Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

steamde indirim varmış , ne alsam ?

Fly

Öne çıkan mesajlar

Cystein said:

ALDIN MI CEVABINI

yetmez ama evet..

ben arada böle aid hedelerine proce falan yapıp yolluyorum. geçen şey vardı 35m'lik köprü yapıcaklarmış madagascar'da. tamamen local ürünler kullanabilyorlar tabii. para yok diye.

footbrigde istemişler, hani düz köprü işte. bi tarafından 3-4 basamak merdiven ile çıkıyorsun, diğer taraftan merdivenle iniyorsun falan.

her neyse, taşkın durumunda o köprüler pert olur diye arch gibi bişi yapayım dedim. tabii mimar, karışan kuruşan da yok ya anasını satayım, kafama göre takılıyorum. ahşap ağırlıklı, beton iki yakada iki ayak var sadece.. benzer bişiyin resmini bulursam koyarım işte. neyse köprü yapmamıştım ben önceden. sadece köprüler proce alıp kalmıştım sdfsdf çökmesin diye fazladan yük koyarım vs diyorduuum.. tarihe gözüm takıldı..

2009 da istemişler. hâlâ açık duruyor iş ama kesin yapılmıştır hani..
Sosyal ağlarda paylaş

Revangelis said:

Khiran said:

Kazanan var mı? Listedekilerin oyunlarını yollamışlar. Revangelis'i merak ediyorum özellikle. 78'de 76 yapmış.

78de 76 değil
76da 76 yaptım da
babayı aldım

oh yeah geçmiş olsun. 1 hediye bile vermediler mi full çektin diye? bence kesin full çekenlere bir şey vermeleri lazım, saçmalık yani.

onun dışında bence zaten 100 kişi çok az. şöle yapsalar baya büyük bomba olur:

500 kişiye wishlist'teki 1. oyun
400 kişiye wishlist'teki ilk 3 oyun
100 kişiye wishlist'teki ilk 10 oyun

1000 kişiye ödül verdiklerini duyururlar daha çok ilgi çeker ama esasında çok fazla oyun vermemiş olurlar, yine de steam kullanıcıları çok daha fazla heyecanlanır ve tatmin olur...
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...