Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Quiknet - Superonline Fiberoptik

Crawler

Öne çıkan mesajlar

BabacumMostors said:

şimdi kapıya geldi biri bir ay bedava deneme şeysi varmış gerçekten hiç bir bedel ödemeden bir ay deneme şansımız var mı bunu yoksa bir hinoğluhinlik mi var?

bişey yok, denemesi bedava kampanyası. 1 ay beleş kullanıon ay sonunda istersen olan kampanyalarden biri ile başlıon istemezsen iptal ettirion gelip modemi alıp gidiolar. 1 y beleş net kullanıon falan feşmen
Sosyal ağlarda paylaş

bir de şey soracağım şidmi ttnet 8mbit 4 gb (galiba) kotalı kullanıyoruz 29 tl + vergileri vs ayrıca speed teste göre yurt içinde 5 yurt dışında 1 olarak kullanaibliuormuşuz (evet santralden çoook uzağız ama 1 mbit olayı bitince otomatikman geçirdiler zaten aynı paraydı)

e şimdi spueronline fiber o da 29 TL 10 mbit yine 4gb kota var galiba tabii vergisi vs dahil üfiyatı enye geliyor bilmiyorum

hani dl çokk kasmıyoruz da benim hatunun anası kaçırdığı dizileri netten izliyor (bu yüzden 49 tl verip sınırsıza da geçebiliriz)

dragonmax özellikle sana soruyorum bu bir aylık denemeden sonra ttneti iptal ettirip fibere geçeyim mi? sonucunda biri bakır tel diğeri fiber.. ve ikisi de aynı para bunun yanında ağustosda galiba ttnetin fiber oalyı olacakmış ama ne olır ne biter bilemyiorum böyle bir kararsızlık hali
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...