Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

steamde indirim varmış , ne alsam ?

Fly

Öne çıkan mesajlar

senko said:

son kez sorayim tavsiye ettiginiz indie game var mi? beyin zeka isteyen turlerden veya super meat boy gibi feci platform olan :)
indirimleri bitirmeden steam alayim.

brain pack ile smarts pack'i aldim sadece simdilik

winterbottom , 0.49$

edit: sayfa basi yalnizligi
Sosyal ağlarda paylaş

sabonis said:

hay beeee. left 4 dead 1-2 kombosunu almayı unutum. 14 dolar yerine 30 dolar şimdi :D

bunları zaten stres atmak için single oynamayı düşünüyordum asıl olarak. arkadaşımın steam'inden girip download edip oynayabilirim di mi kendi bilgisayarımda?

o steam hesabı ile login olduğun sürece istediğini yaparsın. kendi hesabından oynayamazsın ama diğeriyle indirsen bile.
Sosyal ağlarda paylaş

zyprexia said:

bir de şu stalker'daki accuracy kıllığı silahlara upgrade geldikçe düzeliyor mu? istediğim hedefi alayım ölüyorum çat çat mermi gitmesi gereken yere asla gitmediği için

ilerideki silahlar upgrade de taktığında gerçekte olamayacağı kadar isabetli hale geliyor, hatta hafif arcade oluyor oyun.
Silphatos said:

korsan hakkında güzel bir yazı gördüm, nereye koyayım bulamadım buraya çakayım bari.

http://blog.wolfire.com.nyud.net/2010/05/Another-view-of-game-piracy

çok başarılı bir yazı, şirketlerin işine geliyor ama sorunu olduğundan büyük göstermek. oyunları işletim sistemi fiyatına yaklaştırdıkça da sonu gelmez bunun.
Sosyal ağlarda paylaş

sabonis said:

hay beeee. left 4 dead 1-2 kombosunu almayı unutum. 14 dolar yerine 30 dolar şimdi :D

bunları zaten stres atmak için single oynamayı düşünüyordum asıl olarak. arkadaşımın steam'inden girip download edip oynayabilirim di mi kendi bilgisayarımda?

eğer internet bağlantısını kesersen hesaba bağlanmaya çalışıyor ama tabi bağlanamadığı için offline çalıştırayım mı diyor temiz temiz oynuyorsun
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...