Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

steamde indirim varmış , ne alsam ?

Fly

Öne çıkan mesajlar

bilmiyorum abi bu kadar oyun işi ölü yatırım direk.ölü yatırımda hiç bi zaman akıllılık örneği değil :)

araba ile çok alakasız.

sonuçta burda en hardcore gamerım diyen adam bile hayatı boyunca oynadıgı oyunları tek tek saysa bin tane liste çıkaramaz.500 de cıkmaz hatta.

mesele parası var alıyor demekte değil.tabi alabilir.isterse 10bin tane alsın kimseyi ilgilendirmez

ama bu saçma oldugunu degiştirmiyor bence :)
Sosyal ağlarda paylaş

bin senelik kisirdonguyu gene kendi capinizda cozmeye calistiniz, tebrikler (tu)

insanlar tuketim aliskanliklari konusunda rasyonel degildir, hicbirimiz iktisatcilarin anlattigi masallarda adi gecen homo-economicus denen yaratik degiliz, istek ve ihtiyaclar kisiden kisiye degisir

fizyolojik ve guvenlik ihtiyaclari disinda yaptiginiz her turlu tuketim "aptallik" olarak gorulebilir gayette ki maslowun ihtiyaclar hiyerarsisini sirf ben koydum defalarca kez su foruma

daha buyuk ev, araba, cep telefonu gibi ise yarar elle tutulur seylerden sigara gibi yakinca ucup giden ve saglik bozan, alkol gibi pahalli ve tuketiminin bi faydasi olmayan maddelere kadar cikariz

her insan ihtiyaclari kendi belirler, komunist sistemlerinde cokmesininde yegane nedeni budur, kimse bi baskasinin tuketimini rasyonel veya degil cercevesinde yargiliyamaz, yargilarsa kendi hedonistik tuketimi bulunup gozune sokularak "bak iste sende aptalsin" diye dalga gecerler adamla
Sosyal ağlarda paylaş

aquila said:

bisey cozmeye calismadik, aptal dedim ben direk.

Flash tv gibisin, kazara dozaji kacirip butun entellektuel birikimimi dakikalar icinde kaybetmemek icin postlarini genellikle okumuyorum zaten eheuehu

Filter sistemi gelse cok sukela olacak, 3-4 kisi filan var bole okumadan atladigim ki bonbon bu listeye dahil degil, seviyorum onu gene
Sosyal ağlarda paylaş

ya tabi steamden öncesi de vardı.rakamlara takılmayın.şimdi 90 yılından itibaren(yuvarlak hesap) 500 tane oyun oynamış olabilirsiniz tabi mümkündür.ben bile belki oynamısımdır o kadar bilemicem şimdi.

ama oyun işi keyif işi değil midir.

paran var yok meseleside değil.olaya yapmıcagın birşleye para vermek olarak bakıyorum

bir oyunu oynamıcaksan para veriosan saçmalık bence.kişinin kendi tercihi tabi karışamayız.ztn fikrimizi söylüyoruz

hani bu 1-2 değil yüzlerce oluyorsa tabi.

1-2 bin oyun nedir abi.

arşivcilik koleksiyon flaan desem.ama dijital anasını satim.ne bilim eve birini çagırıp bak sitim accmde 1k oyun var koleksiyon da diyemezsin :)

hani kutulu oyunu dizersin rafına falan
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...