Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

steamde indirim varmış , ne alsam ?

Fly

Öne çıkan mesajlar

oyun patlamadı, bebeler tarafından tutulmadı.

Klasik Duke Nukem abi, günümüzün oyunu olarak değilde yarım kalan bir projenin sonunda tamamlanmış hali olarak baktığında ve eski günleri yad ederek oynadığında gayet eğlenceli ve güzel bir oyun Duke Nukem Forever

Millet COD-BF serilerindeki dinamikliği ve sinematik aksiyona alışınca eski tip oyunlar malesef tutmuyor.
Sosyal ağlarda paylaş

eski tip mi? lol

konsolizenin dibine vurmuş bir oyun malesef duke nukem forever. sırf konsollarda yeterli tuş yok diye 2 silah taşıyabilmek (duke nukem ve 2 silah?), ayarlanamayan fov ve konsolda olduğu için düşük ötesi fov, önceden ayarlanmış sahneler, konsol oyunu olduğu için haritada kısıtlı özgürlüğünün olması (nerde o duke 3d'deki heryere erişebilme) vs. vs.

oyunu duke nukem serisine ait bi oyun yapan 2 olay var, karakter modellemesi evet duke abimizinki, ses de evet duke sesi. oyun olarak eski tip fps'lerle alakası yok, duke nukem serisi ile hiç alakası yok. aksini söyleyen de hainlik eder pardon.
Sosyal ağlarda paylaş

abi ben zaten foreverı böle yarısına falan kadar oynadım sonra resmen 3d'yi özledim, yükledim ve baştan sona gram sıkılmadan oynadım. ilk defa oynadığım forever'ın beni sıkması ama kimbilir kaçıncı defa oynamış olduğum ve gayet eski olan 3d'nin "keşke hiç bitmese" dedirtmesi.

belki 3,5 değil ama 5 hadi taş çatlasın 6'dan fazlasını haketmiyor. bi de pre-order yapmıştım sırf duke'e saygımdan.
Sosyal ağlarda paylaş

Warhammer 40,000: Space Marine ve Warhammer 40,000: Dawn of War II: Retribution alsam mı diyorum. Nasıl oyunlar?

Hiç olmadı indirim filan bitince daha sonraki bir zaman başka oyunla trade ederim diyorum. Sizce oynamak isteyen çıkar mı?

Space marine'i gördüm arkadaşta. Fena değil gibiydi.
Sosyal ağlarda paylaş

barbu said:

Warhammer 40,000: Space Marine ve Warhammer 40,000: Dawn of War II: Retribution alsam mı diyorum. Nasıl oyunlar?

Hiç olmadı indirim filan bitince daha sonraki bir zaman başka oyunla trade ederim diyorum. Sizce oynamak isteyen çıkar mı?

Space marine multisinde iş yapması gereken bir oyundu pek beceremediler patch fln diyolar ama ne kadar olur bilmem,

Retribution COH oynadıysan ve sevdiysen dow 40k evreni de ilgini çekiyorsa al derim
Sosyal ağlarda paylaş

barbu said:

çok iyi oyunlar yabıştır bence
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...