kadar daire kullanacak olayı var mı, çünkü muhtemelen bir tek ben kullanacağım gibi gözüküyor
Sosyal ağlarda paylaş

Abi selam, daha geçen hafta bize geldiler ordan söyleyeyim

Ben apartmanda yöneticiyim
Bizim de sokakta aynı şekilde karşı, yan ve diğer yan apartmanda vardı, bizde yoktu 1 senedir talep yoğunluğundan gelemiyoruz diyolardı.

dükkana geldiler süperonline'dan geliyoruz diye.

1. Apartman karar defterinde "fiber bağlantı için" gerekli kararı istiyorlar

2. Apartman yöneticisinin onayını istiyorlar.

bi ton kağıt imzalattılar işte. hat çekilecekmiş apartmana felan. Para almıyoruz dediler. Zaten alırlarsa işi direkt durdururum.

kaç kişinin abone olacağı önemli değilmiş. Bana öyle söylediler.
Sosyal ağlarda paylaş

beyler hızlıca bişey sorcam, yeni konu açmaktansa buraya yazayım.

Downloadda baya bi yavaşlama farkettim ve Superonline ı aradım. default hızımın 20mbit olduğunu, adil kullanım yasası mı öyle bi naneden ötürü 50 gb ı geçince hızımın 3 mbit e düştüğünü söylediler. Sadece superonline değil tüm internet sağlayıcılarında, tüm internet paketlerinde bu varmış. Ben böyle bir şey hatırlamıyorum, 3 yıldır superonline kullanıyoruz.

Bu doğru mu, yoksa müşteri temsilcisi beni mi yedi?
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
o kota hepsinde varda en sağlam uygulayan superonline.

ttnet'te daha henüz kotayı geçmişim vs. bi uyarı yada yavaşlama hiç olmadı.

50mbit icin 300gb mı ne veriodu sanırım o üst limit ama upload + download şeklinde hesaplanıyordu.

upload yüzünden 2 kez patladığımı biliyorum.

sırf bu kota yüzünden bıraktım fiberi döndüm ttnet adslye
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...