Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

steamde indirim varmış , ne alsam ?

Fly

Öne çıkan mesajlar

steam iyi güzel de bu kadar aşık olmamak lazım, tekel gibiler zaten şu an. eadmnin de oyun dl etmekten başka bi olayı yok ama ilerde geliştirirlerse ve yine steam gibi sürekli indirimler, eventlar falan yaparlarsa bizim için güzel olur bence yani rekabet. ha ben bunları söylüyorum ama şu ana kadar steam dışında (gog'u saymıyorum) ea dahil hiçbir dijital satış platformuna para vermedim asdfs, crysis 2 alıcam bu indirimlerde bi ea'den.
Sosyal ağlarda paylaş

geçen buradan gta 4 aldım.

şimdi oyunu açmam için gereken adımları sayıyorum;
steam'a kullanıcı adı şifre aç, oturum aç, gir.
oyuna tıkla.
gta'nın kendi ağı için kullanıcı adı şifre gir, oturum aç, gir.
windows live için kullanıcı adı, şifre gir, oturum aç, mal gibi bekle.

bu ne abi? ne gerek var yani.

üstüne üstlük oyunun multisinde kimse yok, bi maç yapamadım. olan 8 euroya oldu yani.
Sosyal ağlarda paylaş

Silphatos said:

metro 2033 yarın gamersgate'de %75 indirime girecekmiş, ayrıca Steam'e kayıt olabiliyormuş verdikleri key bekleyin.

http://forums.steampowered.com/forums/showthread.php?t=1853271

teşekkür ettim haber için 5 dolara fıstık gibin orijinal oyun almış olduk. 1 saati mi ne kaldı bu arada alacak olanlara hatırlatayım. key'i aldığım anda da steam'e çat diye kaydettirdim, sorun falan çıkmadı yani.
Sosyal ağlarda paylaş

Ya bi oyun vardı zamanında bedavaydı diye almıştım direk. Şimdi steam hesabımda gözükmüyo sinir oldum. Oyunun adını da hatırlayamadım.

Uzayda geçen bi oyun. Medic, engineer gibi zımbırtılar seçiyoruz öyle dalıyoruz mevzuya. kapılar şifreli mesela, şifreleri kırıp kapıyı açıyoruz. bi takım yanlış hatırlamıyosam 4 kişiden oluşuyodu.
Sosyal ağlarda paylaş

3 May 2010 Purchase Call of Duty: Modern Warfare 2 - Stimulus DLC
ile baslayan steam yolculugu 1 yilini doldururken suan steam accountta oyunlar + ek paketler ile 91 oyun bulunmakta kopya oyuna para vermeye usenen birisi olarak bana bu kadar oyun aldirdiysa helal olsun diyorum demekki adamlar isini iyi yapiyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Red Faction 1-2-guerilla üçlüsü gamersgate'te 10 dolara düşmüş. Alınır mı arkadaşlar ne dersiniz, ilk çıktığında oynamamıştım Red Faction ama şimdi 10 sene sonra pek tırt gelir boşuna niye para vereyim diyorum :S bu arada mümkünse çabuk cevap alayım 1 saati kalmış indirimin. cevap gelmezse de zaten almama tarafı biraz ağır bastığından almayacağım büyük ihtimalle.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...