Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

steamde indirim varmış , ne alsam ?

Fly

Öne çıkan mesajlar

KHaRoN said:

electroworld gibi falanca yerlerde orange box i 25-29 lira gibi fiyatlara goruyorum. yazik gunah 20 dolara.

This

Ama Garry's Mod da varsa düşünülebilir o paketler. Eğlenceli işler çıkıyo onla, Ellis is a helicopter falan sdffdg Tek olarak 9$'a satılıyo.

http://www.youtube.com/watch?v=fGs-6_HkIxQ
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
daha once olmustu bi ara 10$. tekrar olabilir tabi de bekle bekle nereye kadar bekleyeceksin? belki yarın olur, belki 6 ay sonra. ayrıca coook uzun suredir fiyatlar bu sekilde, bi degisme olmadı yani. sadece kısa sureli indirim fırsatı olmustu o da 1 kere.

ayrıca canım fps istiyor demissin, tf2 sadece multi oynanabilen bir oyun. orange box almadıgına gore hl2 de oynamamıssın. ne guzel fps istiyor canın al orangebox hepsini oyna iste?
Sosyal ağlarda paylaş

FPS istiyorum da multi oynuyorum zaten genelde. Elimde birsürü single fps var steamde cs source dod source left4dead full spectrum warrior vs. bir ton eski oyun var. Zaten orange box alacağım gibi duruyor ama amd 7850 dual 2.8ghz 4gb ram geforce 9500gt 512mb ekran kartının kaldırabileceği bir oyun olması lazım. Aslında benim ekran kartı almam lazım da...
Sosyal ağlarda paylaş

Kojiroh said:

Batman: Arkham Asylum indirimdeymiş, 20$'a düşmüş 40$'dan. Değer mi almaya? Gerçi single player bi oyun, henüz eskimedi ve kutulu bile değil, almamak mantıklı gibi de sfdgdf

40 dolar iken bile değecek bir oyun sen 20 dolara değer mi diye soruyorsun.
ayıp.
hele bi de "single olduğu için almayacam" diye bir hataya düşüyorsun.
o daha da ayıp.

yazın arkadaşa bilgisayar oyunları bölümünden 3 ay ban.

Kojiroh said:

Neyse ya kutulusunu alırım artık sdfjkhs

kutulusunu alma sözü verdiği için ban vermiyelim.
ama almazsa direk ban.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...