Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

steamde indirim varmış , ne alsam ?

Fly

Öne çıkan mesajlar

Civ V'i Greenmangaming'den aldım, dlc bundle paketini Steam'den aldım, 10 dolar ucuza game of the year edition almış gibi oldum ^^

Bir de Mafia 2 kapattım, dün Borderlands'i alsam mı almasam mı derken, dedim yarın kesin Mafia gelecek, sesimi duydular.
Sosyal ağlarda paylaş

ilki tam bir mafia oyunuydu. Herşeyiyle mafyaydı yani,

ikinci oyun mafya hikayesinden çok bir ganster hikayesi, bu yüzden ismini hak etmiyor diye düşünüyorum. Bir önceki isim ve oyunla karşılaştırıldığından ötürü de ağır eleştiriler almıştı.

Lakin oyun kendi başına başarılı bence, çok mu? Değil, ama şu paraya alabileceğin ve Mafia 2'den iyi olan çok az TPS var.

ha birde sonu gördüğüm en iyi oyun sonlarından biri sanırım, yani en azından sinematografik olarak diyeyim çok etkileyici bitiyor asdf Sinemacı adama bu tip şeyler orgazm ettiriyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Sam said:

ilk mafia'yı çok sevmiştim, ikinciyi merak ediyordum. nasıl buldunuz? bir de dlc'sinde çok lazım birşey var mı?

Mafia 1 tam bir efsaneydi, 2. oyun da film gibi oynanışıyla o çizgide sayılır ama serbest dolaşım yok senaryoya bağlısın yani
DLC'lerine ise gerek yok bence hatta bedava verseler almam, kıyafet araba falan ekliyor ama 40larda geçen oyuna 50lerin falan kıyafetlerini koymuşlar DLC ile
Sosyal ağlarda paylaş

o grafiklerle insanı o kadar şehrin içine sokan, o kadar oyunun atmosferine sokan başka bir oyun yapılamadı sanırım.

peşimde 40 tane polis varken koşarak metroya atlamak. yavaş yavaş şehrin öbür tarafına geçerken wanted seviyesinin düştüğünü görünce yaşanan rahatlama. şehri ve denizi hayran hayran izlemek.

tey tey ne oyundu be.

en kral aksiyon müziği

http://www.youtube.com/watch?v=V1Sp-17JEHA&feature=related
Sosyal ağlarda paylaş

10 sene sonra grafikler ister istemez biraz kötü gelebilir ona da hazırlıklı ol ama

Cidden Mafia1 bambaşkaydı, GTA ile falan kıyaslayanlar olurdu zamanında ama alakası yok yani bu direk film gibi bişiydi.
Üstelik 2. oyunda olmayan Freeride kısmıyla serbest oynanım da sunuyordu.

Aynı motorla Hidden and Dangerous 2'yi yaptılar o da harika bir ARMA benzeri oyun oldu. Halen H&D 3'ü bekliyorum Mafia2 motoruyla ama ses seda yok Çeklerden.
Sosyal ağlarda paylaş

"Tatar Ramazan" said:

10 sene sonra grafikler ister istemez biraz kötü gelebilir ona da hazırlıklı ol ama

Cidden Mafia1 bambaşkaydı, GTA ile falan kıyaslayanlar olurdu zamanında ama alakası yok yani bu direk film gibi bişiydi.
Üstelik 2. oyunda olmayan Freeride kısmıyla serbest oynanım da sunuyordu.

Aynı motorla Hidden and Dangerous 2'yi yaptılar o da harika bir ARMA benzeri oyun oldu. Halen H&D 3'ü bekliyorum Mafia2 motoruyla ama ses seda yok Çeklerden.

Bakinirken hidden and dangerous'a su linki buldum cok iyi oldu :D

Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...