Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Quiknet - Superonline Fiberoptik

Crawler

Öne çıkan mesajlar

Karasakal said:

ucunbiri said:

ben hala 49 ödüyorum ve internet sayfasında hala kotasız gözüküyorum ne iş?
hatta 50gb indirmişimdir fazlasıyla ama hızım da düşmedi.

Abi kusura bakmada, kafan çalışmıyor mu?

Madem rahat rahat giriyorsun, Aa bende kota düşmüyor diyeceğin yerde, otur sömür bağlantıyı.

Ne yani adamlar daha fazla dikkat edip hatalarını düzelterek bağlantını düşürünce rahat mı edeceksin, bir yerine batıyor mu bağlantının düşmemesi?

pardon da kafamın çalışıp çalışmamasıyla nasıl ilişkilendirdin onu anlamadım? superonline forumuna müşteri numaramla yazmadım postu dikkat ettiysen lol?

için rahat edicekse 278gb indirmişim geçen ay.
Sosyal ağlarda paylaş

Dragonmax said:

slm naber
varmı derdi sıkıntısı olan. yoğunum çok giremiyorum foruma. buraya şeederseniz toplu olarak cvplarım. mesaj kutusu patladı sayenizde :p
barış bize ilk 3 ay para vermeyeceksiniz diyerek sattı herifler hatta broşür falan da vermişlerdi. biz de bağlattık tt kapatıp. geçen internet kesildi bi baktık ki 2 tane fatura var 49 lira toplam. ilk ay 39 lira bağlantı işlemleri vs varmış 2. ay da 10 lira fatura varmış. meğer bize 3 ay bedava değil de 3 ay 10 tl demişler biz yanlış anlamışmışmışız. ayak üstü götürdüler bizi.. şikayet falan ettik 2 hafta inceliyoruz diye sms attılar ama sonuçta bişe çıkmadı ödedik mecbur.

ayrıca bu ay daha şimdiden 117gb dl yapmışız hız düşmesi falan olmadı bilmeyenler varsa =)
Sosyal ağlarda paylaş

Karasakal said:

taahhütname iğrenç birşey.

Kesmek istersen 2 yıllık internetin kalanını nakit ödeyeceksin.
yok öyle bir şey..sadece sözleşme imzalarken aldığın indirimi ödüyorsun.. süperonlineda da bi kampanya vardı devam ediyor mu bilmiyorum. tt kapatıp geçince ttye ödediğiniz parayı fakslyorsunuz. önünüzdeki faturalarda süperonlne düşüyor o miktarı
Sosyal ağlarda paylaş

bi de barış şöyle bir mesajın var mayısta ama bizim ul 1mbit cidden
Dragonmax said:

Dragonmax said:

DUYURU:

ARKADAŞLAR;
SİZLERE GELEN UPLOADIN 1MBTE İNDİRİLECEĞİ MESAJLARI HATALIDIR. 100, 50, 20 MBT ABONELERİNİN UPLOADI 5MBT'TİR VE 5MBT OLARAK KALACAKTIR. SİZLERE GELEN MESAJLARI VE BİLGİLENDİRMELERİ DİKKATE ALMAYIN.

öptüm
Sosyal ağlarda paylaş

adil kullanım zımbırtısıyla kotasız diye kakaladıkları neti kotalamaları dışında hiçbir problemi yok. 7-8 aydır kullanıyorum, internet sadece 1 kere kesildi onda da modemi resetleyince geldi, yani muhtemelen modemden kaynaklıydı netten değil. Hızda öyle aşırı bir dalgalanmaya rastlamadım, ve bi iki kere kotamı az buçuk geçsem bile hız düşümüne uğramadım.
Sosyal ağlarda paylaş

CthuLhu said:

Dragonmax said:

slm naber
varmı derdi sıkıntısı olan. yoğunum çok giremiyorum foruma. buraya şeederseniz toplu olarak cvplarım. mesaj kutusu patladı sayenizde :p
barış bize ilk 3 ay para vermeyeceksiniz diyerek sattı herifler hatta broşür falan da vermişlerdi. biz de bağlattık tt kapatıp. geçen internet kesildi bi baktık ki 2 tane fatura var 49 lira toplam. ilk ay 39 lira bağlantı işlemleri vs varmış 2. ay da 10 lira fatura varmış. meğer bize 3 ay bedava değil de 3 ay 10 tl demişler biz yanlış anlamışmışmışız. ayak üstü götürdüler bizi.. şikayet falan ettik 2 hafta inceliyoruz diye sms attılar ama sonuçta bişe çıkmadı ödedik mecbur.

ayrıca bu ay daha şimdiden 117gb dl yapmışız hız düşmesi falan olmadı bilmeyenler varsa =)

cepten arayıp cvp vermek daha rahat :p onca şeyi buraya yazma zahmetinden kurtuldum. cevap verilmiştir kayıt kapanmıştır heheh.

başka sorusu sorunu olan olursa ben burdayım
Sosyal ağlarda paylaş

Quiternoob said:

abi kozyatağında niye heryere hizmet vermiyosunuz ya
simko sitesinde varmış sadece simko ne anasını satiyim ya

kozyatağında tek sitede hizmet var:
sistem kaydı:
Site: SÜMKO SİTESİ
Mevcut Kamp.: BAĞLANAN Paket
Öbek: KOZYATAĞI
İlçe: KADIKÖY
İl: İSTANBUL
Altyapı: Aktif
Aktifleme tarihi: 11/9/2009
Abone: 484
Sosyal ağlarda paylaş

Dragonmax said:

Quiternoob said:

abi kozyatağında niye heryere hizmet vermiyosunuz ya
simko sitesinde varmış sadece simko ne anasını satiyim ya

kozyatağında tek sitede hizmet var:
sistem kaydı:
Site: SÜMKO SİTESİ
Mevcut Kamp.: BAĞLANAN Paket
Öbek: KOZYATAĞI
İlçe: KADIKÖY
İl: İSTANBUL
Altyapı: Aktif
Aktifleme tarihi: 11/9/2009
Abone: 484

ben çok da uzak oturmuyorum aslında ben de hallenemz miyim bundan :-)

ya çıkmak istiyorum tt'den genişletin şu hizmet alanını
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...